Народний артист України Анатолій Матвійчук: Те, що сьогодні відбувається з Україною – це наслідки багаторічної побудови олігархічної моделі країни
Суть її в кількох рисах:
Відсутність національної української культурної еліти внаслідок блокування у ЗМІ національної культури і активне поширення глобалістських трендів з орієнтацією на “ринкову культуру”.

Повна відсутність спектру повноцінних політичних партій і рухів – від праволіберальних до ліворадикальних, внаслідок орієнтації на вождистьський тип цих політичних структур і активну присутність у цих структурах інтернаціонального елементу, інтереси якого лобіюються і координуються на міжпартійному і глобальному рівні.

Повна відсутність сильного і координованого національного медіапростору, внаслідок слабкості української держави, нерозуміння президентами країни важливості інформаційних стратегій і тотальне компрадорство на всіх політичних рівнях, що знищує національні інтереси країни.

Повне нівелювання за допомогою підконтрольних ЗМІ моральних, етичних, естетичних, політичних ідеалів у народу України внаслідок тонкої цілеспрямованої, маніпулятивної політики, спрямованої на поголовну деградацію українського народу. Деградація ця виражається у повній залежності від інформації, яка поширюється, відсутності критичного сприйняття, тотальна інформаційна безграмотність, орієнтація на розважальний тип продукту (видовищ, замість хліба!). Тотальна орієнтація на глобалістичні квазіідеали і квазіособистості, якими заселений наш медіапростір.

Усі ці фактори говорять про те, що при наявності цих та багатьох інших внутрішніх і зовнішніх чинників, Україна зі своїм надто високим рівнем толерантності і надто низьким рівнем самосвідомості стоїть на межі свого зникнення як національної держави, де основним джерелом влади є український народ.

Народу, як виявилось, уже практично немає…

Якщо не трапиться якогось Божого Дива – від України може лишитися лише назва.

Це в кращому випадку.

Боже, як би я хотів помилитися!

Анатолій Матвійчук, співак, Народний артист України
Інф.: kyivcity.top


http://www.kyivcity.top/wp-content/uploads/2019/04/57114846_2379741945378036_9199451903694471168_n.jpg

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити