Вадим Карасьов: Учасники Майдану втратили більшу політичну мету, яка була на самому початку акцій протесту
Майдан починає поступово деградувати, що призводить до інцидентів з його учасниками, нападів на людей - сказав Вадим Карасьов, директор Інституту глобальних стратегій, коментуючи побиття охороною євромайдану людини, яка спробувала зірвати національний прапор. Випадковим свідком розправи став журналіст телеканалу 112. Карасьов вважає, що не кожен такий інцидент є свідомою провокацією, а деякі з них продиктовані бездіяльністю і втратою великої політичної ідеї.
"Неважливо, хто там режисер, продюсер або актор локального, здавалося б, епізоду. Але не локальним висновком є ​​те, що Майдан потихеньку починає деградувати і відбувається таке поки вибірково, але тим не менше деморалізація окремих учасників Майдану.

Якщо Майдан не перезарядить себе на якусь велику легітимну мету, якщо не будуть знайдені нові методи, тактики і стратегії Майдану, тактики і стратегії протесту, то ця тенденція, цей тренд деморалізації і деградації він, на жаль, триватиме.
Коли безцільність, тоді й починається криза, психологічна криза", - сказав політолог.

Карасьов вважає, що учасники Майдану втратили більшу політичну мету, яка була на самому початку акцій протесту.
"Коли люди стоять, не працюють, святкують революційне свято, коли немає великої справи, великих політичних цілей, коли стверджується безцільність політична, і просто безцільність стояння та існування, люди починають потихеньку деградувати, або нерви на межі, або не витримують психологічних стресів, тому що це стрес - безцільно стояти на морозі", - сказав політолог.

Інф.: eveningkiev.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити