15 тисяч ошуканих громадян переконані, що банк украв у них 334 млн. грн
Тисячі вкладників "Західінкомбанку", починаючи з 2008 року не можуть повернути ні свої депозити, ні відсотки по них. Всі неодноразові звернення до Президента України, Прем’єр Міністра, Голови Верховної Ради України, Голови НБУ та керівництва вказаного банку з 2008 року результатів не дали. Ошукані вкладники вже не знають, куди звертатися зі скаргами на вказану фінансову установу.

Так, інвалід війни, заступник Голови Львівської обласної організації "Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)" -  Олександр Миколайович Купін, не може повернути свій депозит з 2008 року, незважаючи на те, що ще 20.06.2011, Луцький міськрайонний суд Волинської області виніс рішення стягнути в примусовому порядку з ТЗОВ КБ "Західінкомбанк" на його адресу банківський вклад у сумі 160 000 грн.

"Вбачаю, що посадові особи державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції зволікають із виконанням рішення суду, що порушує моє право на мирне володіння своїм майном, передбачене ст. 1.Протоколу 1 Європейскої конвенції з прав людини. Згідно із законодавством банківська установа, яка не виконує свої зобов’язання визнається банкрутом. У нашому випадку юридичний нонсенс – банк 5 років не повертає депозити своїм вкладникам – і все нормально. По факту – в наявності загальноукраїнська банківська афера ціною 334 млн.грн. під прикриттям Президента та НБУ. Досить переглянути на Інтернет сторінках відгуки людей на адресу «Західінкомбанк», вони Вас шокують.
Дії керівництва банку підпадають під ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст.190 КК України (шахрайство), ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), ст. 382 КК України (невиконання судового рішення). Правоохоронні органи не бачать ніяких порушень з боку керівництва банку, а може банкіри домовились з правоохоронцями за гроші своїх вкладників?" - стверджує Олександр Купін.

Інф.: ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити