Ось один із таких скетчів:
"Я вакцину вколов, тільки є одна побочка. – Що, запахи, нюх не повертається? – Запахи, нюх все нормально. Ми курці піддослідній вкололи, вона ось в совок перетворилась. – Почекайте. Ми вам виділили два мільйона. Ми вас попросили зробити 40 мільйонів вакцин. Нам треба щепити Україну! – Ти що, Україну в совок перетворити хочеш?".
В іншому скетчі дія вакцини порівнюється з наркотичним засобом: "Не хочете вакцину недорого? Надійна. Я третій раз вколовся. 100 доларів грам. Беріть. Без "побочки". Не хочете? Добре, запропоную Потапу – він ніколи від вакцини не відмовлявся".
Ще один номер зветься "Прямий репортаж з лікарні". Очевидно, ковідної: "Алло! Провакцинувалися? І що? Ну це нормально. Ніс збільшився на 10 сантиметрів? Ну ви ж знаєте, чим більший ніс, тим більший… А, ви – жінка??? Зайдіть до мене, голос підозрілий". Це говорить персонаж-лікар…

Не стану далі втомлювати читачів «Дня» описання скетчів «Ліги сміху» на тему вакцинації від COVID-19. Можливо, для когось це витончений гумор, але, видається, йдеться про банальний несмак і відверте хамство. Та головне – такі скетчі, як на мене, відраджують частину аудиторії від вакцинування. А це вже питання національної безпеки, чи не так?
Найсмішніше тут те, що формат «Ліги сміху» створений «Кварталом 95» під керівництвом Володимира Зеленського, коли він ще не засідав у «Шапітолії», а займався своєю справою. І президент досі отримує мільйонні роялті за проекти «Кварталу».

Весняне загострення?
Сергій Грабовський, історик, політолог, філософ

Ні, це таки божевілля. Весняне загострення. Вдумайтесь в одне з головних звинувачень, яке висуває СБУ екснардепу, організатору та першому командиру батальйону «Донбас» Семену Семенченку та позаштатному агенту НАБУ, як він себе називає, Євгену Шевченку. Вони, мовляв, «організували ввезення поза митним контролем військових запчастин і товарів подвійного призначення з Росії, які згодом продавали державним підприємствам оборонної сфери за завищеними цінами».

Кожне слово тут – на вагу золота не лише для політологів, а й для тих, кого раніше звали «людьми у білих халатах» (тепер вони, не міняючи професію, дещо змінили форму одягу). Як на мене, запчастини для військової техніки та т.зв. «товари подвійного призначення» українські покупці придбати у Росії можуть лише нелегально. Чи, може, я помиляюся, і попри війну між двома державами триває співпраця у військовій сфері, як за Кучми та Януковича? То скажіть про це прямо – мовляв, наша влада тільки прикидається, що протистоїть російській агресії, насправді у нас усе нормально! І всі санкції Кремля проти України – фейк! Ні, цього, певен, не стверджуватиме жодний речник чинної влади, навіть у стадії найлютішого весняного загострення.

А тому підемо далі. Як можна завезти до України те, що придбане поза нею нелегально? Ясна річ, в обхід митного контролю. Бо відповідних документів на такі речі немає і бути не може, крім того, на митниці вистачає публіки, готової працювати на кого завгодно за грубі гроші (включно з російською розвідкою). Справедливість цього твердження доводять численні скандали, пов’язані з корумпованістю митників. Продавали державним підприємствам оборонного комплексу, а ті купували? Бо ж, очевидно, українських аналогів немає? То треба ордени давати за таке, а не кримінальні справи порушувати!

І, нарешті: що таке за умов ринкової економіки «завищені ціни»? Хто це в директивному порядку встановлює ринкові (!!!) ціни, а? Чи, може, в СБУ користуються офіційними прейскурантами російського ВПК? То нехай охочі їдуть до Росії, офіційно купують там «товари подвійного призначення» і запчастини до військової техніки, оформлюють усі документи – і проходять як російський, так і український митний контроль. А ми на це подивимося та посміємося. Хоча з позбавлених розуму, не насміхаються…

Узагалі-то цікава картина: за словами секретаря РНБО Данілова, пальним, виробленим на нафтопереробному заводі, що розташований на території «ЛДНР» і належить подружжю Медведчука-Марченко, заправляють танки агресора, тобто «танки Росії на окупованій території Донецької й Луганської областей». Але в цьому випадку – за безпосередню підтримку агресорів й окупантів – кримінальну справу не порушують. А от за зміцнення військової потужності України – порушують. Напевно, недаремно Офіс президента (а де ж усі справи вирішуються?) вже назвали «Шапітолієм»…

Що ця назва справедлива, підтверджує інформація з начебто зовсім іншої сфери. Я особисто не дивлюсь і дивитися не збираюся програму «Ліга сміху» виробництва «Кварталу 95», яка виходить в ефір на телеканалі 1+1. Але мої колеги часом дивляться і розповідають дивовижні речі (до речі, підтверджені публікаціями у мас-медіа). Виявляється, «Ліга сміху» активно і регулярно висміює вакцинацію від COVID-19 і розповідає про її катастрофічні побічні ефекти. Ось один із таких скетчів: «Я вакцину вколов, тільки є одна побочка. – Що, запахи, нюх не повертається? – Запахи, нюх все нормально. Ми курці піддослідній вкололи, вона ось в совок перетворилась. – Почекайте. Ми вам виділили два мільйона. Ми вас попросили зробити 40 мільйонів вакцин. Нам треба щепити Україну! – Ти що, Україну в совок перетворити хочеш?». В іншому скетчі дія вакцини порівнюється з наркотичним засобом: «Не хочете вакцину недорого? Надійна. Я третій раз вколовся. 100 доларів грам. Беріть. Без "побочки". Не хочете? Добре, запропоную Потапу – він ніколи від вакцини не відмовлявся». Ще один номер зветься «Прямий репортаж з лікарні». Очевидно, ковідної: «Алло! Провакцинувалися? І що? Ну це нормально. Ніс збільшився на 10 сантиметрів? Ну ви ж знаєте, чим більший ніс, тим більший… А, ви – жінка??? Зайдіть до мене, голос підозрілий». Це говорить персонаж-лікар…

Не стану далі втомлювати читачів «Дня» описання скетчів «Ліги сміху» на тему вакцинації від COVID-19. Можливо, для когось це витончений гумор, але, видається, йдеться про банальний несмак і відверте хамство. Та головне – такі скетчі, як на мене, відраджують частину аудиторії від вакцинування. А це вже питання національної безпеки, чи не так?

Найсмішніше тут те, що формат «Ліги сміху» створений «Кварталом 95» під керівництвом Володимира Зеленського, коли він ще не засідав у «Шапітолії», а займався своєю справою. І президент досі отримує мільйонні роялті за проекти «Кварталу». А разом з тим закликає українців здійснити щеплення…

Ні, як хочете, а ми спостерігаємо весняне загострення в колі певних осіб.

Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити