Зеленський проігнорував звернення людей, тому вони пообіцяли знести огорожі навколо недобудов і самозаселитися туди
Інвестори елітного мікрорайону в Києві пообіцяли Зеленському захопити свої квартири.
Після того, як на Осокорках силами Нацдружин і адвокатів домоглися призупинення будівництва житлового комплексу "Патріотика на озерах", банк-забудовник "Аркада" пішов на шантаж влади заради вибивання дивідендів.

Топ-менеджери "Аркади", розуміючи, що у фірми, яка де-юре займається будівництвом, закінчується договір оренди землі на "Патріотику на озерах", а встигнути допиляти 40 будинків у термін взагалі нереально, заморозили будівництво інших своїх ЖК.
Тому близько 13 тисяч інвесторів комплексів "Еврика" та третьої черги "Патріотики" виявилися в ситуації, коли банку або виплачені всі гроші за квартири, або регулярно сплачуються кредити, але навіть в добудовані до кінця будинку заселитися неможливо. На інших об'єктах просто перестали вести роботи, тому терміни здачі будинків в експлуатацію нікому невідомі.
При цьому в "Аркаді" відверто пояснюють, що діють назло КМДА, оскільки мерія скасувала договір оренди землі з компанією-забудовником ТОВ "Контактбудсервіс", яка взагалі ніякого відношення ні до першої "Патріотики", ні до "Еврики", не має.

А оскільки домогтися заселення в свої квартири люди не можуть, а "Аркаді" і підконтрольній їй фірмам затягувати всі процеси не звикати, ошукані вкладники підписали звернення до президента Володимира Зеленського. Але глава держави не відреагував, тому тепер люди, які борються за свої права, пообіцяли знести огорожі навколо недобудов і самозаселитися туди.
Варто відзначити, що подібної акції протесту не проводив ще ніхто. Якщо інвестори дійсно увірвуться у свої недороблені квартири і будуть жити там без всіх благ цивілізації, можливо, на це звернуть увагу місцеві власті. Правда, напружити "Аркаду" і домогтися виконання нею всіх норм закону дуже вже складно навіть за участю КМДА.

Також по темі: Кривава "Аркада": чому Кличко відмовив забудовнику

Інф.: beztabu.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити