ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Петро Порошенко - конкурент Юлії Тимошенко на президентських виборах, - Микола Славинський

   Політика
Інф. Волі народу

Сьогодні, 10 квітня, у столичному Будинку художника відбулося  засідання ініціаторів, які створили рух «Наш Президент – Петро Порошенко».
У засіданні взяли участь бізнесмени, представники студентства, журналісти й письменники. Вони проаналізували політичну ситуацію в Україні й дійшли висновку, що після перемоги об’єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради України необхідно докласти всіх зусиль, щоб наступним Президентом  став кандидат, який сповідує європейські цінності. 
Присутній на засіданні активний прихильник ВО «Батьківщина», відомий прозаїк і поет,  член президії Національної спілки письменників України  Микола Славинський (на фото) зазначив, що на майбутніх президентських виборах Петро Порошенко може скласти конкуренцію Юлії Тимошенко. 
 
 

PostHeaderIcon Кожен учасник виборів зобов'язаний брати на себе політичну відповідальність

   Вибори
Святослав СТЕЦЕНКО
Відкрийте забрала

У кожного відповідального громадянина України болить через той стан, в котрому зараз перебуває український народ. Прийдешні вибори до Верховної Ради сприймаються такими громадянами як можливість змінити хибний вектор розвитку.
Для такої зміни потрібні не лише чисельна команда однодумців і прийнятні для виборців гасла. Потрібно передусім самому для себе зрозуміти, чого прагнеш і яким чином будеш цього досягати. Насамперед це важливо до тих безпартійних громадських активістів, котрі заявляють про своє бажання взяти участь у виборах.
На жаль, значна частина таких кандидатів в депутати свідомо або підсвідомо намагається протиставляти себе політикам – громадську діяльність протиставляти політичній.
 

PostHeaderIcon ЦВК дає старт мажоритарним виборчим перегонам

   Вибори
Центрвибочком "нарізав" округи
Найбільше одномандатних виборчих округів буде в Донецькій, Дніпропетровській та Харківській області
Центральна виборча комісія (ЦВК) визначилася з кількістю одномандатних виборчих округів у областях, Криму, Києві і Севастополі. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні ЦВК.
Так, за повідомленням кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, у Криму буде 10 виборчих округів, у Вінницькій області - 8, у Волинській - 5, в Дніпропетровській - 17, в Донецькій - 21
 

PostHeaderIcon Лук'янівське СІЗО як дзеркало СИСТЕМИ (що за кадром фільму "Тюрма №1")

   Гаряча тема
Про що не сказано у фільмі  «Тюрма №1»
"На початку квітня в програмі «Знак оклику» каналу ТВі вийшов фільм Костянтина Усова «СІЗО № 13. Тюрма № 1». У фільмі тривалістю понад 40 хвилин відображено результати роботи команди журналістів за понад півроку. Я був одним із тих, до кого також звертався пан Усов. На жаль, на той час я не мав можливості проводити відеозйомку. Якби така можливість була, я б це, безумовно, робив, хай би мені загрожував карцер"...
""Тиждень" подає коментарі учасника "податкового майдану" Сергія Коcтакова до фільму Костянтина Усова.
 

PostHeaderIcon Перед Україною чітка альтернатива: або докорінна зміна принципів управління, або загибель держави

   Публікації
altОлег К. РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу “Універсум”

Зосередивши у неконституційний спосіб усю повноту влади у своїх руках, президент здобув тотальний вплив на всі без винятку гілки влади в Україні.
“Об’єднання всіх гілок влади” лише сприяє холоднокровному нищенню паростків незалежного судочинства, опозиції та подальшому використанню “грошових мішків” для поглиблення процесу реалізації “об’єднання всіх гілок влади”.
Демократія — це незалежність засобів масової інформації. Найдієвішим засобом запобігання перетворенню демократії в охлократію та диктатуру є свобода мас-медіа, які примушують обивателя замислитись. Саме цього чи не найбільше боїться номенклатурна бюрократія. Бо в обивателеві, який замислився, прокидається громадянин. Недарма перші кроки будь-якої диктатури спрямовані на придушення і підпорядкування мас-медіа власним цілям і завданням.
 

PostHeaderIcon 400-тисячна українська діаспора рішуче вимагає повернути їй украдені виборчі права

   Українці за кордоном
altУкраїнці за кордоном вимагають повернути їм право голосу
Вони обіцяють акції протесту, якщо їм не повернуть відібране
Конституційним судом право голосувати по мажоритарних округах.
35 українських організацій, які представляють українських іммігрантів в Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Німеччині, Чехії та США, висловили протест проти останнього рішення Конституційного суду України щодо положень закону про вибори народних депутатів.
 

PostHeaderIcon 12 травня на своєму Форумі Об’єднана опозиція презентує план змін у країні, - Яценюк

   Політика
altЄдина опозиційна партія буде, але не зараз – Арсеній Яценюк
Лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк не бачить проблем у тому, що заради єдиного опозиційного списку деяким кандидатам доведеться покинути лави своєї рідної партії. Про це лідер «Фронту» заявив під час сьогоднішньої прес-конференції, повідомляє прес-служба партії.
«Ми обговорили всі технічні питання об'єднання - нам потрібно буде виконати формальності закону. Комусь буде потрібно тимчасово, підкреслюю, тимчасово залишити лави своєї партії для того, щоб відновити партійне членство після виборів », - сказав політик.
Він також підкреслив, що про постійне об'єднання «Батьківщини» і «Фронту змін» поки мова не йде. «Я сподіваюся, що коли-небудь в Україну буде сформована єдина опозиційна партія, але давайте поки виконаємо завдання мінімум», - сказав політик.
 

PostHeaderIcon Не можна допустити, щоб ця авторитарна влада "обкорумпувала" всіх, - Ярослав Грицак

   Виступи
До влади має прийти по-новому вмотивована еліта й змінити правила гри – Грицак
Гість програми «Ваша Свобода» Ярослав Грицак, історик, професор кафедри нової і новітньої історії України Гуманітарного факультету Українського католицького університету; директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка; почесний професор Національного університету «Києво-Могилянська Академія», відповів на запитання кореспондента Ірини Штогрин.
Розмова точилася про те, хто й у який спосіб має зробити життя у нашій країні моральним і справедливим. Чи може може аморальне суспільство стати справедливим?  Детальніше
Див. також відеозапис дискусії з Я. Грицаком "Багата країна бідних людей"
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3154
mod_vvisit_counterВчора6461
mod_vvisit_counterЦього тижня22849
mod_vvisit_counterМинулого тижня48531
mod_vvisit_counterЦього місяця22849
mod_vvisit_counterМинулого місяця187813
mod_vvisit_counterЗа весь час15061904