Лариса Ніцой закликала Зеленського не повторювати помилку Януковича
Українська письменниця Лариса Ніцой обурилася через підвищену увагу президента України Володимира Зеленського та його оточення до створення умов для розвитку російської мови.
Вона застерегла главу держави від таких необачних кроків і нагадала про долю експрезидента-втікача Віктора Януковича. Гнівну промову на захист української мови вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

"Зе-команда неодноразово говорила, що популяризувати мову треба пряником, а не батогом, не заборонами. Прекрасно! Вперед! Однак зараз я бачу пряник тільки для язика. Не встигли прийти до влади, нічого не зробили з обіцяного (корупція, промисловість, економіка, старі схеми) – суцільні язикові заяви. Язику те, язику се", – обурюється Ніцой.

Зокрема, її розсердили заяви оточення Зеленського про необхідність надання особливих преференцій російській мові у східних регіонах України і про плани створити міжнародний російськомовний телеканал.

"Так де ж ваш пряник для мови? Зе, повторюю ще раз. Ви зараз в ейфорії. Сліпі й глухі. Так ось слухайте. Не повторюйте помилку Януковича. Напоретеся на свій же кілок", – загрозливо резюмувала Ніцой.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

раніше Ніцой обурила заява представника команди президента Володимира Зеленського, дипломата Богдана Яременка, про те, що в ЄС нібито можуть зобов'язати Україну визнати російську регіональною мовою. Вона зазначила, що Україна не повинна ні під кого прогинатися і зобов'язана твердо стояти на позиціях захисту своєї державної мови.

Нагадаємо, в червні голова президентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відмовився розмовляти українською мовою в прямому ефірі. Політик заявив, що перейде на неї, коли стане депутатом Верховної Ради України.

Пізніше Разумков виправдався за свою фразу про винесення питання української мови "за дужки" до моменту закінчення війни, заявивши, що нібито говорив про відстрочку мовного питання в державі до закінчення виборів, а не бойових дій. Своєю нечіткою позицією він розлютив Ніцой, яка обізвала його "слизьким типом".

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Varnak 11.08.2019 08:01
Мы на пороге большого слива Украины
Джон Смит
10.08.2019

Трамп сказал, что Зеленский заключит сделку с Путиным.
Дословно:
“I think, he going to make a deal with President Putin”.
“Я думаю, он собирается заключить сделку с Путиным”.

То есть готовится грандиозное предательство.

Уже есть одна сделка – нынешние договоренности! Но если Путин не хочет выполнять, а Зеленский предлагает что-то новое, то значит Зеленский предлагает сделку более выгодную для Путина!

Он уступает.
Зеленский уступает врагу.
Сливает.
Предает.
Становится на колени.
Сдает наш национальный интерес.
Сбрасывает в мусор достигнутое под Иловайском и Дебальцево.

И все уже об этом знают и готовы похлопывать его по плечу.

По нынешним договоренностям Путин обязался убраться из Украины и убрать за собой весь мусор. После того, когда не будет его войск и возможности вмешиваться в наши внутренние дела, мы обещаем тоже что-то выполнить. Чтобы Путин выполнял эту сделку охотнее, на него наложили санкции и вальнули цены на нефть.

Путин выполнять не хотел и помог Зеленскому убрать Порошенко. Теперь пришел черед Зеленского платить.

И он хочет сделать это быстро. Пока победа свежа. Пока власть у него, а оппоненты растеряны. Пока публика не поняла грандиозного обмана.
“Робочі групи наразі напрацьовують документи для підписання на найвищому рівні” – Офис Президента.
https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-telefonnu-rozmovu-z-prezidentom-ro-56737

Мы на пороге большого слива Украины малоросским клоуном. Готовьтесь к внутренним катаклизмам.

П.С. А я напоминаю: власти Израиля в 90-х тоже уступили врагу. Израильтяне уступили палестинцам возможность иметь свою полицию (враг с автоматами тут же получил официальный статус), налоги (возможность финансировать свою борьбу), школы (выращивать новых террористов). Это уже все проходилось.
Так вот что следует знать Зеленскому. В итоге премьер-министра Ицхака Рабина, с чьей подачи это подписали, убил молодой израильский террорист-одиночка. Он выпустил в Рабина три пули и Рабин умер через 40 мин. Игаль Амир мотивировал свои действия наказанием за соглашение в Осло.
Пусть Зеленский возьмет себе это на заметку.
--------------------------

Mykhailo Komadovsky
? @komadovsky

Trump answered my question on possible @ZelenskyyUa visit to US and peace talks with Putin: “He’s going to make a deal with President Putin. And he will be invited to the White House. He is a reasonable guy. He wants to see peace in Ukraine. I think he’ll be coming very soon”
https://twitter.com/komadovsky/status/1159848759196553216?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1159848759196553216&ref_url=https%3A%2F%2Ftverezo.info%2Fpost%2F101037
--------------------------

Igor Aizenberg

Прямо зараз на каналі MSNBC передають вперше запис, як Трамп приблизно півгодини тому, о 10-й ранку за часом Східного узбережжя, відповідав на запитання журналістів біля Білого Дому перед відльотом у відпустку.

Його запитали серед іншого, чи буде Зеленський запрошений до Білого Дому. Відповідь американського президента: «Він дуже гарний хлопець, він прагне укласти угоду з путіним, він прагне миру в Україні. Так, він буде запрошений до Білого Дому».

От ви всі й дізнались, що є справжньою умовою запрошення людини, яка грає роль шостого президента України, до Білого Дому. «Угода з путіним». Так що не дивуйтесь дзвінкам. Прохання «вплинути на ту сторону» було не останнім. Далі буде.

А якщо кому подобається Трамп, або хтось усе ще сподівається на нього, то вподобайте його далі. Разом із зе.

З‘явився повний відеозапис відповідей Трампа. Усі, хто бажає, дивіться та слухайте з 11:41 до 12:14.

https://tverezo.info/post/101037
Цитувати
 
 
0 #1 Ігор 10.08.2019 12:39
Регіональна мова, буде Зеленим, не на сході України, а на сході РФ.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити