ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Гриценко підсилить, а Катеринчук послабить об’єднану опозицію

   Політика
Павло СІЧКАР, для Волі народу
Події, які розгортаються в об’єднаній опозиції (ОО) насторожують виборців. Провал у кадровій політиці «помаранчевих» опозицію так нічому й не навчив. Здавалося, попередні уроки мали б бути засвоєні раз і назавжди: необхідно відмежуватися від деяких лідерів і представників політичних партій, які є уособленням «хамелеонства» й пристосуванства.
На сьогодні в лавах ОО вже достатньо «любих друзів», для яких потрібно встановити якусь критичну межу.
Так, якщо входження в ОО лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка її
підсилює , то входження Миколи Катеринчука (Голови «Європеської партії України») її послаблює.
 

PostHeaderIcon Не політики, а суспільство визначатиме поступ України до успіху

   Громадянське суспільство
Олег РОМАНЧУК, шеф-редактор журналу "Універсум"

"Стан українського суспільства можна визначити як ірраціональний. Тобто, використання чинників, які унеможливлюють досягнення бажаного результату.
Наприклад, хочеться добробуту, але не хочеться працювати. Хочеться прав і свобод, але терпимо тирана при владі. Хочеться європейських стандартів життя, але визнаємо російські моральні цінності.
Те ж саме стосується і керівників держави. Їхня поведінка настільки ірраціональна, що результат може набути будь-якого значення. Незаперечним фактом є те, що стабільність в ірраціональному суспільстві при ірраціональних лідерах неможлива", – прочитав я коментар до однієї із моїх статей.
 

PostHeaderIcon Змінити систему можна тільки шляхом реалізації 5-ї статті Конституції України, - Михайло Роль

   Стратегія для України
Політичний експерт Михайло РОЛЬ вважає, що ключ до зміни системи влади – у виконанні фундаментальних положень чинної Конституції України:
З наближенням виборчої кампанії активізуються дії політикуму зі спробами вказати стратегію демократизації України. Партія влади вважає, що для цього необхідно внести зміни до Конституції України і послідовно діє в цьому напрямі. Опозиційні сили не бажають брати участь в імітації владою системних змін у державній машині, але й не пропонують власної альтернативи. Принаймні, опозиція чітко не заявила, варто чи ні вносити зміни в чинну Конституцію, а якщо варто, то які саме.
Іншими словами, ні влада, ні опозиція не запропонували чіткої стратегії системних змін, які нарешті виведуть Україну з глухого кута.
 

PostHeaderIcon Подолати «національну імпотенцію», лінь та егоїзм – завдання №1 для українців

   Культура і духовність
Іван ЛЕНДЄЛ
На русифікацію згори треба відповісти потужною українізацією знизу
Мінімум, який повинен виконати кожен патріот – перетворити своє оточення з безхребетної денаціоналізованої маси у свідомих українців.
Не прихильників конкретних ідей, не членів певних партій, а просто свідомих осіб як у національному, так і культурному сенсі.
Це все ж, у певній мірі, війна, і нам потрібно залучити на проукраїнський бік якомога більше людей. На русифікацію згори треба відповісти потужною українізацією знизу.
 

PostHeaderIcon Анатолій Гриценко підсилить опозицію

   Політика
Гриценко об’єднався з Тимошенко і Яценюком – джерело
За інформацією газети «Сегодня» партія Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" об'єдналася з партіями "Батьківщина" і "Фронт змін". Про це повідомило інформоване джерело в БЮТ.
Таким чином, партія Гриценка піде на парламентські вибори єдиним списком від опозиції. У свою чергу, за словами джерела, поки залишається відкритим питання, скільки місць у списку отримає "Громадянська позиція".
 

PostHeaderIcon Все про вибори-2012 до Верховної Ради України

   Вибори
alt                        ВИБОРИ-2012
         Вибори до Верховної Ради України згідно з чинним законодавством повинні відбутися у 2012 році. Голосування проходитиме 28 жовтня цього року на основі Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17 листопада 2011 року.
Законом передбачено, що вибори проводитимуться за змішаною системою: 225 депутатів будуть обрані в загальнодержавному багатомандатному окрузі за виборчими списками від політичних партій, а решта 225 — за мажоритарною системою в одномандатних округах. Участь у виборах будуть брати тільки політичні партії; участь блоків, які складаються з партій, не передбачена. Офіційна виборча кампанія розпочнеться за 90 днів до дня голосування. Висування кандидатів за партійними списками і в одномандатних округах почнеться з 30 липня й завершиться 9 серпня. Кандидати в мажоритарних округах можуть висуватися партіями або шляхом самовисування.
 

PostHeaderIcon "Чорна рада": друге пришестя, - УККА

   Українці за кордоном
Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 14.А
    Війна проти власного народу може стати болючим бумеранґом проти агресора
Трохи історичного екскурсу. У далекому вересні 1663-го кошовий Іван Брюховецький, вдаючись до соціальної демагогії, обіцяючи зменшити податки та видаючи себе за захисника інтересів народу, зумів отримати підтримку серед бідних верств українського населення. Під час «чорної ради» Брюховецький, кандидатуру якого підтримував і царський уряд (на раду прибуло московське посольство і 8-тисячне військо), сподіваючись з його допомогою зміцнити свої позиції в Україні, домігся обрання його гетьманом. Однак, гетьманство Івана Брюховецького нічого гарного українському народу не принесло. А козацьку раду на який було обрано московського холуя на гетьмана віднині український народ називає «Чорною радою». Щось подібне нещодавно відбулося і у Верховній Раді сучасної України.
 

PostHeaderIcon Мені не потрібен мовний захист - закон провокаторів та іудушок. Забирайтеся геть, політичні пройдисвіти! – Володимир, військовий

   Гаряча тема
altВолодимир, російськомовний Українець, Киянин у 4-му поколінні, для Волі народу
(у перекладі з російської)  Фото УНІАН
Мова - це сигнальна система внутрідержавної солідарності, та її всіляко руйнують або вороги, або дурні або пройдисвіти. В контексті Української ситуації мова - це «майка командної солідарності». Продовжити справу придушення Української мови можуть тільки або повні ідіоти, які не розуміють, що своя відмітна мова (і повага до неї) означає єднання у своїй країні, або пройдисвіти - бандити, зрадники, що руйнують свою країну. Адже справа не в труднощах вивчення Української мови і не в якихось проблемах для російської мови в Україні, а - в організації п'ятої колони зрадників, які бажають, щоб Україна була колонією Росії, а народ (не важливо, якою мовою він говорить) був керованим іззовні бидлом.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5483
mod_vvisit_counterВчора4310
mod_vvisit_counterЦього тижня9793
mod_vvisit_counterМинулого тижня31803
mod_vvisit_counterЦього місяця10954
mod_vvisit_counterМинулого місяця147106
mod_vvisit_counterЗа весь час14699973