"Блазень і нахаба виступає з новорічним привітанням раніше за Президента Держави. Чи ви бачили щось подібне у світі?" - Олег Чорногуз
ГЛИСТЯНА ІНВАЗІЯ
Ще навіть не кандидат у президенти Володимир Зеленський у Ніч під Новий рік почав свою передвиборну компанію з наруги над Президентом та інститутом президентства, нахабно  відсунувши на задній план не просто громадянина України Петра Олексійовича Порошенка, а чинного Президента!      Автор

«Доборолась Україна до самого краю.
Гірше ляха свої діти її розпинають..».
 
 "Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами."
                             Тарас Шевченко


  Почну з того, що колись на землі жили хрестоносці, прапороносці, а у вік Інтернету і смартфонів з’явилися ще й глистоносці.  Кожен, хто користується Інтернетом, помітив, як вам час від часу в очі просто вистрілює така реклама:  у Володимира Зеленського виявили глисту довжиною у 12 метрів. Уявляєте:  у маленького на зріст Зеленського і раптом 12 метрові глисти, а він же збирається в… імператори. Вибачте, у …президенти. Бо ж з історії  відомо, що більшість імператорів  мали  зріст 150 сантиметрів з… короною, починаючи від Наполеона і закінчуючи всесвітньо відомим глистоносцем Путіним. В Україні (а не на Україні, і не на Франції, і не на Англії) його вважають найбільшим блазнем-глистоносцем ХХІ сторіччя.

   Але я не про сусідню державу. Я про свою і поза її межами: про блазня, або коміка Володимира Зеленського. А тепер уявіть собі, що виборці, у яких також глисти (і, може, не тільки в одному місці, а й у голові) прийдуть на виборчу дільницю… і, як ви гадаєте, за кого вони голосуватимуть? Звичайно,  за глистоносця Зеленського. За кого ж іще? Це ж суцільний рекорд до книги Гіннеса. У самого зріст 150 з  кепочкою, а  глисти (по інтелігентному  - гельмінти) - у  12 метрів. Де вони тільки там уміщаються? І ніякими таблетками чи дзеркалом їх звідти не виманиш. А тепер ще раз уявіть собі: ви обрали Зеленського президентом. Він поїхав у Страсбург, Брюссель… Вибачте, він пообіцяв, як Юрій Бойко, спочатку до Москви, а потім до Європи. Слово Європа не римуйте з широко популярним московським словом. Бо все може так і трапитися, як Зеленського виберемо.
Але повернімося до початку  планів кандидата, до поїздки у Москву.  Їде Володимир Зеленський  до найбільшого блазня на планеті Земля ла-ла-ла Путіна. А там палац у дзеркалах із позолоченою оправою. І ти, вже президент, раптом від здивування розтулиш рота, а солітери без команди,  без пігулок попруть  на зовні розмножуватися, побачивши в дзеркалах собі подібних. Так у давнину, коли ще не було Інтернету і таблеток від глистів, які рекламує пан Зеленський, виманювали оті шлункові чудовиська з 22-метрових кишок на вулицю. Тепер усе простіше. Є таблетки у Германа Шаєвича Гандельмана.

   Придбай їх за якихось 49 гривень, і кандидат у президенти чистий, як чистий четвер, без хімічної обробки. Нижче знайдете посилання, якщо хтось ставить під сумнів мої серйозно написані слова. Можна придбати, якщо вірити рекламі і Дмитру Гордону, за одну гривну. Це така «замануха». Береш три упаковки по 699, а четверта майже безкоштовно – за одну  гривню. І вперед. На унітаз і на тазик.

   «Дорогі українці, я обіцяю вам піти в президенти України. І одразу виконую. Я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком, з новим слугою народу!», – звернувся  комік, або на-нашому блазень, Володимир Зеленський, насміхаючись над українцями, принижуючи чинного Президента і одразу порушуючи традицію держави, яку він збирається очолювати, ще навіть не ставши кандидатом у президенти.  

   До речі, в цивілізованих країнах (і в Європі, і у США) саме глава держави 31 грудня вітає своїх громадян з Новим роком.
   Привітання з Новим 2019-м роком Президента Литви Далі Грибаускайте

   Привітання з Новим 2019-м роком Президента США Дональда Трампа

  А як же бути зі "шлюхою-Україною", коли Зеленський у Юрмалі так назвав ту країну, яку тепер збирається очолити?

  І як? Сяде на "шлюху" верхи? Загнуздає її? Зробить цнотливою, а тоді поповзе до Путіна, віддасть Крим, пустить дніпровську воду і отримає руїни Донбасу та «припинить» війну?
  А як же бути з понад десятьма тисячими найкращих убієнних українців? Їхнім криком з могил? Вибачити все це Путіну заради його скрепів? Пробачити «cафарі на укропів?»
 І як після цього його назвати? Шлюха у квадраті 95? А як бути з насмішками над українською мовою (про це - мій фейлетон десятирічної давності «Сцена наша, хлопці з Раша»), наругою над українською історією («Де ти ховаєш від дружини гроші? Там, куди кладеш презервативи? Ні, є  найнадійніше місце - це книжка… Історія України. Цю книжку в Україні ніхто не читає»).
  Де совість у коміка? Чи ці благородні риси у нього називаються одним словом - нахабством і безцеремонністю. Совість у нього навіть не ночувала. І цей аморальний тип іде в президенти?!

 Але у мене є ще одне запитання до коміка, не про совість… А як же бути з 12-метровими глистами (по-вченому – гельмінти), що знайшли в шоумена.. Ми, українці, за своє коротке життя бачили чимало президентів: проукраїнських, промосковських,проєвропейських, але поміж них не було ані блазнів, ані коміків, ані глистоностіців. До цього були в різні епохи хрестоносці, прапороносці, але глиностоносців і справді в історії людства не зафіксовано. І їх у ніч під Новий рік раптом породив…телевізор. Точніше канал «1+1». В особі Володимира Зеленського, коміка.
 
   Он у Сергія Притули ,симпатичного телеведучого гумор-шоу «Вар’яти» ніби також знайшли ті гельмінти. Але Сергій одразу заявив у пресі: не потрібні мені ані рекламно-глистяні гроші, ані така вонюча слава і я не йду в президенти, щоб на зіпрілу гречку і здуті консерви збирати гроші у такий, глистяний спосіб. А втім слово самому Сергію Притулі: «Ні, я не був при смерті. Ні, мої внутрішні органи не роз'їдали паразити. Ні, я не рекламую пігулки від глистів. Так, я вважаю, що чуваки, які запустили цю фейкову рекламу, великі молодці - зловили тренд, помітили активність запитів по Притулі, хайпанули по повній програмі. Ні, я не буду виставляти скріншот цієї реклами, адже саме на це вони і розраховують  :))). Так, я хочу, щоб у тих, хто запустив цей фейк, завелися глисти і ті пігулки їм не допомогли. Ні, не потрібно купувати ці пігулки. Так, я вдячний кожному десь із 150-200 чоловік, які звернулися до мене за підтвердженням достовірності інформації за останніх 3 дні. Саме за те, що перепитали, і вдячний! Ні, я не знаю, де моральне "дно" у аферистів.
Так, я думаю, що це не фінал цих огидних спроб поюзати моє ім’я на чиюсь користь!»
  Це похвально, чого не скажеш про Олега Винника, Наталю Могилевську, Микиту Михалкова і Володимира Зеленського. Але я особисто Володимира Зеленського можу зрозуміти - він іде в президенти. Коміку потрібні гроші, хоч Дмитро Гордон в інтерв’ю із Зеленським запевняв телеглядачів, що гроші в Зеленського таки є. Очевидно, на глистах і блазнюванні, таки да, заробив. І тепер комік іде в президенти. З глистами і одразу з порушенням… морально-правових норм держави. Ще навіть не кандидат, а вже відсунув на задній план діючого Президента і замість нього сам оголосив звернення до народу. Збожеволіти можна у ніч під Новий рік і не тільки. Щоправда, в усі віки в усіх королівствах на такі витівки блазнів не звертали уваги. Списувалося на їхнє блюзнірство. Мотивація: мовляв, що з блазня візьмеш. Комік є комік.
   Але й це не найстрашніше: у незареєстрованого кандидата (принаймні, до 12 години ночі під Новий рік він точно ще не був навіть кандидатом) знайшли глисти. І, якщо вірити Інтернетівській рекламі, якщо її ще не зняли, то у Зеленського вони просто у нутрощах кишать, як в’юни в унітазі. І він не ковтає пігулок від Германа Шаєвича Гандельмана, як це, скажімо, робить Наталя Могилевська або Нікіта Міхалков. З нього навіть Герман Шаєвич грошей не взяв.

   А от Зеленському навпаки - дали. За рекламу. Він же в президенти йде: на гречку і консерви гроші потрібні.
   І я Володимира Зеленського, як ніхто, розумію. Не як коміка, блазня чи шоумена. Я розумію його як майбутнього кандидата і свято вірю, що він таким і залишиться. Кандидату потрібні гроші, хоч Гордон і запевняє нас, що в нього їх навалом і йому не допомагає ані Коломойський, ані кооператив «Озеро» Путіна. Ці слова я вже від себе кажу. Гордон про це не казав. Офіційно заявляю. Бо ж відомо - грошей завжди мало. І гроші не пахнуть, чого не скажеш, як запевняє доктор медичних наук Герман Шаєвич Гандельман, про глисти. І ті пахощі з рота (як тільки члени «95 кварталу» не падають з ніг) пахнуть далеко не лавандою і не конваліями. Члени ЦВК, запасайтесь протигазами: Зеленський іде в президенти з 12-метровими  гельмінітами. Уявляю, якщо на такий подвиг наважиться Вєрка Сердючка чи Іво Бобул. Про Олега Винника я вже мовчу. Але всі вони вже не раз заїкалися, що збираються, начебто, також іти в президенти. Їм також потрібні гроші, і вони рекламують залюбки засоби від глистів від трьох(3)-метрових до дванадцяти(12)-метрових. Бо саме у Зеленського, незважаючи на його зріст Наполеона-Путіна – вони не менше 12 метрів.

  А втім зріст тут і справді ні до чого. Якщо хочеш стати Наполеоном-імператором,то, як Путін при зрості 150 з набійками до підошов, що йде в новітні імператори і збирає для розширення імперії по всій планеті землю за допомогою ракет, градів і словесних глистів, то чого дивуватися Зеленському, у якого ті глисти натуральні, якщо вірити рекламі.
Для виборчої компанії потрібні гроші. Великі гроші. Треба уже завтра закуповувати виборчі «сувеніри» з хімічним бомбажем проти глистів для бабусь із резервних нереалізованих запасів... Бабусі з’їдять. Глисти, щоправда, можуть одразу здохнути, але це і треба було довести.  Все ж для народу.
  
   Днями мені повідомили, що Вадим Рабинович зняв свою кандидатуру. Він сам під час однієї з телепередач нібито виявив у себе глисти і, начебто, від запахів з його рота знепритомнів телеоператор. Тому Вадим  Зіновійович, як чесна людина з двома судимостями, зняв свою кандидатуру з президентських перегонів. В його, як слуги народу, окрузі люд того ж дня  оголосив… Ні, не воєнний стан, а тримісячний траур по Рабиновичу. Це похвально і з боку Рабиновича і народу з його округу. Ні глистам, ні кандидатству.

  А от Зеленський на гельмінти не зважив. Не зняв своєї кандидатури. Може, тому що ще й дві судимості в  біографії відсутні. Навпаки - йде реєструватися… Хоч його ще й не зареєстрували  і невідомо, чи зареєструють після такого новорічного пасажу. А щодо глистів…То з ким не буває. Не він же один кандидат у цьому світі, і глисти не в одного нього. Он Вєрка Сердючка, Олег Винник, Наталя Могилевська також, очевидно, на «95 кварталі»   гельмінтні бацили підхопили…

  У цьому місці зроблю ліричний відступ: я радий за свою симпатію Настю Каменських - у неї глистів нема. Щоправда, судячи з реклами, у неї гуля на нозі завбільшки з її груди, але, вона ту гулю лікує за 5 днів. У Насті, слава Богу, все в порядку, як і з її милою усмішкою. А якщо і Сердючка, Бобул, Кошовий… Скільки там тих гельмінтів? Дивись, ще й Винник піде в президенти. Хай уже маленький Вакарчук… Бо в іншому випадку тими глистами, як кандидатами у президенти, всю Україну запаскудять.

  Всі вони, «гельміністи», очевидно, через сміх і широко розтулений рот заразилися від Зеленського. І Винник, і Могилевська… Усі брали участь у виставах «95 кварталу». От тільки Нікіта Міхалков, видно, від Путіна заразився. Владіміра Першого. Тепер Зеленський, як стане президентом, то називатиметься Владіміром Другим. Путін же раніше Зеленського  зареєструвався, і його одразу в  Московії призначили нео-імператором. А Зеленському Другому ще он скільки треба мішків сміху виплескати, гіменітів проковтнути, щоб стати тим…  якщо вже не імператором, то хоча б царем… Вибачте, по-сучасному, президентом стати.

  І, насамкінець, скажу так: якщо все це фейки про глисти і довжелезні солітери у наших телезірок, то чому від них нема спростовувань, криків на весь світ, як це, повторюю, зробив симпатичний мені Сергій Притула. Він повідомив телевізійний світ, усі можливі мас-медіа, що його  популярне ім’я використали. І все, крапка. Він у президенти не йде. У нього глистів немає, а отже нема й хвороба яка кличе з першого грудня 2018 року бігти в Центральну виборчу комісію і заявляти: у мене глисти  - я хочу в президенти.

  Особливо багато  тих 12-метрових у Зелінського знайшли. Воно й зрозуміло: йде ж малий у президенти. У Вєрки Сердючки - суцільні різновиди: і за  довжиною, і за кольором  Тут нема питань - люди не можуть визначити, хто вона, чи він чи воно, то як же тим безголовим, безмозгим гельмінтам їх визначати. Та ще й у темному шлунку, і там, де трішки нижче. Суцільна темнота. Важко зорієнтуватися. А тут ще пігулки майже безкоштовно від Германа Шаєвича. Особливо, Вєрці Сердючці. Вона й сама не може визначитися, хто вона, де вона. От і  досі по світу з  мамою їздить.

   Але я не про Сердючку. Там інший синдром. Я про Володимира Зеленського. Це ж він єдиний відсунув чинного президента на задній план, плюнув на імідж держави, заявивши, що він тепер майже президент. Народе, підтримай мене.
  Моя скромна порада ЦВК: не реєструйте претендентів з глистами. Якщо ж збираєтеся, то я членів прошу - одягайте маски і одноразові гумові рукавички. Якщо Зеленський намагатиметься когось із членів поцілувати, кажіть, що у вас на такі пахощі з рота алергія, і запасіться алероном. Поцілунок виключно після реєстрації і в протигазі.

  Все, крапка. Я все сказав. Хто хоче голосувати за глистатого, беріть коробку чи скляну баночку і розмножуйте… глисти… Хто без глистів - в українські президенти не пройде. Народ обирає глистатих. Треба хоч цим здивувати світ. Он Путін же дивує. Чому б і нам не зіграти, якщо не  в імперію, то хоча б у монархію. Щоб від глистатих, як естафетна паличка, передавалися таким же нащадкам, від покоління до покоління: Зеленський Перший, Зеленський Другий… і так за літочисленням.
  Але досить жартів. Все що написано вище, то начебто претензія на іронію, а от нижче написане мною, то вже  серйозно. Я навіть у найгіршому сні не можу собі уявити, що за отакого блазня може проголосувати український народ. Якщо воно (інакше не скажеш) ще навіть не зареєструвалося кандидатом у президенти і вже «плює на Папу» (маю на увазі – на Порошенка: не просто як на людину, а як на Президента, як на символ  держави), то що ж тоді буде, як таке дорветься до влади.

  Телеканал «1+1» у новорічну ніч дозволяє собі перенести Звернення Президента України до народу на пізніше, а першому надати слово коміку. Блазень і нахаба виступає  раніше за Президента Держави. Чи ви бачили щось подібне у світі? Цивілізованому світі. Якщо воно (іншого слова не можу підібрати) ще не зареєструвавшись навіть кандидатом у президенти, викидає в ефір такі «коники», то що ж тоді від такого чекати, коли він, не дай Боже, хоч наблизиться до того високого крісла, в яке мітить. Я зовсім не зрозумію український люд. Мені тоді просто буде соромно називатися українцем, сином своєї землі, на якій  кожен блазень може плюнути в символ моєї нації і на Звернення  державної ваги – Звернення Президента. Підсумкове Звернення, яке комік переносить на пізніше, вискочивши, мов Пилип з конопель, на перший план. Нещасна та нація,яка раптом і справді опустить свій бюлетень за блазня з «95-го кварталу».

Олег Чорногуз, письменник

Постскриптум: "Я  вважав, що  історія з глистами, як і похід у президентство коміка, не інакше, як жарт ,або фейк. Очевидно, з глистамми фейк, бо дуже вже швидко прибрали ту рекламу з Інтернету, і, мабуть, коміку ще й не заплатили. Жах. А ім’я коміка використали безоплатно. А щодо намірів Зеленського на президентство, то це, вибачте, факт. Адже сам претендент за 5 хвилин до Нового року заявив про свій намір реєструватися. А тут уже проти факту, як проти бульдозера, не попреш". ОЧ.

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #9 олег 19.06.2019 18:03
Панове віруючі у Зеленського. Я вам скажу так: його,якщо він стане Президентом, чекають страшні місяці і роки. Він не радий буде власному життю,усвідомив ши куди він вступив. Ні один живий йому не позаздрить. Я глибоко переконаний в тому, що через три-чотири місяці, Зе зіткнеться з насмішками( принцип бумерангу- сміявся тим, сміємося з тебе!!!),з власними ляпами і виправданням за допомогою моєї формули: ляпнув дурню- спишіть на гумор. Сказав щось розумне- віднесіть до інтелекту.Його чекає всеукраїнське приниження,обра зи і його підручні- розумкови не допоможуть.Я певен, аби сьогодні ми, українці, захотіли "побачити нове обличчя" Месії, певен, через 5 місяців витесали б хреста і потягли б вдруге на Голгофу. Людина працювала з чужими текстами, власний інтелект атрофувався,пор уч немає підказки.Наслудок- розгубленість, сум в очах замість сміху і політичний крах через
відсутність політичного досвіду.Наївна паралель у порівнянні Зеленського з Рейганом.Нічим невиправдане пророцтво. Суцільна глупота.
Усім без винятку дякую за ознайомленням з моєю статтею.
З вдячністю, Олег Чорногуз
Цитувати
 
 
+1 #8 Охрім 05.01.2019 22:10
Дякую, Олег Федорович, за гостру і актуальну статтю. Цей блазень Зеленський зневажає українців і є маріонеткою Коломойського. Не хочеться вірити, що українці після всіх Майданів і війни зможуть обрати таке чмо.
З іншого боку в Новорічну ніч по жодному каналу не було нормальної святкової програми. Люди вимушені дивитися той блазеньський "квартал 95" Зеленського. Навіть по 5-му каналу спромоглися лише на концерт Фредді Меркурі 20-тирічної давності. Спасибі, що хоч не Кобзона.
Дуже повільно суспільство українізується - темпи черепашачі.
Цитувати
 
 
+2 #7 Varnak 05.01.2019 14:42
Скільки ж можна наступати на граблі? Оглянімося хоч зараз (можливо, в остунній раз) на "здобуток" нації в 2010 році.
У першому турі Президентських виборів 17.01.2010 р. в Україні Віктор Ющенко отримав 5.45% голосів. Лідерами х стали Янукович (35.32) і Тимошенко (25.05), у другому турі 7.02.2010 не підтримали жодного кандидата 4,36%. Пригадуєте, який свист і лемент здійняли "білосердечні", як вони кляли цих "противсіхів", адже так сталося, що не спрацювала технологія "бий своїх, щоб чужі боялися". Втім, "своїм" для України це кодло ніколи й не було.

А ось як пояснив свій вибір світлої пам'ті Євген Сверстюк.

" Кличка «противсіх» придумана людьми непорядними. Згадаймо Василя Симоненка — про тих, що «роззявляли пасті, мов кратери»:

Хто не з нами, той проти Бога!
Хто не з нами, той проти всіх!

Отже, я був просто не з ними. Пригадуєте, як на Першому телеканалі перед другим туром голосування зібрали відомих людей — чоловік десять? «Моє сумління не дозволить мені підтримати ні регіоналів, ні БЮТ», — сказав я. «Буду вибирати менше зло», — говорила більшість. Усі без винятку говорили: «Менше зло». А я знаю, що зло — це діагноз. Спробуй угадати, чи гірше зло відверте, чи приховане. Комунізм був злом прихованим."

Євген Сверстюк
http://www.day.kiev.ua/214414#
№149, вівторок, 23 серпня 2011
Цитувати
 
 
-1 #6 Вася 05.01.2019 14:38
А чому ще про одного красеня не написав О.Чорногуз. Тому що тезка. Але тезка не поїхав до мами на похорони, а дав на честь ієї сімейної трагедії концерт,якщо вірити Інтернету, рекламу про глисти.Ось ще одне посилання і ще одного блазня.http://hotnews.city/vinnik_papil-parasites_ua_kl inistil149/?utm_source=6196532796&utm_campaign=14-KlinistilUA1_Def_%7C245%7C&utm_content=1653581&dt=0&rt=874bfd96ae3e4c6413094 Як його тільки після цього цілують прихильниці таланту. Гарний же співак. невже так мало заробляє,що треба папіломи рекламувати. Де С.Притула. Хай би і за нього написав протест.
Вася з Бощагівки.
Цитувати
 
 
+3 #5 Мирослав 05.01.2019 14:30
Прошу передати його блаженству Онуфрію,полковн ику ФСБ( КГБ) і вінницькому владиці(підполк овнику московських карльних органів). Це також у тему щодо статті Олега Чорногуза. Тільки про церковних блазнів.
Ось посилання: http://www.infopole.pp.ua/%d0%b2%d0%be%d1%82-%d0%b8-%d0%b2%d1%81%d0%bf%d0%bb%d1%8b%d0%bb%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b4%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%82/ Читайте , думайте, аналізуйте,заку шуючи тухливи консервами і гречкою такої ж якості Мирослав. Вишневе.
Цитувати
 
 
+2 #4 Аскольд 05.01.2019 14:24
Моя думка: я сьогодні нічого і нікого б не міняв. Залишив би чинного президента,скіл ьки б ми до нього не мали претензій. Він досяг того,хто за всю історію України не досяг: створив боєздатну армію(наша вічна ахіллесова пята), безвіз в Європу і ТОМОС гідний облоги Москви Петром Сагайдчним та рівний подвигу Івана Виговського під Конотопом. Тисячолітня історія,справед ливістить і правда завтра повернуться додому- томос,розпочати й українцем Ющенком. Завершений найкращим міністром зовнішних справ- Порошенком. Його три досягнення можна прирівняти до витяжки фундаменту з-під будови всієї імперії Зла,до її фейкової історії про спільну колиску трьох "братів". Все стає на круги своя. Це ніж у серце Путіну і Кирилу. Ніщо таким страшним не буває, як Правда.
Ми цього дочекалися.
Чому я хочу, щоб залишився Порошенко? Українців,які достойні цього крісла не виберуть. А виберуть, не дай Боже Юлю...Вона здасть Крим, відкриє канал-Дніпро,водосхов ище Каховки до Криму і отримає мир на Донбасі, а Україна -руїни Донбасу. Те ж саме з Зеленським, Бойком. Я проголосував би за Кашулинського, можливо, за Терещенка.Можливо, за Наливайченка.Ось вам три постатті. Є ще Садовий.Але їх не оберуть. Саме тому не розпочинає нині широкомасштабно ї війни Путін, бо Кремль чекає "свого президента". Про це Москва день і ніч глаголить. А як же бути з душами 10 тисяч убієних, які криком кричать із могили до нас- не здавайтесь,ми ж вмирали за Україну, а не за блазнів,зеків і зрадників. Не здавайтесь і нас не здавайте. Просить Небо і Бог!
Це моя суб"єктивна думка. Я так думаю , бо трішки знаю історію. Вона може повторитися, як рівно сто років тому за нерозумного Петлюри і поганого політика Винниченка. У випадку обрання зеків і клоунів- 2019 рік стане останнім роком нашої незалежності. Далі аналог з Кримом і Білоруссю.
Аскольд і Ярополк, Торонто, Канада
Цитувати
 
 
+2 #3 Микола 05.01.2019 13:45
Чорногузу

Дорогий Чорногузе, ну, як завжди в десятку і вчасно. Видно оця комедія лише набирає обертів. Вал низькопробної ватної сміхопіни, бо ж гумором оте реготання повної зали ватників-самоїдів і не назвеш. Годі тут казати про тонкий інтелектульний гумор справді народних Штепселя і Тарапунька, а чи енергійного Євграфа Сідалковського. На жаль бачив нещодавно, марно шукаючи по каналах чогось путнього, і Президента Ющенка та іже з ним бувших і нинішніх політиків. Що ж, ніхто не заважає пореготати і з себе. Так от, як видно, оця сміхопіна виносить із залоязених підмостків на політичну сцену свого доморощеного кумира. А тут тільки подавай. Канальщики-анальщики вже готові до звичної процедури випорожнення на голови свого замученого ними ж електорату. Він вже й без цієї сміхопіни і жити не може, ковтає разом із прісним чаєм, все що подають. Головне, щоб все було не так. Щоб насолити, хай і на промоченому дивані, але який молодець. Оце буде президент! Чеше правду матку прямо в очі. Так. Тільки очі, оченятка то лукаві. Витерти б слізки від того реготу і придивитись — лукаві. Немає в них державного нічого. А, «…За державу обідно…» як сказав колись один митник.
Що ж буде ще й не такого. «Предсиавлєніє продолжаєтся, гаспода прісяжниє і …» обивателі. Прилетять скоро і всякі птічкі- певічкі із Пуйлоландіі, до речі в свої родові гнізда. Приймемо, ми ж добрі. І, згадувані Вами, Сердючки та Могилевські, чи не з Могилева на Дністрі бува, бо і там щось із мовою рідною не в тую ноту тягнуть та всякого холяцько-малороського, вибачте, лайна із тими глистами вергають на люд православний. От і подумалось, а чом би нам, дорогий Олеже Федоровичу, як близьких до родини Евграфа Сідалковського, та й не висунути його, достойного із достойних, в Президенти? Га? А що втре носа і не тільки міні Наполеончикам, бо ростом видався видний, який же бо стоїть у Вапнярці, і розумом на кілька вершків попереду, що добре бачиться із роману. А канали прорекламують — плюс туди плюсь сюди, їм то що. В Сідалковського винахідливості і розуму не позичати — відкопає тих мідяків на гонорар обділеним. Правда, граф Сідалкоський ніколи би не посмів ображати і принижувати високе звання Президент України.
Микола Кр.
Цитувати
 
 
+2 #2 УКР 05.01.2019 11:21
Олег Чорногуз відкриває очі осліплим...
Цитувати
 
 
+3 #1 Varnak 05.01.2019 10:47
Переглядаючи ЗМІ, чи перебуваючи в людному місці не можу позбутися відчуття, що попав у театр абсурду або дурдом. Наприклад, заходжу на сайт "Української правди" за 26 грудня 2018 р. (https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/26/7202352/ ), читаю бравурний заголовок: "За три місяці до виборів Порошенко очолює антирейтинг кандидатів", дивуюся, чому не поставлено три знаки оклику. (Я так рада, я так рада!!!). За результатами дослідження соціологічної групи "Рейтинг" нізащо б не віддали свій голос за Порошенка 50,3% опитаних, за Юлію Тимошенко - 26,4%, за Юрія Бойка – 19,9%, а Вадима Рабіновича -16,5%. Чи свідчить ця статистика про те, що понад 80% респондентів готові підтримати антиукраїнську т.зв. "опозицію", а значить і капітуляцію перед агресором та згоду на знищення української держави? А за що така недовіра до Порошенка? Олігарх? Так був же Президент не олігарх, успішний прем'єр міністр і Президент (див. "Насправді" - https://naspravdi.org/).

З обранням Юлії Тимошенко готові змиритися понад 70% респондентів. Забули уроки виборчої кампанії 2010 року, чи може прилетіли з Марса? Забули її брехливість, аморальність, безграмотні дії уряду на чолі з пані Тимошенко, дружбу з Медведчуком, хіхікання з Путіним, спробу створення ширки з Януковичем і поділу на двох з ним влади в Україні та "всьо пропало"? Скільки про це було написано і сказано (можна й зараз прочитати, див. хоча б "Фарисеї, або неоголошена війна Україні" - http://varnak.psend.com/farysei.html , "Вибори Президента України 2010" - http://varnak.psend.com/agony.html , "Фарисеї (Юлія Тимошенко та її “оточення” - http://farysei.narod.ru/). Що чекає Україну з таким лохторатом? Віповідь знайдете в драматичній поемі Лесі Українки "Кассандра" (http://newbabilon.somee.com/kassandra/index.html ).
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити