Хоча фронтмен "Океану Ельзи" прямо не назвав ім'я кандидата-коміка, все очевидно
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук записав відеозвернення. У ньому співак закликав відповідально голосувати на виборах президента, передають Патріоти України.
Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, Вакарчук сказав, що він не відмовляється від "власної відповідальності за долю країни". Святослав Вакарчук наголосив, що майбутнє не можна виграти в лотерею і майбутнє та вибори президента – це "не прикол".
"Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати", – додав Святослав.
Вакарчук закликав не "вбивати мрію" та виконати свій громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах президента 31 березня.

Письменник Сергій Жадан підтримав "флешмоб" Вакарчука. Він у себе на Facebook-сторінці виклав фото з хештегом #ГолосуюНепоПриколу.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 28.03.2019 17:44
З власної дурості можемо програти цю війну
Оксана Забужко
Письменниця
28.03.2019

Письменникові належиться розуміти всіх персонажів, у будь-якій життєвій драмі. І так, я розумію Москву - їм нема коли чекати, їм пече: якщо просто зараз вони не влаштують нам "окончательное решение украинского вопроса", увіпхавши нам за Головнокомандув ача чи то свого шоумена (озвучувача текстів російських сценаристів) Зе-"Нужно-Просто-Пєрєстать-Стрєлять", чи свою-таки, "газпромівську", давню-вірну ТЮ-"Щоб-Ні-Один-Танк-Не-Вийшов-Із-Казарми", то дуже скоро РФ сама затріщить по всіх швах, тож зняття санкцій є для Кремля, без перебільшення, питанням життя і смерти (і це й є найперша мета всіх, анонсованих нашими мироточивими куклами, "переговорів з Путіним": щоб Україна визнала, що це вона "сама собі в ногу стрілила", після чого санкції з РФ, зрозуміло, знімаються, з перепросинами, репараціями й контрибуціями, - знов до скону платитимемо своїм убивцям за те, що вони нас убивали!..) Я розумію й Коломойського: він гадав бути "королем на горі", феодальним власником цілої, далеко несогіршої й небідної (хоч би як нас переконували в протилежному, "збиваючи ціну"!) країни, із своїми приватними армією, скарбницею й понад 40 мільйонами кріпаків, - і тепер, коли задум не вдався, валить цю країну з не меншою, ніж Путін, запекло-мстивою злобою: в тому, аби нас не стало, їхні з Кремлем інтереси збігаються, і я молю Бога, щоб ніколи не побачити, як уся ця зграя гризтиметься за труп України, якщо їм вдасться через своїх кукол допастись до життєвих центрів нашого державного організму… Не розумію я тільки одного: своїх співвітчизників , готових тих кукол обслуговувати й навіть за них голосувати - "абинепорошенко", як казала мені у Львові одна патріотична бізнесвуменша задовго до того, як те саме сказали росіянам Кісєльов, Чаплін і купа інших потвор. Не розумію, коротко кажучи - втрати українцями інстинкту небезпеки: мені завжди здавалося, що внуки й правнуки жертв Голодомору мусять мати генетично непогані навички виживання.

Якого ж, вибачте, хріна ви готові тепер, коли історичні шанси на нашій стороні і в нас у руках кров'ю завойований обсяг свободи, уже достатній, аби самим будувати свою країну, - одним капризним рухом невдоволеного маляти на виборчій дільниці зіпхнути її, сердешну, назад до тої страшної, хтонічної вселенської дупи, з якої вона з такими зусиллями намагається видряпатись?

https://gazeta.ua/blog/51503/z-vlasnoyi-durosti-mozhemo-prograti-cyu-vijnu
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити