Книжковий ринок хочуть ліквідувати до 1 січня 2021 року
Кияни стали на захист книжкового ринку Петрівка, який хочуть знести.
Столичні підприємці та активісти виступили проти знесення книжкового ринку "Петрівка", на місці якого міська влада дозволила звести черговий ТРЦ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент фонду "Культурні новації" Владислав Трубіцин.

"На цьому культовому місці, де понад 20 років реалізовувався найвишуканіший букіністичний і навіть антикварний (!) Книжковий попит, тепер планують звести черговий торговельно-розважальний центр. Сьогодні дирекція ринку просто поставила підприємців перед фактом, що "бульдозери за день все знесуть, і ринку тут не буде". Ми починаємо боротьбу за збереження найбільшого в Києві, Україні та Європі книжкового ринку "Петрівка", - написав Трубіцин.

Він додав, що активісти будуть боротися за те, щоб зберегти ринок і передати його у власність місцевої територіальної громади. Зокрема, Трубіцин оголосив про створення громадської організації, яка буде оскаржувати незаконні рішення попередніх київських властей і контролювати дії нових власників і адміністрації ринку, щоб вони не обмежували інтереси підприємців.

Книжковий ринок хочуть ліквідувати до 1 січня 2021 року.
Кияни стали на захист книжкового ринку "Петрівка", який хочуть знести.

Нагадаємо: київська адміністрація дозволила побудувати на частині речового та книжкового ринків "Петрівка" торговельно-розважальний центр з однойменною назвою. Пізніше в КМДА уточнили, що не видавали дозвіл на будівництво ТРЦ «Петрівка» на місці книжкового ринку. Замовнику ТОВ «Б.В.» були надані тільки містобудівні умови і обмеження для проектування об'єкта будівництва на вулиці Вербовій, 21, 23. Ці документи не є дозволом на будівництво.

Інф.: nashkiev.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити