ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Україна втратила Президента

   Політика
Восьмого серпня 2012 року Україна втратила Президента. Можливо, вона його і не мала. Але, принаймні, була надія, що Віктор Федорович захоче стати Президентом економічно знедоленої країни, підніметься над вузьколобими інтересами партії регіонів і спробує об’єднати  націю та, врешті–решт, зберегти своє правління і правління тих фінансових структур, які дозволили йому виграти вибори.
На жаль, не судилося.
 

PostHeaderIcon Партія УДАР виступила на захист Гречки

   Гаряча тема
УДАР - проти тиску влади на незалежні ЗМІ
9 серпня цього року молодіжним онлайн-журналом "Гречка", який по-суті є єдиним опозиційним медіа-ресурсом Кіровоградщини, оприлюднена заява про тиск на видання з боку Партії регіонів.
 6 серпня на домашню адресу дизайнера порталу надійшла ухвала Господарського суду Кіровоградської області про порушення провадження у справі № 5013/1091/12 за позовом обласної організації Партії регіонів про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації. Недостовірною інформацією юристи партії влади вважають публікації в "Гречці", що присвячені використанню адміністративного ресурсу згаданою політичною силою.

 

PostHeaderIcon Мельниченко: скоро весь світ констатуватиме, що Україною править Банда!

   Гаряча тема
У розпорядження "Главкому" потрапила записка екс-майора Мельниченка, яку він написав у італійській в'язниці 8 серпня. Записка була передана на волю через адвоката.
 «Дуже скоро, після того, як мене звільнять, весь світ, на жаль, буде констатувати, що Україною править Банда!", - йдеться в записці. Також Микола Мельниченко запевняє своїх батьків у тому, що з ним все добре. Не залишає він без уваги і свою кохану - телеведучу Наталію Розинську. «Наталочко - я тебе кохаю!", - пише майор.    Детальніше
 
 

PostHeaderIcon Симоненко наслідує гаранта, цинічно порушуючи Конституцію України

   Гаряча тема
Хто зупинить антиконституційну вакханалію?
 Павло СІЧКАР, для Волі народу
Учора Президент України підписав скандальний антиконституційний мовний законопроект. А сьогодні КПУ здійснює антиконституційний замах на державні сиволи - Герб і Гімн України Як повідомили УНІАН у прес-службі КПУ, про це на прес-конференції в Харкові заявив лідер компартії Петро Симоненко. Він вважає, що тільки референдум здатний покласти край двадцятирічним суперечкам щодо герба і гімну України. П. Симоненко заявив, що держава не може існувати під символом, «з яким зустрічали Гітлера під час війни і під яким убивали безневинних людей».
Симоненко грубо й цинічно порушив, принаймні, три статті Конституції України:
 

PostHeaderIcon 8 серпня Янукович вчинив державний злочин перед українським народом!

   Політика
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник для Волі народу
  Підписавши антизаконний, антиконституційний закон про мови, Янукович цим самим сказав, що він такий самий  холоп, як і житомирсько-батуринський Ніс - Володимир Литвин чи Кремлівський холуй, коритник і дрібний реалізатор планів Москви в Україні - Калісніченко разом із залишком і легальним представником екс-колоніальної адміністрації від РФ - Ківаловим.
   Підписавши   цей антизаконний, антиконституційний закон, Янукович перш за все, довів, що він просто пахан вчорашніх колоністів і служка московських спецслужб, а не президент  великої європейської держави.
 

PostHeaderIcon Право народу на повстання проти знищення держави є його природнім правом, - Андрій Окара

   Громадянське суспільство
Я-ч поза законом. ''Гуманітарна інтелігенція'' – ''чесні фраєри''. Україна – країна ''тєрпіл''
Фундаментальною основою філософії права є уявлення про природнє право – про ідеальні норми, що не залежать од людського фактору і витікають з природи самої людини.
В певних ситуаціях природнє право передбачає, що правовою поведінкою є недотримання чинного (позитивного) законодавства. Тобто в певних ситуаціях не коритися діючим правовим нормам і державним інституціям є не лише моральним обов'язком громадянина, а й правовою формою поведінки.
Право народу на повстання проти царя-узурпатора, право народу на бунт чи революцію – саме з арсеналу природнього права.
 

PostHeaderIcon Ганьба владі в Україні, де Перший Національний телеканал підриває національні засади, - Юрій Пальчуковський

   Політика
Перший Національний здійснює трансляцію серії сюжетів про мовне розмаїття інших держав.
Так, 5 серпня в Інтернет-мережі жваво обговорювався черговий із згаданих сюжетів, а саме про Швейцарію - країну з чотирма офіційними мовами.
Судячи з наданої інформації, швейцарці називають себе найщасливішими в мовному питанні європейцями і їхнє вирішення мовної проблеми (ще 1848 році) є майже взірцевим.
Голова «Української Національної Ради» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ (на фото) у своєму коментарі для ВОЛІ НАРОДУ висловив свою позицію з цього питання:
“Цей і подібні сюжети на мовну тему є відверто маніпулятивними. Адже Швейцарія – це країна мігрантів.
 

PostHeaderIcon Комуністи 20 років розкрадали Україну, а тепер кричать: тримайте злодія!

   Політика
Симоненко не поспішає показати власну розкіш, яка дисонує з виборчими гаслами КПУ
"Заможні" бандити
Страну обокрали,
При наших дедах
За такое сажали!
Із передвиборчої творчості Компартії України, 2012 рік

Контролююча значну частину фінансово-економічного блоку в уряді Азарова, давно перетворена на закритий клуб мільйонерів Комуністична партія знову не ризикнула говорити про пакети конкретних соціальних реформ. Уже хто-хто, але комуністи повинні були першими розпочати розгорнуті дискусії про персоніфіковані пенсійні рахунки, медичне страхування і т.д. і т.п. Не сталося. Замість свіжої програми розвитку «червоні» заряджають електорат одним єдиним інформаційним повідомленням про небачену силу (!) панацеї під назвою «Податок на розкіш».

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3517
mod_vvisit_counterВчора7311
mod_vvisit_counterЦього тижня25408
mod_vvisit_counterМинулого тижня49119
mod_vvisit_counterЦього місяця39466
mod_vvisit_counterМинулого місяця221789
mod_vvisit_counterЗа весь час15508345