Луценко: 9 травня має бути днем пам'яті та скорботи, а не святом Сталіна
Звільнений за помилуванням президента Юрій Луценко закликає припинити політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем - ГУЛАГу і Освенцима.
Про це екс-глава МВС написав на своїй сторінці в Facebook: "9 травня може бути тільки днем пам'яті і скорботи. Це, до речі, - рішення ООН", - цитує Луценка Gazeta.ua.
Він підкреслив, що травень зазвичай стає місяцем спланованого розбрату в Україні.

За словами політика, "влада розуміє, що може продовжити грабувати народ, тільки розділяючи і нацьковуючи його різні групи".
"Мої два діда закінчили війну під рейхстагом. Рідні мого друга Тараса Стецьківа - воювали в УПА. Так склалися долі наших предків, так вони розуміли свій обов'язок боротьби зі злом за свою землю і свою сім'ю", - написав Луценко.
Він підкреслив, що протиставляти їх вибір - означає продовжувати війну.
"Цього від нас хочуть негідники, які перетворили 9 травня на день Сталіна", - зазначив він.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #6 Про 08.05.2013 11:00
Более половины столетия прошло после Второй Мировой Войны. В Германии, Италии, Испании народы, где правили фашисты примирились и живут, дай Бог нам так жить. И по продолжительнос ти жизни и качеству. После президенства Кучмы нас, народ Украины, только и делят: на москалей, бендеров, східняків, западенцев, да еще и фашистов вспоминают.
Ни чего объединяющего, кроме телешоу политиков, власть так и не хочет народу предложить. Один лозунг: "Разделяй и властвуй" Неужели наш добрый, трудолюбивый народ только этого заслуживает?
Цитувати
 
 
+2 #5 ввв 08.05.2013 10:26
Народ України - схаменіться!!! Ті та інші чиїсь батьки та родичі. У Німеччіні стоїть памятник визволителям СРСР, але й шанують память своїх воїнів, так званих фашистських акупантів. Бо вони теж батьки й діди сучасних дітей, які не навидять фашизм.Це все історія. О померлих не треба говорити погано. Ми гиркаємося, бо так хоче банда своїх ненажерливих акупантів при владі. Треба вже трохи бути розумними!!!
Цитувати
 
 
+1 #4 єндрю одесса 08.05.2013 10:23
Еслі б немці оказалісь умнее і не настроілі протів себя людей, то сейчас бі мі говорілі по немецкі. А так-одно сплошное разочарованіе, імі руководіл слішком рігідній і негібкій человек, ім бі Наполеона, а не Гітлера...нікакіх "воінов-освободітелей"- просто одна кровавая баня сменілась другой. Освобожденіе проізошло в 1991 году, імперія зла почіла в бозе-єто і есть настоящій празднік. А 9 мая-день скорбі, однозначно.
Цитувати
 
 
+1 #3 Tak 08.05.2013 10:23
Українці толерантні до абсурду.
Цитувати
 
 
+2 #2 Олекса 08.05.2013 10:20
Днем Сталіна теперішні комуністи заспокоюють владу та олігархів, що їм нічого не загрожує, бо сталінщина не має майбутнього. Мовляв, дивіться, ми працюємо на вас, бо дискредитуємо власні ідеали.
Цитувати
 
 
-3 #1 kuyg 08.05.2013 10:13
этого картавого очкарика немцы первого бы в концлагерь отправили))))св етлая память войнам - освободителям красной армии....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити