Сьогодні у столичному планетарії кияни можуть отримати не лише нові знання, а й подивитися масштабні зоряні шоу
Київський планетарій — найстаріший та найбільший планетарій в Україні.
За розміром куполу посідає друге місце в Європі з площею екрану 830 кв.м. Щорічно його відвідують понад 150 тис. гостей.
Сьогодні Київський планетарій багатофункціональний заклад, який перетворюється на унікальний науковий, просвітницький, культурний і розважальний простір для розвитку та відпочинку дорослих та дітей.

Київський планетарій

Провести вихідні в Київському планетарії - це відмінна можливість дізнатися більше і скрасити дозвілля. Цікава і сама історія планетарію, який є одним з найстаріших в Україні. Відкриття планетарію відбулося в 1952 році за ініціативою Сергія Всіхсвятського, відомого астронома і професора. Спочатку будівля, в якій розташовувався планетарій, була невелика і вміщувало всього 170 осіб. Тільки в 70-ті прийняли рішення побудувати окрему будівлю для планетарію, проектів було багато і будівництво затягнулося до 1987 року. Сьогодні планетарій - одне з популярних місць, тут проводять концерти, читають лекції, показують документальні фільми про космос. Провести тут вихідні - відмінна можливість дізнатися про щось нове.

У вільний час хочеться не тільки весело провести час, але і з користю. У Києві є куди піти: кафе, театри, кіно… Якщо ж ви вирішили відвідати планетарій, то на  ticketsbox.com/kievskij-planetarij можна знайти заходи до душі, на які можна сходити з сім'єю, друзями або на самоті. Тому перш ніж прийняти рішення, як провести дозвілля, перегляньте афіші та замовти увитки на ticketsbox.com

Ось лиш деякі з унікальних видовищ у Київському планетарії:

Скарби Всесвіту + Астраліс

Людина здавна мріяла зрозуміти таємниці всесвіту, вона піднімала голову до неба і задавалася питанням: як влаштований всесвіт? Тому люди придумували міфи і легенди, намагаючись переосмислити і зрозуміти закони природи. Сьогодні у нас є можливість за допомогою телескопа побачити справжні чудеса всесвіту: сузір'я, галактики, народження і смерть зірок. Друга частина заходу присвячена шоу Астраліс, про цикл, який проходить кожна зірка: від народження до наднової. Це шоу буде цікаве і дорослим і дітям, тому варто прийти всією сім'єю.

Джаз під зірками «Джаз крізь час» SOLOVIOV & Band

Піаніст Андрій Соловйов представить глядачам музичну програму, яку ви ще не бачили - “Джаз крізь час”. Починаючи з 30-х років минулого століття, коли зародився цей жанр музики, він до сьогодення пережив багато цікавих етапів. Змінювалося життя, а разом з ним - музика. Особливість концерту в тому, що музика супроводжуватиметься візуальними ефектами з проекцією зоряного неба. Музикант виконає як класичні джазові композиції, так і власні твори. Разом із Соловйовим на сцені виступлять знамениті українські музиканти, тому ви не повинні пропустити таке масштабне шоу.
Не забудьте купити квитки заздалегідь, щоб зайняти найкращі місця. Київський планетарій - це відмінне місце для відпочинку всією сім'єю.

За інф. planet.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити