ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Політичне шахрайство в законі

   Політика
На основі діючих Законів панує маніпулювання їхніми положеннями, що веде в Україні до дестабілізації політики, державності, економіки та розхитування незалежності.
Відоме поняття про брудну політику. Однак вона буває відкритою, зрозумілою, хоча несправедлива, наклепницька.
Крім того, в Україні, на жаль, поширена підступна – шахрайська політика, за якої риторика одна, а під нею приховують інші наміри. Прикладом її, зокрема, є фразеологічна діяльність, яка опирається на обіцянки та програми партій і керівників влади, які, заздалегідь відомо, не будуть виконані. Або здійснюється навмисне перекручування фактів, чи відбувається пряма зрада намірів і напрямків.
 

PostHeaderIcon Поки кияни не візьмуть владу самі, їм її ніхто ніколи не віддасть, - Юрій Пальчуковський

   Політика
Юрій Пальчуковський: Партія регіонів помстилась киянам за їхню чітку, свідому позицію
Верховна Рада 16 квітня 2013 року знову провалила призначення виборів в Києві.
За відповідне рішення проголосувало лише 200 народних депутатів, при необхідних 226, при чому Партія регіонів не дала на підтримку цієї постанови жодного голосу. Ситуацію для OSP-UA.INFO прокоментував Юрій Пальчуковський, Голова Української Національної Ради.
 

PostHeaderIcon Google пропонує заповідати акаунти

   Культура і духовність
Корпорація Google повідомила про появу нової функції, яка дає можливість користувачам розпорядитися своїм акаунтом після смерті.
На випадок своєї смерті зареєстровані користувачі, які мають пошту на gmail або реєстрацію на youtube, зможуть заповідати свій аккаунт довіреній особі.
При налаштуванні даної функції слід вказати, через яку кількість місяців нульової активності служба Google повинна запідозрити недобре і вважати користувача померлим, (для достовірності сервіс перевіряє цей факт за допомогою смс-повідомлень і листів на запасну електронну адресу).
 

PostHeaderIcon Швейцарія зберігатиме таємницю банківських вкладів

   Економіка і бізнес
Швейцарія найближчим часом не збирається розкривати таємницю банківських вкладів
Президент Швейцарської конфедерації Уелі Маурер нагадав, що Швейцарія, на відміну від Люксембургу, який висловив готовність піти назустріч вимогам Брюсселя, не входить до Євросоюзу. Він сказав, що у Швейцарії немає ніяких причин відмовлятися від банківської таємниці, яка прирівнянна за важливістю до медичної таємниці.
Нагадаємо, глави міністерств фінансів Євросоюзу обговорили проект автоматичного обміну інформацією про банківські рахунки всередині 27 країн-членів ЄС. Їм не вдалося переконати главу австрійського Мінфіну Марію Фектер у правильності такого підходу. Інф.: uabanker.net
 

PostHeaderIcon Чому українській молоді недоступна купівля житла

   Гаряча тема
Шансів на покупку власного житла в Україні практично немає навіть у вельми успішних та високооплачуваних молодих фахівців.
Експерти стверджують, що причиною тому є несприятливий бізнес-клімат в країні, високі ставки іпотечних кредитів та роздуті ціни на будинки та квартири.
Різного роду програми сприяння молоді в придбанні житла та отриманні пільгових іпотечних кредитів за останні десятиліття стали одним з обов'язкових пунктів передвиборчих програм політичних партій та окремих політиків.
Молоддю маніпулюють від виборів до виборів, обіцяючи доступне житло, замість створення відповідних пільг та умов для підприємництва.
 

PostHeaderIcon Повернути "ЛАЗ" державі - місія неможлива

   Економіка і бізнес
Незабаром від бренду "ЛАЗ" у Львові може не залишитись нічого, як і від самого заводу. Вже влітку нові моделі автобусів виготовлятимуть на підприємстві у Дніпродзержинську.
Власник Ігор Чуркін обіцяє залишити у Львові частку виробництва, однак подальша доля одного з найбільших заводів автомобілебудування країни непевна: з лютого 2013 року підприємство не функціонує через брак замовлень, а сам Ігор Чуркін у інтерв'ю "Комерсант-Україна" заявив, що більше не інвестуватиме у виробництво у Львові та навіть вивезе до Дніпродзержинська частину обладнання.
 

PostHeaderIcon Метеорит з Меркурія впав на Землю першим

   Наука і освіта
Вчені вважають, що їм вдалося виявити перший метеорит, який прибув на Землю з Меркурія
Незвичайний зелений шматок каменю отримав назву NWA 7325. Він був виявлений на півдні Марокко у 2012 році і був розбитий на 35 фрагментів, що мають загальну вагу 345 грам. Темно-зелені камінчики були продані торговцеві метеоритами Стефану Релью, який відправив зразки у Вашингтонський Університет фахівцям з метеоритів планетарного походження.
Дослідники виявили, що ці зразки містять на диво малий відсоток заліза, але велика кількість силікатів магнію, алюмінію та кальцію. Такі пропорції відповідають пропорціям поверхні Меркурія, судячи за даними, отриманими апаратом "Мессанджер" НАСА.
 

PostHeaderIcon Позбутися лінощів назавжди - можливо

   Охорона здоров'я
Багато на світі людей, які кажуть собі: "З понеділка я почну нове життя!".
Якщо Ви один з цих оптимістів, то, напевно, знаєте гірку правду про те, що майже ніколи ми не починали нове життя. Люди, які хочуть змін у житті, повинні, перш за все, змінити себе. Головною причиною зупинки процесу змін є лінощі. Прийнято вважати, що ледарями зазвичай бувають люди, які не можуть дотримуватися встановлених правил. Але чи так це насправді? Чи помічали ви, що людина починає лінуватися тоді, коли їй доводиться робити щось вимушено, не маючи при цьому ніякого мотиву і вже тим більше бажання.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4924
mod_vvisit_counterВчора6600
mod_vvisit_counterЦього тижня26171
mod_vvisit_counterМинулого тижня49989
mod_vvisit_counterЦього місяця61166
mod_vvisit_counterМинулого місяця208035
mod_vvisit_counterЗа весь час15308256