Айдер Муджабаєв почув Зеленського і вважає себе одним із багатомільйонних громадян-президентів, відповідальних за державу
Звернення Президента України до народу.
Ні, це не жарт, і не сатира, і не хайп, я звертаюся до народу України абсолютно серйозно.
Я не збожеволів, у мене все ок із самокритикою і немає політичних амбіцій, навіть в депутати я не хочу. Вважаю, що чесна журналістика для України важлива не менше. Але я згоден із всенародно обраним президентом Володимиром Зеленським, що він не один такий, нас - сорок мільйонів, хіба що ми без статусу "всенародно обраного". Що не заважає кожному з нас нести відповідальність за країну і висловлювати свої думки про її долю по будь-яких питань. Отже.

У цьому зверненні я говорю про актуальне все - політику зовнішню, політику внутрішню, економіку і корупцію, тарифи і інвестиції, про те, чи можливий мир з Росією і референдум на цю тему. Про відповідності слів справах, або навпаки.

Як президент України я, хоча не давав присягу, давно зобов'язав сам себе говорити правду, подобається це комусь чи ні. Користуйтеся, якщо потрібно. І не скупіться - дайте подивитися це відео знайомим.

Адже щоб потім не плакати, в чому я також погоджуюсь з Володимиром Зеленським, нам, українцям, не потрібно мати зайвих ілюзій. І не хайп, ярлики, а критика будь-яких сумнівних дій / планів влади є в нормальному суспільстві обов'язковою. В цьому я переконаний як один з численних громадян президентів України. Інакше кожен з нас може в будь-який момент втратити свою посаду найсумнішим способом - втративши Україну.

Айдер Муждабаєв, Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR
Інф.: blogs.pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити