Валентин Кожевніков: Не припустимо навіть думати про продаж землі – найбільшої національної цінності
Потрібно закликати парламенти всіх незалежних держав, аби вони звернулися до сучасних тимчасових лідерів України з вимогою припинити злочин.
Цинічно-корупційне правління Порошенка з його Гонтаревою, Гриневич, Гройсманом, Аваковим…  відкрило зелене світло для команди Зеленського, яка за своєю суттю просто не здатна навіть думати про кращу долю українського народу. Тож не дивно, що "зелені" зразу роззявили рота на найбільшу національну цінність нашого народу – на землю. А хіба могли б чесні й відповідальні перед українським народом органи влади сьогодні приймати рішення про ринок землі без проведення референдуму? Ні! З кількох причин.

Перша: Конституція  України закріпила право на землю за всім українським народом. Тож розпродаж всієї землі можна дозволити лише після всенародного референдуму. Але проводити його влада Зеленського не збирається.

Друга: Після розвалу СРСР жоден уряд не потурбувався провести облік всіх земель і визначити їх призначення та вартість. Це створило умови для захоплення земель  злочинцями за змовою з недобросовісними представниками центральної й місцевої влади. Тому уже сьогодні половиною земель сільськогосподарського призначення користуються олігархи, різні холдінги, сумнівні організації, які тільки й чекають відміни мораторію на продаж землі, щоб на законодавчій основі оформити свої незаконні шахрайські операції й на законних підставах вишвирнути українців з України. Тож спочатку треба забрати всю землю у шахраїв і створити земельний кадастр.

Третя: Українські селяни (фермери) після багатьох століть пограбування іншими народами не мають грошей на придбання землі. Тож є реальна небезпека, що представники народів, які здавна хочуть заволодіти нашою землею, скористаються такою можливостю. Уже стало відомо, що Ізраїль виділив 52 мільярди доларів на придбання землі в Україні. А скільки нафтодоларів виділить Путін, щоб через підставних осіб (сексотів) купити райони й області, які він уже загарбав і які ще не встиг загарбати? А ще ж є й Угорщина та інші сусіди, які тільки й чекають, коли ми спіткнемося й упадемо…

Четверта: Здійснювати приватизацію землі в умовах, коли три області окуповані ворогом, можуть або вороги, які мають домовленість із Москвою або лохи-можновладці, які не розуміють, що творять…  Адже це дозволить Путіну просто купити окуповану територію й нейтралізувати зусилля всього світу про повернення цих земель Україні.

П’ята: Приватизація нашої землі (яка має не лише високі показники родючості а й багатющі природні копалини) представниками агресивних народів, які мріють заволодіти цілим світом, значно посилить їхні можливості розпочати нову світову війну…

Уже цих причин досить, щоб не лише україці, а й інші народи Світу і – особливо – Європи (вона першою відчує наслідки зміни політичних акцентів нових лідерів України), виступили проти вимог МВФ приватизувати в Україні землі сільськогосподарського призначення. Тож керівникам наших патріотичних партій та організацій давно пора закликати парламенти всіх незалежних держав, аби вони звернулися до сучасних тимчасових лідерів України з вимогою припинити протиправні, авантюрні, явно злочинні дії по позбавлення громадян України спільного права на всі земельні ресурси держави.

Бо буде запізно, коли після такої афери України не буде.

Підступні зайди обгрунтовують необхідність продажу землі с/г призначення тим, що новий господарь ланів турбуватиметься про підвищення родючості землі, що призведе до збільшення урожайності й надходжень до бюджету від податків. Але, як відомо, в державах, які продали землю олігархам, переважно вирощують технічні культури із застосуванням хімікатів. Це призводить до безробіття і злиднів населення, а з іншого боку – до забруднення грунтів і природи. Бо всі прибутки господарі землі вивозять. Щоб підняти родючість грунтів і прибутковість сільського господарства в Україні, уряд має допомогти (а головне – не заважати!) сільським територіальним громадам, за якими має бути закріплена орна земля (згідно із статтею 142 Конституції України). Територіальні громади мали б здавати землю в оренду найкращим фермерам. Тоді земля залишиться у спільній (публічній) власності.. ЗЕМЛЯ МАЄ ЗБАГАЧУВАТИ ВЕСЬ НАРОД і тих, хто на ній працює.

Зазомбовані підступними ЗМІ українські громадяни не розуміють, що після продажу землі їх очікує доля  палестинців, які бездумно продали свої лани ізраїльтянам, а тепер уже понад пів століття живуть у таборах для біженців. Нові керманичі знають, як домогтися виконання головного свого завдання – продати українську землю міжнародній олігархічній мафії. Спочатку Зеленсьий прийняв «для приманки» давно очікувані народом закони: про скасування недоторканності депутатів, про імпічмент, про заборону незаконного збагачення тощо. І, хоч ці закони прийняті в такій формі, що ніколи не діятимуть, це зміцнює його авторитет серед виборців. Бо вони ще не усвідомили, що ці закони, як і всі інші, до справжнього реформування суддівської системи і прийняття антиолігархічного та антикорупційного законодавства, не можуть нічого змінити, а приймаються лише для того, щоб «сдєлать єщьо раз» виборців лохами. А найбільше Зеленський хоче додати собі авторитету на темі припинення війни з Московією. Якщо йому пощастить щось зробити, то це зміцнить його підтримку серед виборців, які бояться воювати за свою батьківщину. Крім того, навіть невеликий результат може стати приводом для надання йому звання лавреата Нобелівської премії миру. Після цього будь-які виступи проти його україновбивчих реформ будуть вважатися реакцією українських екстремістів проти всім світом визнаного «народного лідера» України.

Валентин Кожевніков
Кандидат географічних наук, академік Академії оригінальних ідей, письменник 
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити