10 грудня 2012 р. на площі біля Генпрокуратури (Київ, вул. Різницька, 13/15) відбудеться Акція протесту проти вседозволеності міліції, органів прокуратури та суддів: див. нижче "ВИМОГУ МІТИНГУ-ПРОТЕСТУ 10 грудня 2012 року". Початок о 10.00.
Державна машина, яку ми утримуємо своїми податками, покриває справжніх злочинців, розкрадачів держави та тих, хто підриває її конституційні основи, - переконані організатори мітингу: Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України, "Демократичний Альянс", "Вільний простір' та інші.
Запрошуються активні та небайдужі люди.

Також 10 грудня 2012р. за адресою вул. Саксаганського, 6, у конференц-залі Будиноку Кіно відбудеться засідання Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України (ГО МСБУ). Початок о 14-00.
Також за цією ж адресою о 15-00 розпочне роботу Асамблея ГО МСБУ.


                                  ВИМОГА МІТИНГУ-ПРОТЕСТУ
                                                  
(проект)
               10 грудня 2012 року, вул. Різницька, 13/15, Київ
                                                                                
                                                                           Генеральна прокуратура України

В Україні сьогодні практично немає тих, хто б висловлював задоволення станом справ із захистом конституційних прав громадян та дотриманням законодавства. Навіть представники так званої нашвидкуруч створеної Конституційної Асамблеї сьогодні в один голос говорять про сформовані традиції порушення законодавства та Конституції, необхідність посилення та наповнення реальним змістом повноважень територіальних громад.

Водночас, люди, які на практиці вже сьогодні надають територіальним громадам інформацію про їх права, допомагають їм самоорганізуватися, по суті встановлюють конституційний лад хоча б на окремо взятих територіях, піддаються судовим переслідуванням, проти них фальшуються кримінальні справи.

Продовжується судовий фарс над правозахисником, громадською активісткою з Сєверодонецька Римою Білоцерківською. Шестимісячної давності протести громадських організацій, що пройшли в Києві, Рубіжному та Сєверодонецьку завершились однозначною обіцянкою прокурора Луганської області поставити логічну та справедливу крапку у цій справі. Незважаючи на те, що усі терміни по ній закінчились, судові засідання не припиняються.

Більше того, суддею справи призначив себе фактично той же суддя, який раніше по ній ж оголосив самовідвід. При цьому, на наше переконання, мало місце неправомірне втручання в систему автоматизованого документообігу суду.

Вчергове таким суддею оголошено постанову про розшук та взяття під варту Рими Білоцерківської, а наша вимога до прокурора про відмову від обвинувачення по очевидно сфальшованій справі сприймається як "образа мундира".

Згідно зі статтею 207, п. 1 чинного Кримінально – процесуального кодексу України кожен має право затримати будь-яку особу при вчиненні або замаху на вчинення кримінального правопорушення. У випадку голови профспілки працівників торгівлі та сфери послуг Романа Олексевича та журналіста газети «Край» Назара Олексевича було порушено не лише цю норму, а й цілий спектр інших статей КК України. Було порушено статтю 29 Конституції України та статтю 106 старого КПК України, діючого на момент неправомірного затримання. Вони намагалися, виходячи зі своїх очевидних гарантованих Конституцією, профспілковим законодавством прав отримати документальне підтвердження правомірності контролю завантаженості автомобілів біля села Гайок у Львівській області.  Днем пізніше представникам профспілки на цьому ж місці було надано при перевірці усі необхідні документи, що є зафіксовано відеозйомкою. Водночас, у день їх неправомірного затримання міліцією, яку вони самі ж і викликали, аналогічна перевірка закінчилася прибуттям мало не 30 працівників міліції, заступника голови райдержадміністрації, в їх присутності побиттям голови профспілки та журналіста, викраденням журналіста, викраденням відеокамери з наступним вибірковим неправомірним використанням для показу на телебаченні відеоматеріалів з неї.

Після цього факту відкрито кримінальне провадження проти батька та сина Олексевичів, а у постанові про відкриття ні слова не сказано про їх права як голови профспілки та журналіста.

Зазначимо, що за участю Олексевичів створено нещодавно першу в Україні територіальну громаду у повній відповідності з конституційними нормами України.

Звертаємося до вас з вимогою негайно припинити переслідування громадських активістів та зайнятися своїми безпосередніми обов’язками із захисту законності та дотримання конституційних прав громадян.

Злочинно переслідуються ті, хто пропагує встановлення конституційного ладу. Водночас, громадський рух «Украинский выбор» абсолютно безперешкодно в Україні провадить діяльність у напрямку зміни конституційного ладу в Україні, за що передбачено кримінальну відповідальність згідно зі статтею 110 Кримінального кодексу України.

Оскільки громадяни України, котрі, як частина народу України – джерела влади в Україні, що з допомогою механізму здійснення цієї влади, а саме територіальних громад, намагаються встановлювати конституційний лад, тобто виконувати Конституцію та законодавство України, опиняються в ситуації кримінального переслідування з боку міліції, прокуратури та судових органів, які самі цим повинні були б займатися, вимагаємо у Генеральної прокуратури перевірити реєстраційні дані, особовий склад цих органів, напрямки та результати щоденної професійної діяльності та, в разі необхідності, звернутися до народу України з проханням виконати статтю 207 КПК України (про затримання осіб, що чинять злочин), оскільки народ України має на це повне конституційне та гарантоване іншим законодавством право.

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України
"Демократичний Альянс"
Громадський рух "Вільний простір"
До вимог щодо захисту репресованих приєднався Громадянський рух "Відсіч"


Прес-служба Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити