Політик і науковець Володимир Пилипчук прокоментував вимогу Зеленського скасувати обмеження на виплату стотисячних зарплат чиновникам
Хтось дійсно неповноцінний: обкрадений народ чи грабіжницькі органи влади?
Бо в суспільстві (якщо воно взагалі суспільство) - третього НЕ дано... Якщо народ не визнає своєї помилки на виборах і не бореться за усунення помилково обраної ним неповноцінної, дефективної, деструктивної влади... то сам є неповноцінним.
А якщо неповноцінні і виборці і органи влади - то такий натовп, збрід бариг з бомжами - суспільством, а тим більше цивілізованим - назвати вже неможливо!

- То не вистачає грошей, щоб добавити пенсіонерам, хоча б по тисячі гривень, а вже об'явлене півроку тому підвищення - переноситься з одного місяць не інший, у бюджеті коштів немає, щоб додати авансовані виплати медикам, зайнятим боротьбою з пандемією, у ньому дефіцит грошей на ліквідацію паводків, на відновлення житла потерпілим, скорочується фінансування виробництва не лише ракетної техніки, але навіть уже і снарядів великого калібру для фронту,
Але ЗЕЛЕНА НАВОЛОЧ вимагає від парламенту скасувати обмеження на виплату стотисячних зарплат чиновникам, які сам же ЗЕ ввів на період карантину. Вимагає навіть в умовах, коли карантин НЕ закінчився!!! Знайшов гроші? Де, в бюджеті? То віддати їх мародерам на премії, хто регулярно, щомісячно валить економіку, чи на зарплати та пенсії - виплатити хоча б тим, кому передбачено законом, бюджетом, кому пообіцяв. Безмежжя мародерам ні Законом України, ні її бюджетом - НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ і ніяким не встановлені законом навіть межі виплат!

- Вища рада правосуддя заявила, що тимчасове обмеження суддівської винагороди порушує конституційні гарантії як незалежності суддів, так і судової влади в цілому. А коли ж ці суди були незалежними - до карантину?

- А платна медицина, мізерні пенсії, зарплати не порушують конституційні гарантії на саме життя та охорону здоров'я?

- Бо ж, якщо скрутно, то має бути скрутно всім, навіть тим чиновникам, які всього три місяці отримують по 47 тисяч!!! - досить "нехілу" зарплату на фоні тих, хто отримує 4-6 тисяч. А 47 тисяч відповідає світовим стандартам співвідношень зарплат у пропорції 1:10? Тобто, для медиків, які працюють на грані життя і смерті - грошей немає, а для тих, хто валить усі сфери життя вже цілий рік, сам ЗЕ вимагає підвищити, всупереч даним ним самим гарантіям, що ніхто в державі більше 47 тисяч не отримуватиме... не взагалі, а лише на період карантину. Бо їм, бачте, з потужними "фінансовими подушками", нажитими "непосильною працею", не вистачає "на хлєбушек"... А фактично - борються не за те, щоб весь народ міг вижити, а щоб їхні "подушки" стали товстішими... бо 47 тисяч - то далеко не жебрацька зарплата у порівнянні з усім іншим населенням!

- Тобто курс ЗЕ - не на забезпечення конституційних гарантій, на підтримання хоча б якоїсь справедливості в суспільстві, а на свідоме ПОГРАБУВАННЯ населення!

- А далі - розглянемо проблему через призму ідеології правлячої партії (СН): Як у заявленому на виборах лібертаріанстві, так і зі зміненим нею орієнтиром - соціалізм, законність існує, і узаконені як сама оплата праці, так і шкала зарплат (1:10). А Зеленський хоче зняти узаконені на період карантину обмеження розмірів зарплат і створити беззаконня: Тим, хто ближче до бюджету (корита) - беріть по максимуму, скільки зможете!

-Дійсно, ЗЕ, дай відповідь країні: якою ідеологією керується СН у своїх діях? Чи.... "а какая разніца"? У нас запроваджується ...і вже панує: беззаконня, як ідеологія АНАРХІЗМУ... ? А Законність (як і презумпція невинуватості) уже не є одним із основоположних принципів права, функціонування суспільства і держави на правових засадах з тих пір, як ти її очолив?

- У нас дійсно ВСІ рівні перед Конституцією у своїх правах, чи СН, та слуги самої СН мають безмежні права? (Я вже писав про перевернуту піраміду прав при владі СН). Чому досі немає Закону, а відповідно - не узаконена з/плата чинуш у відповідності до норм, прийнятих у цивілізованих країнах? Чи Україна при тобі і тобою особисто вважається - не цивілізованою країною? ЗЕ, а тобі взагалі відомо, що таке право? Якщо так, то чому ж чиниш у НЕправовий спосіб?

- І я вже перестав розуміти народ, просто не розумію - чому він терпить наругу над собою і беззаконня найнятих ним посадовців? Загинається, але терпить? Чи це вже й не народ, а якщо й народ, то як проголошували "слуги" в парламенті,- дійсно народ НЕповноцінний? Так самі ж зробили його бідним - СВОЄЮ зарплатною політикою, а потім об'явили, що бідні - неповноцінні!

Посилання на "пропозицію ЗЕ" - ТУТ.

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити