Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко заявив, що пишається тими, хто стоїть на Майдані.
Про це музикант сказав у своєму відеозверненні, яке виклав на YouTube, - повідомляє "Українська правда".
"Люди Майдану, тепер влада України – це ви! Єдина влада, єдині люди, яким можна вірити. Я гордий, що з такими людьми живу в одній країні, гордий, що я вас знаю. Ніколи не думав, що український народ здатний на такий подвиг. І тепер ти усвідомлюєш, коли говориш "Слава героям", що то про вас. Слава героям Майдану! Дякую вам!", - сказав Кузьма.

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #5 ОК 15.12.2013 01:08
Ну що дивуватися усім лицедіям, клоунам, шоу-м*яса, Цьому. чи Руслані чи взагалі творцям на виклик;) чергової "революції" -
- коли відомих людей рівня Макартні чи Жванецького тоталітарні віри чи розвідки. чи глоббі. згадане Франциском вимусили одобрити блюзнірства Піусьок на амвоні не своєї віри;
чи лідерів компартії Франції пристосували до пропаганди збочення і одностатевих сімей. Навіть ще на зорі того блуду, саме мер-коко, порушуючи закони ще природної Галлії злучив двох неадекватних (зараз мери відкручуються фальшивими лікарняними від кари за необручення геїв чи жінок-параноїдально застрашених природою вандала мужчини.

Просто люди наберуться сорому на усе життя і від своїх онуків. якщо сором ім спланований похід апологетів зломільярду не знігільований вщент.
Якщо християни, то може від пекла відмоляться в монастирях на пенсії (Яку Азаров на НР збільшив на пристойний аперитив з закускою)
Спокути мало.

P wb[ yfhjlyf gfv*znm cgbnf'/ F htins ytljphskb[ leit. xb hjpevjv/ xb vfkjle[b[ - [s,f gjcgsdxedfnb/ Zroj ktnfkmys pfhexybrb/ yfq zrjcm gjdsljvkznm/ oj,s lth;fdf ghb[bcnbkf lt d erfvehs] Вибачте англійський акцент самоуправної клавки
Цитувати
 
 
+1 #4 Юра 15.12.2013 01:07
Хорошо сказал Кузя.
Митець, ты считаешь что страну уже превратили в страну бомжей и туберкулёзников ? Ещё нет, поэтому надо бороться с такими как ты и твои хозяева, пока ваша дурь не стала реальностью.
Слава Украине!
Цитувати
 
 
0 #3 ivan 15.12.2013 01:06
Що виборів більше не буде?
Цитувати
 
 
0 #2 Дон 15.12.2013 01:04
Тепер українці читають Конституцію (принаймні 5-ту статтю)
Цитувати
 
 
-8 #1 Митець 15.12.2013 00:57
Дожились. Бомжі і туберкульозники це єдина влада.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити