Гендиректор хору Верьовки прокоментував скандал з номером про Гонтареву: Соромно
Генеральний директор Національного хору імені Г.  Верьовки Зеновій Корінець заявив, що рішення співати з "Кварталом 95" про підпал будинку Гонтаревої, приймав сам, і що йому за це соромно.
Джерело: коментар Корінця "Українській правді".
Пряма мова: "Це неправильне рішення моє було. Не колективу, бо колектив не дуже хотів брати участь у цьому заході".

"Вони (хор, – Ред.) там співали кілька пісень. "Несе Галя волю", інше. Нам запропонували цю пісню зробити з Євгенієм Кошовим. У нас точилася розмова така, бо я сам відчував, що це непристойний тест стосовно Валерії Олексіївни. Але нам сказали: "Ну, бачте, ми тут і Коломойського стібаємо, і президента, і депутатів, і наших депутатів. Ми це все робимо 20 років, сміємося (над чиновниками, – Ред.), і тут нічого такого немає. Цю тему обговорюють". Мені неприємно, звичайно, це було неправильне рішення. Але це вже сталося. Я вибачаюся перед Валерією Гонтаревою".

Деталі: За словами Корінця, хор такими виступами заробляє. Зокрема, "95 квартал" оплатив два виступи хору у палаці "Україна". І це (можливість заробити кошти для хору, – Ред.) також певною мірою вплинуло на прийняття рішення співати і про підпал будинку Гонтаревої.

Пряма мова: "Мене коректно попросили, якщо ви розумієте про що я. Не тиснули, але казали: "Чого ви переживаєте?", переконували".

Деталі: Корінець каже, що хор співпрацював з "Кварталом 95" не вперше. Він також вважає, що "нічого антиукраїнського і антидержавного" в останньому виступі не було, але було "неприємне щодо людини, за що ще раз вибачаюся".

Він також вважає, що Верховна Рада не повинна забирати у хору виступи на відкритті і закриті сесій парламенту, мовляв, інцидент був, цього вже не зміниш, але він розуміє, що це було неправильно і просить вибачення. Нагадаємо: нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко заявила, що депутати проситимуть, щоб хор імені Верьовки не виконував Гімн України на відкриттях і закриттях сесій Верховної Ради.

На запитання, чи продовжить хор співпрацю з Кварталом 95", Корінець сказав: "У такому режимі і такому стилі – ні. Нізащо. Там може бути щось жартівливе і веселе, але не такого плану".  

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 ThomasRop 11.11.2019 20:14
Доброе время суток 

Купил 12 мая 2019 года форум+группу вконтакте на сайте pr-cy.ru С начало все было нормально, но потом я решил под забросить форум так много личных дел появилось.
Через какой то промежуток времени решил восстановить форум (и да я брал его для эксперимента хотел научиться пользоваться движком) и подключить форум к группе в контакте но по факту я увидел что группу он у меня забрал. 

Он вернул, всяко бывает 0 вопросов.

Но сегодня захожу и вижу что пять нету группы под моим контролем.


Но человек не в какую не хочет ее вернуть обратно ссылаясь что сайт уже не его а группу он не забирал
Но глядя сюда вы все поймете Пруфы

Его аккаунты:
https://id.pr-cy.ru/user/profile/valera2294
https://www.cy-pr.com/people/186059/
https://vk.com/savosiny
https://id.pr-cy.ru/user/profile/id/184289/

WMID 353777066841
Skype valera22-22-22

Будут пополняться не удобно писать и искать с телефона.

Его сайты:
vip-mods.info
yskripters.info

Город проживание:
Рязань

Сама группа:
https://vk.com/public120299036
Цитувати
 
 
+5 #1 Ігор 21.10.2019 19:25
Зебіли іїх дурник Кошовий, підставили хор Вірьовки, продажний Корінець.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити