В Україні давно існує Президентський палац!
Кращого місця просто не знайти, - Павло Січкар
Пропоную Президенту України Володимиру Зеленському "перебазуватися" в уже практично готову для переїзду державну резиденцію - Маріїнський палац. Його так і називають: Президентський палац. Там і раніше проводилися дипломатичні прийоми. Ця будівля є одним із архітектурних чудес України. Тепер вона капітально відремонтована.
Маріїнський палац - одна з візитних карток Києва. Він зручно розташований поблизу будівлі Верховної Ради України.Така офіційна президентська резиденція позитивно позначилася б на іміджі України. Кращого місця для офісу Президента України годі й шукати!
"Український дім" аж ніяк не підходить для "великого переселення" глави держави. Він знаходиться біля підніжжя Володимирської гірки, яка сама є визначною історичною і природною пам'яткою. Будівництво запланованого підземного паркінгу під будівлею може зруйнувати Володимирську гірку, яка вже й так постраждала при будівництві там музею Володимира Леніна, а нещодавно - і від вандального будівництва мосту через Володимирський узвіз.
Та й "ленінське" походження існуючої будівлі мало би бути вагомим контраргументом проти перенесення туди президентського офісу.
Крім того, Європейська площа є вузловою транспортною розв'язкою. Є великий ризик, що проїзд транспорту звідти на Хрещатик і на Володимирський узвіз та у зворотньому напрямку буде заблоковано. 
Окрема тема - величезні і невиправдані фінансові витрати.
Закликаю колег-журналістів, громадських діячів, киян, усіх небайдужих не допустити руйнації Володимирської гірки, спотворення історичного обличчя столиці.

Павло Січкар, журналіст

Коментарі

 

Коментарі  

 
+6 #2 олег 01.07.2019 22:59
Підтримую. Все правильно і мудро підказує журналіст,якщо вірити українській президентській містиці. Адже саме тут новообраний поцілував,підск очивши, на два метри у лоба не Олега Кошового. Все сходиться: і гроші для народу, дай Боже, українського збережуться, і магістраль з вулиці Грушевського на Сагайдачного не зруйнуються і не хитнеться на 1031 році тезка президента- Володимир Хреститель і хрест не повливе разом з плавунами у Дніпро,щоб потім виплисти аж біля Видубичів. І на велосипеді легше їздити та й до "слуг народу" рукою подати. Мудрий чоловік ідею подав. А щоб творити прості речі- треба геніальну голову на плечах мати.Це ж вам не примітив із Бессарабки радить.
Цитувати
 
 
+4 #1 Тимко 01.07.2019 21:56
Саме так! Рішення на поверхні!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити