5 березня активістам з 60 місцевих громад Києва вдалося досягти вирішення першої задачі у довгій боротьбі за збереження столиці
Після тривалого мітингу, перекриття Хрещатика і сутичок з поліцією учасники акції отримали повідомлення, що Віталій Кличко готовий обговорити ситуацію з групою делегатів в кількості 5 осіб. Багато хто хотів особисто зустрітися з мером, але довелося відібрати п'ятьох.
На перемовинах не обговорювалися проблеми окремих об'єктів, а накреслювався план вирішення усіх забудовних проблем киян.

Було прийнято рішення про створення постійно діючої комісії з питань проблемних забудов, до якої увійдуть сам міський голова, його профільні заступники, керівники департаментів, досвідчені фахівці з числа громадського активу - архітектори, юристи, екологи, за згоди - голови відповідних комісій Київради, представники правоохоронних органів тощо. Очолить комісію заступник міського голови фаховий юрист Володимир Солончак, а їїкоординатором буде Дмитро Білоцерковець. Комісія контролюватиме проблемні забудови, а її саму контролюватиме громада. Засідатиме комісія раз на тиждень і розглядатиме в середньому по п'ять-десять об'єктів. Першими на розгляд буде взято ті з них, де ситуація не допускає гаяння часу.

6 березня, о 19.00 у Штабі формуватиметься перелік об'єктів, що потребують першочергового розгляду.
На початку наступного тижня (час буде визначено сьогодні) представники киян мають подати на розгляд проекти вирішення питань по перших найгостріших проблемах.
Ініціативна група запрошує усіх киян, що мають проблеми з незаконними забудовами, нищенням рекреаційних зон і водойм, іншими конфліктами у сфері містобудування, звертатися до Штабу, який розміститься на Поштовій площі. Також запрошуємо до співпраці і участі в розробці документації фахівців, котрим дорогий наш Київ. Довідки за телефонами: 050 513 3818, 050 800 3370; 097 001 4008, 063 487 3847, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

На думку активістів, згадане досягнення - ще не перемога, але важливий крок на шляху до неї. Принаймні, Віталій Кличко публічно взяв на себе політичну відповідальність за збереження Києва.

Петро Михайленко, громадський активіст
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити