529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська
Жителі Золотого Луганській області категорично виступили проти відведення українських військ.
Відео з акції протесту в місті опублікували в Facebook-спільноті Myrotvorets News, передають "Патріоти України".

«Ми будемо лягати під українські танки, щоб не дати відвести війська», - кажуть мешканці. За їх словами, 529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Тим часом, в Національній поліції України повідомили, що незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу Золотого, поліцейські продовжать нести службу в місті Золоте-4 і селі Катеринівка.

«Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і забезпечувати публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення», - повідомив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян ВІДЕО

Він закликав місцевих жителів не боятися розведення військ в районі Золотого. «Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ в стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці і прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо забезпечення правопорядку і безпеки українських громадян», - зазначив Троян.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 07.10.2019 17:48
"Відвести війська - це здати все, зроблене за роки, ворогу. Й починати з нуля

Там за 5 років вирито більше тисячі кілометрів окопів. Протягнуто тисячі кілометрів польових проводів зв'зку. Накрито тисячами кв. метрів масксіток. Обладнане єлектропостачан ня. Обладнані бліндажі, ДОТи, ВОПи и т.д. Поставлені буржуйки і відведені димові труби (димові труби - це окрема тема, бо треба в діаметр, відповідні фітінги, щоб не вчаділи і ворог не вичіслив). Пристріляні сектора, розставлені відеокамери. Заміновано підходи ворога. Вичислені точки і позиції ворога.

Про це пише військовий капелан Юрій Папушой

"Окремо хочу відмітити окопи, бліндажі, вогневі точки. Копалися вони вручну на протязі майже 6 років вручну в перервах між обстрілами. Багато воїнів при цьому загинули. Матеріал і кошти для їх обладнання збирали по всьому світу. Виділені мільярди з бюджету (від Текстів: ми сумі витрачених коштів не досліджували, скоріше за всі автор метафору). Основу в їх обладнанні вклали волонтери. Бліндажі - це надійне і випробуване обстрілами укриття. Спальні місці, опалення, бібліотеки, каплички, місця приготування їжі, душові і бані. Саме так, є бліндажі з душовими, банями, пральними машинами, туалетами.

Врита в ручну техніка, склади, різні допоміжні приміщення. Іще раз наголошую, все це викопано вручну.

"Це все треба демонтувати, скласти, змотати, відрити, зняти, дістати, вийняти, висмикнути ... АБО ПРОСТО КИНУТИ... ЗАЛИШИТИ ВОРОГУ...

Бібліотека в бліндажі на передовій

Війська виведуть в чисте поле. Знову все треба з нуля. Хто це робитиме? За які кошти? Скільки буде вкрадено? Чи захочуть і чи зможуть знов волонтери? Нинішня лінія фронту, це роками укріплена і випробувана лінія фортифікаційних споруд (420 км.)"

07/10/2019
http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/96993/Vidvesty_vijska__ce_zdaty_vse_zroblene
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити