"Куда, псина ..., тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом"
Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли.
У соціальних мережах опубліковано відео, як активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають "Патріоти України".

Депутати від "ОПЗЖ" намагалися провести в місті свій з'їзд і навіть зібрали тітушок для опору патріотам, проте нічого зробити з їх натиском не змогли. Журналісти повідомляють, що "ОПЗЖ" підключила озброєних молодих людей, які провести з'їзд прихильникам "дружби з Росією" вони не допомогли. Активістам вдалося зірвати захід, який проросійські сили збиралися провести в одному з готелів Одеси на території бази відпочинку.

На опублікованих кадрах один із депутатів "ОПЗЖ" в оточенні співробітників поліції почав обурюватися, що у себе в країні він не може вільно поводитися ВІДЕО.
Активісти відповіли, що Україна не є його країною, на відміну від Росії, яка і фінансує діяльність його партії. Пізніше у активістів, серед яких були і ветерани, здали нерви, і вони почали ображати депутата, партія якого виступає за дружбу і співпрацю з Росією.

Інф.: patrioty.org.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити