У Київраді заплутилися з двома гербами столиці і хочуть зварганити третій!
Леонід Косаківський: Васько все слухає, та їсть...
У мережі Олександр Березніков виклав документ з претензійною назвою "Технічне завдання з розробки художнього зображення офіційного символу міста Києва – Герба міста Києва".
Міські посадовці попри те, що їх підловили на брехні щодо чинного герба, що я довів у циклі публікацій "ГЕРБ КИЄВА: ПРАВДА Й ВИГАДКИ", і обґрунтування мною відсутності причин створювати якісь робочі групи з підготовки "нового вигляду" міського герба, бо проблема полягає лише в ігноруванні ними чинних документів Київради 1995 року по затвердженню і використанню герба Києва, продовжують гнути своє.
Їм усе, як з гусака вода. Уперто йдуть манівцями до своєї цілі.
У цьому «Технічному завданні…» (хто його цікаво затверджував?), хоча й робиться відсилка на рішення Київської міської ради № 57 від 18.04.1995 «Про Герб міста Києва» (тоді як його текст з додатками влада чомусь боїться розмістити у себе на сайті), по суті дається установка на розробку нового герба, вихідні дані для якого суперечать чинному описові, що затверджений депутатами 23 роки тому.
Парадоксальна ситуація. Це якесь ноу-хау міських чиновників, смаківщина. Якщо не подобається котресь рішення міської ради, його обходять з допомогою штучних експертних, робочих груп тощо. Небезпечний прецедент. У майбутньому так само можуть вчинити і з рішеннями депутатів поточного скликання.
І це при тому, що у своїй відповіді від 27.04.2018 на запит про надання публічної інформації заступник мера Києва Володимир Прокопів власноруч розписався під такими словами: «Лист до Українського геральдичного товариства щодо експертизи Герба міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради народних депутатів від 18.04.1995 №57, Київською міською радою не направлявся. Київська міська рада не приймала рішення про те, що Герб міста Києва, затверджений рішенням Київської міської ради народних депутатів від 18.04.1995 №57, має неправильний опис та не відповідає принципам, правилам та традиціям європейської геральдики».
Через цей склад робочої групи, в якій, за моїми оцінками, орган влади з 11 її членів (з урахуванням позиції, яку вони виказували у той чи інший спосіб раніше) мають більшість, вони проведуть що завгодно, а нинішній депутатський корпус навряд чи здатен зупинити цих «ревізіоністів». А на більш важливі для киян справи часу не вистачає.

Леонід Косаківський, перший Київський міський голова
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 УКР 18.07.2018 21:16
Це вирок кличкістам!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити