Сонячного дня 29 серпня 2019 року киянин Леонід Коваленко встановив світовий рекорд: "Найтриваліший час споглядання сонця без захисту очей"
Леонід Коваленко 15 хвилин неперервно дивився на сонце.
Рекорд був зафіксуваний Національним Реєстром Рекордів України і Світовою книгою рекордів Гіннеса.
"Це фантастичне, неймовірне досягнення!", - переконаний спортивний журналіст Дмитро Нагорний, який разом з кореспондентом порталу "Воля народу" та представниками інших ЗМІ став сьогодні свідком цієї події.
Рекордсмен (на фото справа) хоче привернути увагу українців до Сонця як природного світила, завдяки якому люди мають життя на Землі. Із Сонцем протягом великого періоду пов’язане історичне минуле України.
Наш національний жовто-блакитний прапор називають сонячно-блакитним. Леонід Коваленко - серед тих, хто впевнений, що жовта (сонячна, а не пшенична) барва на нашому прапорі має бути зверху.
Сонячні (солярні) знаки на кераміці, на вишивці залишили найдавніші мешканці України трипільці. А ще Леонід Коваленко впевнений, що знає таємницю так званого трипільського бінокля, який вчені пов’язують із сакральною діяльністю трипільців.
Леонід Коваленко відповів на запитання журналістів. Зокрема, він сказав, що на дугу електрозварювання йому дивитися... легше, ніж на сонце.
Рекордсмен анонсував нову подію, яка може статися вже за два тижні - фіксацію нового рекорду: споглядання сонця впродовж цілої години!

Інф. кор. порталу ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити