Акція пройде під назвою "Нормандська змова – державна зрада!"
Про це йдеться на сторінці події у Facebook.
Українські органи влади збираються погодитися на вимоги Росії та імплементувати Мінські угоди за формулою Штайнмаєра під час зустрічі у Нормандському форматі, яка відбудеться у найближчі тижні. Нагадаємо, згідно з формулою Штайнмаєра:
1. Україна спеціальним законом надає на 5 років політичну та економічну автономію Донбасу
2. Проводяться місцеві вибори без роззброєння бойовиків і виведення російських військ
3. Україна оголошує амністію всім бойовикам
4. Україна платить соціалку і відновлює зруйновану інфраструктуру за свої кошти
5. На наступний день після виборів Росія починає передавати Україні контроль над кордоном і виводити свої війська (ми розуміємо, що цього не відбудеться).

Результатом імплементації формули Штайнмаєра стане втрата Україною державного суверенітету. Вибори пройдуть під дулами російськими  автоматів, а не за українським законодавством. Російські терористи стануть законною владою. 30-тисячна армія бойовиків розповзеться рештою території України. Як наслідок, бойові дії перенесуться з ОРДЛО на мирні українські міста. І як бонус, з Росії знімаються санкції.

Нагадаємо, що згідно з 111 статею Кримінального кодексу України державна зрада - це діяння,  діяння,  умисно  вчинене громадянином України на  шкоду  суверенітету,  територіальній  недоторканності, обороноздатності  або  державній  безпеці України:  перехід на бік ворога у воєнний час або в бойовій обстановці, шпигунство, подання іноземній  державі,  іноземній  організації  або їх представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України. Таким чином, імплементація формули Штайнмаєра владою є державною зрадою.

Ми вимагаємо не підписувати капітуляційних угод з Путіним, за жодних обставин не імплементувати формулу Штайнмаєра, не погоджуватись на узаконення проросійської автономії Донбасу та амністію для бойовиків. Закликаємо дотримуватися такої послідовності врегулювання війни на Донбасі:

1. Повне і стале припинення бойових дій.
2. Виведення російських військ, роззброєння незаконних формувань.
3. Передача кордону Україні, або миротворцям ООН і ОБСЄ, з подальшою передачею Україні.
4. Лише після цього проведення виборів за українським законодавством.

19 вересня о 19:00 приходьте на попереджувальну акцію до Офісу Президента за адресою вул. Банкова, 11. Нагадаємо органам влади 111-ту статтю ККУ про державну зраду, яка карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

УВАГА! З собою брати лише державну та національну символіку!

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #3 Varnak 19.09.2019 19:46
Не відводь війська!
Юрий Бирюков
18.09.2019

Ну, что он там такого сказал?
https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/18/7226624/
Генерал-то в данном случае лишь сказал то, что он выполняет приказ. В армии так все работает: есть приказ – надо выполнять.

И вот он есть, приказ – начать подготовку к отводу войск от всей линии разграничения. Наверняка написаны уже тонны бумаг, подготовлены инструкции, работают рекогносцировоч ные группы для подготовки новых мест дислокации, потрачены тонны топлива и моточасов. Это не чья-то безумная инициатива, не устное, брошенное небрежно и впопыхах распоряжение. Это колоссальный процесс.

И армейская машина приготовилась исполнить приказ – отойти от линии разграничения.

Оставив километры нашей земли.
Оставив места гибели наших военных.
Оставив десятки тысяч людей в серой зоне.

Надо. Просто. Перестать. Стрелять.

https://tverezo.info/post/102984
Цитувати
 
 
0 #2 Varnak 19.09.2019 19:24
Напряжение в окопах
Роман Доник
17.09.2019

Все идет к тому, что будут продавливать и пытаться реализовать разведение сторон. Как минимум, нас всех морально готовят к этому событию, создавая медийную и виртуальную “поддержку масс”.

И больше всего сейчас старшие офицеры переживают за возможное решение по отведению войск во время озвученного политиками разведения сторон. Они не знают, как это может быть реализовано, а самое главное, не знают, как это объяснить людям, воюющим шестой год. Тупо не знают.

Возможно те, кто на самом верху, не видят глаза людей в окопах и нормально это перенесут, но те, кто непосредственно в контакте с бойцами, очень переживают. Если будет приказ, а это будет именно приказ, то его нужно будет выполнять. Это же армия, и все это понимают. Но также понимают, что такое решение чревато необратимыми последствиями. Такой приказ может вызвать волну недовольства, неподчинения и увольнений.

Но пока те, от кого зависит политическое решение, не спешат услышать военных и не спешат разъяснять свои планы. Это называется отсутствие коммуникации. А может, вообще нет никаких планов.

В общем, все в диком напряжении из-за неопределенност и.

https://tverezo.info/post/102940
Цитувати
 
 
+2 #1 Ігор 19.09.2019 07:45
Шарлатанство від Штайнмайєра, не пройде, хочеш миру готовся до війни, Зе, роби стіну на кордоні по всьому сухопутному периметру України, будуй патронний завод, будуй бойові літаки , ракети вертольоти, будуй укріплення біля ОРДЛО, обстрілюй сепарів, захищай наших воїнів.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити