ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Головний порушник Конституції України – Янукович

   Заяви
28 червня свято - День Конституції України. З нагоди 16-ї річниці прийняття Основнового Закону Демократичне об’єднання «Українська Національна Рада» зробило Заяву:
"Партія влади, заявивши, що вона «будує нову країну», намагається всупереч волі народу написати нову Конституцію України. Прояв справжнього фарисейства – вітати з численних біллбордів українців з Днем Конституції й одночасно нехтувати її виконанням.
І Янукович - гарант Конституції України і Литвин – Голова Верховної Ради - всіляко зневажають та порушують Конституцію, яка, нібито, своє відпрацювала. Отже, ті, хто повинен забезпечити суворе дотримання Конституції, є її основними ворогами. Порушуючи Основний Закон України, вони творять злочин - державний злочин!
 

PostHeaderIcon Київ - найбрудніша столиця Європи

   Екологія
Кияни п'ють найгіршу воду в Європі. Вчені стверджують, що вода з крана небезпечна. Головними проблемами української столиці вони називають звалища і загазоване повітря, але найбільшою бідою - воду. Про це повідомляє ТСН.
Доктор хімічних наук, академік НАНУ та директор Інституту колоїдної хімії та хімії води Владислав Гончарук стверджує:
"Водопровідна вода не є питною, вона дійсно дуже поганої якості - це не викликає жодних сумнівів".
 

PostHeaderIcon Народні обранці тратять тисячі доларів у таємних VIP-клубах

   Громадянське суспільство
Про VIP-розваги столичних зірок, політиків і бізнесменів повідомляє газета "Сегодня".
Столичні VIP-и вирішили відгородитися від народу на західний манер. Тепер вони, як у Лондоні чи Парижі, знайомляться, танцюють, грають, напиваються і їдять в закритих закладах, про які прості смертні навіть і не підозрюють... Самі багатії зізнаються, що й раді б відпочивати, як усі, але втомилися від настирливих папарацці і фанатів, які просять про автограф.
 

PostHeaderIcon Азаров вкотре продемонстрував свою національну незрілість

   Політика
Прем’єр-міністр Микола Азаров вже давно продемонстрував свою "любов" до України та української мови. Ось, і в черговий раз в інтерв’ю на російському телебаченні в програмі Володимира Познера пан Азаров, заявив, що в Україні проживає 20 млн. росіян. Наводимо пряму мову: «В Украине проживает более 20 млн. русских. Как они себя чувствуют? Наверно, так же, как и я. Я русский человек, 28 лет живу в Украине. Конечно, я уже себя чувствую украинцем, то есть, гражданином Украины», — сказал Азаров [Зеркало недели]. Інформаційно-аналітичний портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія Пальчуковського щодо позиціонування Миколи Азарова.
 

PostHeaderIcon У списку опозиції потрібні нові патріотичні, чесні люди, - Гриценко

   Політика
Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко хотів би побачити в парламенті нові обличчя з європейськими цінностями, незаплямованою репутацією, а під час виборів побачити виборця, який не продається за 100 грн.
До списку Об’єднаної опозиції буде включено багато нових людей, які ніколи раніше не обиралися до Верховної Ради. Про це Анатолій Гриценко  розповів у ефірі радіо «Ера».
«Я згоден, що історія української політики – це скоріше історія обманів, зрад і недотримання слова. Для мене ж політика – дещо інше. Це чітке визначення завдань, пріоритетів і докладання спільних зусиль задля їх реалізації. Однак чи є в Україні попит на чесного політика і чесну політику?», — запитав Гриценко. 
 

PostHeaderIcon Конституцію потрібно не змінювати, а забезпечити її безумовне виконання

   Політика
Такий висновок роблять Микола Мельник та Сергій Різник у статті «Конституція майбутнього чи констатація минулого» в газеті «Дзеркало тижня». Їхні переконання ґрунтуються на результатах соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова в червні 2012 р.
Автори публікації вважають, що змінити ситуацію в країні на краще можна й без зміни Конституції. Головне сьогодні — забезпечити дію Основного Закону. "Демократія помирає не через слабкість закону, а через слабкість демократів" (Франсуа де Ларошфуко).
 ))
Алгоритм забезпечення дії Конституції є універсальним і простим: неухильне дотримання її положень усіма; безумовне виконання її приписів тими, кому вони адресовані; невідворотність відповідальності за кожне її порушення.
 

PostHeaderIcon Гарантор як дзеркало партії влади, - УККА

   Українці за кордоном
Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 14.Б
  Брехня, брехня і ще раз брехня - стиль діяльності Януковича та ПР
Партія влади завжди мала символом своєї політичної  сили Віктора Януковича. А той відповідно використовував цю,  на загал дуже далеку від політики структуру,  як інструмент для своїх владних амбіцій.  І ось днями  цими чинниками не без помпезності  було згадано усій українській спільноті, що минуло два роки як «проффесор» посів найважніше крісло у  державі.
 

PostHeaderIcon Справжні наміри влади - негайно легітимізувати в Конституції дорозпродаж та монополізацію державного майна

   Політика
Для створення нової Конституції України є об'єктивна підстава. А саме – завершення так званого перехідного періоду від соціалізму до капіталізму з феодальним обличчям.

Про це не сказано у виступі Януковича на першому засіданні його дорадчої Конституційної асамблеї, як і в попередніх указах про створення цього органу.

Але процеси дорозпродажу, дороздачі та одночасної монополізації колись державного майна, включно зі стратегічним, останні штрихи перед продажем землі, а також стрімке "реформування" соціально-трудової сфери країни не залишають сумнівів у невідворотному наближенні фіналу – апофеозу більш як 20-річної епопеї.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5224
mod_vvisit_counterВчора4310
mod_vvisit_counterЦього тижня9534
mod_vvisit_counterМинулого тижня31803
mod_vvisit_counterЦього місяця156365
mod_vvisit_counterМинулого місяця136069
mod_vvisit_counterЗа весь час14699714