А ХТО ЗА "НОВЕНЬКОГО"?
Я у своїй книзі: "Українці, скоро вибори. Просинайтеся…", виданій у 2018 р. майже за рік до виборів, писав, що гіршим президентом, ніж Порошенко, може бути лише Тимошенко. Мушу вибачитися. Помилився. Але я й подумати тоді не міг, що у першого клоуна з 95 кварталу вистачить нахабства виставити свою, відкрито ворожу до всього українського, кандидатуру на виборах президента України. Вистачило… Виставив! І тепер я змушений глибше зацікавитися його сумнівною особою. Я лише один раз у 2010 році був змушений впродовж 30-40 хвилин подивитись на його 95 квартал і тоді ж дійшов висновку, що це ще один науково-культурницький інформаційний проект «русского міра» в ряду інших: «вєрки сердючки, Толочка, Бузини, «союза совєтскіх офіцеров», «русской православной церкви» тощо, які діяли в Україні. І тоді виключив цей підступний квартал зі свого інформаційного поля, бо зрозумів, що він лише для бидла. Щоправда, ще разів 2-3 в гостях бачив окремі епізоди "творчості" Зеленського по телевізору.

Рівень культури керівника «дев’ятьдесят п’ятого кварталу» видно з того, як він сам називає своє розбещене дитятко: «дев'яносто пятий квартал». Тож виріс невіглас в Україні, а того, що «русскій язик» є московськопетербурзьким жаргоном української народної мови, так і не второпав. Тож, як і всі москалі, не бачить різниці між логічним українським словом дев’ятьдесят і абсурдним московським «девяносто».

Оскільки після отримання незалежності влада в Україні завжди була антинародною, то висміювати все українське було справою не лише модною, а й вигідною. Тож більшість науковців, політиків, спортсменів, співачок, артистів змагалися між собою: хто дошкульніше образить український народ. Адже антиукраїнська позиція давала популярність і значні прибутки. Тому нічого дивного в тому, що на 95 кварталі заробляють гроші в такий непорядний спосіб. Я у своїй першій книзі «Звіт за життя перед Україною», (Київ, 2008 р.) згадував такий епізод.
«ДЕБІЛ ВАНЯ
 В сусідньому селі жив, як тепер кажуть, дебіл Ваня. Він був дуже товстий і завжди, навіть у лютий мороз, ходив голий. Коли повз їхню хату їхали люди на бричці, Ваня вибігав на дорогу і просив: «Дайте папи!», – (так у нас малі діти називають хліб). Розповідали, що під час війни у тому селі зупинилися румунські солдати, були вони і в хаті, де жив Ваня. Окупанти почали шукати запаси продуктів, щоб забрати, якщо попадеться щось смачне. Ваніна мати заважала їм і не давала нічого взяти. Тоді вони зв’язали її і посадили на ослін. Коли вони сіли їсти, Ваня просив «папи». Йому дали. Але він був ненажерою і просив ще. Один солдат, щоб пожартувати, показав Вані, що дасть йому хліба, якщо він відріже у матері косу. Ваня відрізав і отримав скибку хліба. Потім солдат показав на вухо матері і на великий кусок хліба. Ваня зібрався різати вухо, але йому завадив офіцер, який припинив ті солдатські жарти.

Я згадую того Ваню, коли чую, як знущаються над Ненькою-Україною якась Вєрка Сердючка, якийсь Бузина, якісь одеські «джентльмени» тощо. Що з них візьмеш? Вони чудово розуміють, що поки Україна не вирвалася з пазурів російського орла, на висміюванні її святинь, її мови, її культури і її геніїв можна добре поживитися. Тому так стараються.
Всіх таких артистів, науковців, спортсменів, звичайно, не можна вважати повними дебілами, бо, можливо, серед них є здатні агенти чужих спецслужб, добре вишколені здійснювати диверсії у сфері моралі, щоб в такий спосіб знищити український народ. А хтось може сказати, що вони – просто дурні й не розуміють, що творять таке заради наживи та підвищення на посадах. Але в нашому селі казали, що дурень небезпечніший від диверсанта. Бо шкідливі дії диверсанта можна заздалегідь припускати й запобігати їм, а кроки дурня передбачити неможливо. Зеленський не приховує своєї ненависті до України (навіть за кордоном називає нашу державу «простітуткой») й до українців, яких часто висміює на своєму «95 кварталі». То для чого тоді пнеться очолити нас? Може хоче стати сутенером при тій«простітуткє»? Чи може сам хоче скористатися послугами «простітутки» – нажитися за рахунок народу… Кажуть: він обіцяє навести порядок. А хіба були такі кандидати, що не обіцяли того, чого народ очікує вже 28 років. Всі обіцяли! Особливо щедрими на обіцянки завжди були чужинці. Чого нам лише не обіцяли Кучма, Тимошенко, Янукович, Порошенко… І що? А – нічого… Всі кандидати натхненно брехали, бо й не збиралися нічого потрібного народу робити.

Він (Зеленський) уже має чіткий план розшматування України.– це уже обіцяні референдуми про вступ до ЄС, до НАТО, ще якийсь. Тобто його команда уже врахувала, що ставлення до Європи й до Московії в різних областях України не однакове. Тому результати референдумів стануть надійним підґрунтям місцевим елітам для сепаратизму, а Верховній Раді – для прийняття законів про федералізацію України, про що давно мріють москалі, жиди і т.д. Бо з часом це дозволить їм приєднати окремі частини України до своїх держав.

Тепер більшість патріотів вагаються: за кого голосувати? Обидва кандидати нічого доброго не віщують українському народові. Але Порошенка ми знаємо. Він багато обіцяв не лише нам. А й європейським організаціям. Тож тепер він під контролем західних демократій. І буде змушений виконувати їхні вимоги. Інакше його змете Майдан. А Зеленський непередбачуваний, як і всякий дилетант. Та ще й за ним стоїть Коломойський, а за його командою, як завжди у нас, – Путін. Тож від його президентства добра не чекаймо. Але тепер від нас мало що залежить: все вирішуватимуть молоді виборці. Їх добре готували міністри освіти Кремінь, Табачник, Гриневич. Для них, здається, головне – посміятися, а Україна їм не потрібна. Вони англійську й російську мови знають краще, ніж українську. Тож зможуть за кордоном влаштуватися. Ну, а ті, хто не знають чужих мов, будуть чекати на падіння гривні після повернення «Приватбанку» Коломойському. Боюся, що скоро Коломойського визнають батьком нації й прийдеться українцям замовляти його портрети для своїх кабінетів.

Ми довго дивували Європу й Світ легковажним президентом Кравчуком, бентежили підступним Кучмою, обурювали бездіяльним Ющенком, лякали бандитом Януковичем, спантеличували олігархом Порошенком… Ну, що ж, давайте ще й посмішимо всіх президентом Зеленським. Та й самі посміємося, хоч крізь сльози… До речі: слідкуйте за кого проголосують виборці Бойка й Вілкула у другому турі. Якщо за Зеленського, значить, він працює на Путіна.

Валентин Кожевніков, письменник, кандидат географічних наук, академік Академії оригінальних ідей
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
-4 #1 Ігор 17.04.2019 13:13
Орігінальний порохобот, голосуй за Зе.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити