Десятки дівчаток і хлопчиків, поклавши маленькі долоні на серця, синхронно заспівали український Славень
Я був неймовірно зворушений, коли під час нашого благодійного дитячого Рок-балу у Мистецькому Арсеналі двійко дівчаток років шести застрибнули на сцену і переконливо запропонували усім залом співати державний гімн. Звісна річ, діткам не можна було відмовити, хоча в сценарії такого моменту ми не передбачали. Виконання маленькими патріотами державного гімну стало чарівним експромтом і, точно, найзворушливішими секундами вечора.

Десятки дівчаток і хлопчиків, поклавши маленькі долоні на серця, синхронно заспівали український Славень. Впевнений, не лише у мене і ведучого Сергія Притули шкірою "пішли мурахи"...

А загалом героями благодійного "Рок-балу" у Мистецькому Арсеналі стали мега-талановиті українські діти. Атмосфера заходу була неймовірною. Маленьки гості грали на професійних барабанах і гітарах, сідлали американські байки, сміливо виходили на сцену, аби відчути себе справжніми рок-зірками.

PS. Висловлюю щиру вдячність усім нашим партнерам, які допомогли організувати цей захід і цим підтримали маленьких пацієнтів Київського дитячого центру кардіології і кардіохірургії.

Олег Скрипка, український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"
Інф.: blogs.pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити