Переможців не буде
Право |

Газові контракти, підписані в 2009 році, безумовно, невигідні для України. Вони кабальні, несиметричні по зобов’язаннях сторін і штрафних санкціях, а тому повинні бути переглянуті.
Це не єдиний випадок міжнародних угод не на користь України, як до 2009-го, так і після. Ось деякі приклади.
1991-1992: несправедливий розділ золотовалютних резервів і майна колишнього СРСР, зокрема за кордоном.
1994: неадекватна компенсація за відмову України від третього в світі стратегічного ядерного арсеналу.
1991-1997: розділ Чорноморського флоту: кращі кораблі, гавані і причали віддали Росії. Замість справедливої орендної плати на рівні $0,8-1 млрд. щорічно нам списували удесятеро меншу суму за борги, об’єм і природа яких також не беззаперечні.
|
Економіка і бізнес |

Експерт зазначив, що нинішні події не варто порівнювати із ситуацією 2008-го року, коли девальвація гривні була штучною. «Наш уряд і Нацбанк тоді надрукували багато гривні, і тому гривня обвалилася. Зараз її теж друкують. Тому якщо буде дефолт долара у світі і відбудеться девальвація долара щодо євро, японської ієни, китайського юаня, британського фунта, у нас вона може не відбутися, тому що наші правителі продовжують друкування гривні. І тоді ми не побачимо наслідків дефолту », - вважає Соскін.
Десятинна церква повинна належати УПЦ КП, - Філарет
Релігія |

Філарет нагадує, що коли Десятинна церква будувалася, Москви ще не було
Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ наголосив, що Українська православна церква Київського патріархату виступає за відновлення Десятинної церкви. Про це він сказав в інтерв’ю газеті “День” (№130 від 27 липня 2011 року).
Він нагадав, що раніше церква виступала за відновлення Михайлівського монастиря. “Тоді теж розгорнулася дискусія між різними експертами: одні виступали за, інші - проти. Врешті, коли монастир постав, критика припинилася. Усі побачили, що краще відроджена святиня, ніж порожнє місце, де вигулюють собак”, - наголосив він. За його словами, Десятинна церква має не менш важливе значення. ФІЛАРЕТ підкреслив: “Для нас вона, як і Софійський собор - символи Київської Руси-України”.
Королевська спробує зайняти місце Тимошенко?
Політика |

У БЮТ існують побоювання, що у випадку ув’язнення Юлії Тимошенко партію спробують захопити.
Таке побоювання висловила сама Юлія Тимошенко, пише "Сегодня" з посиланням на джерела в партії.
"І той, хто це буде робити, уже знаходиться серед нас", - цитує Тимошенко "Сегодня".
За словами джерела, прізвище вона не назвала. Однак у партії усе більше говорять про надзвичайну політичну активність Наталі Королевської.
«Московскоє православіє» (інквізитори у рясах)
Релігія |

Т. Г. Шевченка
Ходи в кабак, вино пей, нищих бей,
будешь архиерей
Російська народна приказка
Благословляю во всех храмах всех Епархий
совершить молебствия о здравии Иосифа
Виссарионовича. Церковь наша не может
забыть его благожелательного к ней
отношения нашего Правительства и лично Иосифа
Виссароновича, которое выразилось в целом
ряде мероприятий, клонящихся ко благу и к славе
нашей Православной русской церкви,
Експерти пророкують Україні демократичне майбутнє
Громадянське суспільство |

Більшість дослідників вважають, що Україна рухатиметься в майбутньому демократичним шляхом. Централізація влади і розвиток радикалізму розглядаються як малоймовірні Детальніше
Тріумф українського інтелекту (Український космос)
Імідж України |

Видатний історик сучасності Норман Дейвіс, не надто зважаючи на численні легенди та стереотипи, які вкоренилися у західній історіографії, ретельно проаналізував усі досягнення нашої цивілізації і несподівано навіть для себе прийшов до висновку, що Захід явно перебільшив свій внесок у її розвиток, так як усі найбільш глобальні і фундаментальні відкриття та досягнення були зроблені не там, а, власне, слов’янами.
При усій своїй повазі до знаменитих наукових центрів у Кембриджі, Оксфорді, Падуї, Болонї чи Сорбоні він був змушений констатувати як цілком очевидний факт, що найбільш наукове відкриття доби середньовіччя було зроблено не в них, а представниками наукової школи астрономії Краківського університету. Від себе додамо, що наступне відкриття на рівні революції у людській свідомості (вчення про ноосферу, тобто сферу розуму, де усе пов’язано настільки, що навіть смерть бджоли може привести людство до катастрофи) вже в наш час було зроблено академіком Вернадським,
Влада розпочала атаку на український Інтернет
Гаряча тема |

Сьогодні постійно робляться спроби контролювати українську Мережу, а Інтернет-спільнота увесь час намагається їх нейтралізувати.
«Але чим ближче до виборів, тим активнішими ці атаки будуть ставати. Наші чиновники цілком можуть перерахувати всіх користувачів і блогерів. Ці ідеї періодично виникають у різних відомствах », - стверджує голова правління Інтернет-асоціації України (ІНАУ) Тетяна Попова.