529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська
Жителі Золотого Луганській області категорично виступили проти відведення українських військ.
Відео з акції протесту в місті опублікували в Facebook-спільноті Myrotvorets News, передають "Патріоти України".

«Ми будемо лягати під українські танки, щоб не дати відвести війська», - кажуть мешканці. За їх словами, 529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Тим часом, в Національній поліції України повідомили, що незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу Золотого, поліцейські продовжать нести службу в місті Золоте-4 і селі Катеринівка.

«Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і забезпечувати публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення», - повідомив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян ВІДЕО

Він закликав місцевих жителів не боятися розведення військ в районі Золотого. «Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ в стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці і прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо забезпечення правопорядку і безпеки українських громадян», - зазначив Троян.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити