ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2019-му відзначаємо такі знаменні дати:
1 січня - 110 років з Дня народження Степана Бандери, ідеолога і активного учасника українського національно-визвольного руху, лідера ОУН
27 січня - 180 років від дня народження автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського
1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого

PostHeaderIcon Олександр Пабат - типове обличчя системи

   Політика
У сьогоднішніх українських реаліях політична аксіома античності "Хто володіє Римом, той володіє імперією" не лише не втратила свого значення, а й загострилась. Нинішній політичний режим, перемістивши штаби зі Сходу в Київ так і не зумів завоювати його симпатії. За двадцять років Столиця стала потужним бастіоном національно-демократичних сил країни, своєрідним островом європейськості. Тут є значний матеріальний ресурс, зосереджений інтелект, солідні опозиційні сили, є стійкі демократичні традиції. У повітрі ще присутній дух Майдану. Провінційно-обмежене і тому маргінально-гонорове "Усё будет Донбасс" тут не проходить.
 

PostHeaderIcon Янукович пішов Вавилонським шляхом, - Олег Чорногуз

   Політика
Олег ЧОРНОГУЗ
ВАВИЛОНСЬКИЙ КЛОПІТ
(Лист до Януковича В. Ф.)
У першому рядку свого листа прошу у Вас вибачення, Вікторе Федоровичу. Бо так, як я Вас розумію, не розуміє навіть Ганна Герман. У другому рядку хочу сказати, що я, як ніхто, здогадуюся, як зараз Вам важко. З одного боку, вибори на носі, а з другого - після Харківських угод... Ще раз вибачте... Я не за російський газ і чергову історичну здачу Севастополя. Я про Вашу сміливу заяву у Харкові, що Ви й надалі, де б не виступали, розмовлятимете виключно на регіональних мовах, перед народами і народностями, які в Україні нібито щезають, як роса на сонці.
 

PostHeaderIcon Кандидатура на посаду мера Києва відома, - Юрій Пальчуковський

   Політика
altЯк повідомлялося, Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголосив, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Голова "Української Національної Ради" Юрій Пальчуковський у коментарі для порталу Воля народу висловив свою думку щодо ймовірної кандидатури на посаду мера столиці від Об’єднаної опозиції.
Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ:
- Якщо проаналізувати політичне життя столиці і заглянути в історію її демократичного руху, то стає зрозумілим, хто сьогодні має найбільші шанси і найбільшу підтримку у киян на посаду Київського міського голови.
 

PostHeaderIcon У Харкові - антиукраїнське виховання молоді

   Гаряча тема
У місті Харкові, в одній з дитячих бібліотек, 20 серпня за ініціативою керівництва Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, була проведена лекція з нагоди Дня Незалежності України. Майже годину курсантам доводили, що народ нашої Батьківщини ніколи не прагнув незалежності. "Казачєская вєрхушка всігда воспрінімала малорасійській народ как автономную часть Расійской Імперії, што обьєдєніла всєх славян". Нова альтернативна трактовка національно-визвольної війни.
Не менш цікаву думку співробітник бібліотеки, а за сумісництвом лектор, висловив з приводу битви під Крутами. Це виявилось "Поніманіє і прінятіє правільной пазіциі бальшевіков". Ось таку історію нам нав’язують. 
 

PostHeaderIcon 30 серпня - день народження "невтомного сурмача волі" Дмитра Донцова

   Історія
altДмитро Іванович Донцов (30 серпня 1883, Мелітополь — 30 березня 1973, Канада) — видатний український ідеолог, засновник теорії інтегрального націоналізму , публіцист, філософ, політичний діяч , український літературний критик. Його називають "невтомним сурмачем волі", "будителем духу нації". Він залишив нащадкам неоціненний заповіт-дороговказ, викладений у його численних працях, які, на жаль, ще недостатньо використані для становлення успішної Української держави.
Серед його праць особливе місце займають такі фундаментальні як:
"Де шукати наших історичних традицій", "Націоналізм", "Хаос сучасности і молодь".
 

PostHeaderIcon Наша кандидатура на посаду мера столиці приємно здивує киян, - Об'єднана опозиція

   Політика
Об'єднана опозиція обрала кандидата на посаду мера Києва
Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголошує, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу, передає УНІАН.
"Безумовно у нас є кандидат, який зможе перемогти, захищати киян, відновити основи демократії в Києві. У всякому разі я сподіваюся, що киян не буде тоді турбувати проблема відсутності гарячої або холодної води", - заявив Турчинов. "Коли ми будемо проголошувати це ім'я, ми це будемо робити публічно, я впевнений - це приємно здивує багатьох киян, і у нас немає сумнівів на рахунок перемоги", - додав він.
 

PostHeaderIcon Для держави Україна необхідна українська матриця

   Стратегія для України
"Навіть найкращі наміри некомпетентних людей нездатні створити українську матрицю, без якої, у свою чергу, неможливе створення української системи і українського світу в Україні. Для початку необхідно визнати, що за багатьма визначальними параметрами українська нація сьогодні знаходиться у положенні, котре є набагато гіршим, аніж у 1991 році...
Лише створивши політичну матрицю громадянського суспільства, можливо взагалі говорити про побудову української системи як такої. У цьому сенсі Україна фактично застрягла у перехідному періоді, так і не створивши сукупності політико-правових інститутів і механізмів, лише під впливом яких перехідні посттоталітарні суспільства вже починають набувати рис громадянського суспільства", - про це йдеться у статті незалежного політолога Вітора Каспрука для Радіо Свобода
 

PostHeaderIcon Суд відхилив касацію на вирок Тимошенко у "газовій" справі (відео)

   Гаряча тема
Юлія Тимошенко - винна! Вищий спеціалізований суд з цивільних та кримінальних справ залишив чинним присуд опозиціонерці у так званій "газовій" справі та відмовив захисту екс-прем’єра в оскарженні вироку Печерського райсуду, - повідомляє 5-й канал.
Адвокати просили його скасувати, а справу закрити за відсутністю складу злочину. Нагадаємо, у жовтні минулого року Юлію Тимошенко ув'язнили на 7 років за перевищення повноважень під час підписання газових угод із Росією в 2009-му році.
Під стінами суду зібралося близько тисячі прихильників екс-прем'єра - ВІДЕО. Вони тримали прапори із державною та політичною символікою та скандували гасла на підтримку Тимошенко.
 

PostHeaderIcon Ющенко затаврував будь-які спроби боротьби з Партією регіонів і засудив Майдан

   Політика
Днями Ющенко гнівно затаврував будь-які спроби боротьби з Партією регіонів і засудив Майдан як політичний факт ("Політика повинна через діалог, через стіл переговорів, пропонувати нації кращу відповідь на те, як подолати наші проблеми. Це не білет на війну. Не Майдан")? А, може, це насправді цілком логічно – кого повинні цікавити і на що мусять впливати заяви людини, яка давно вже втратила відчуття політичної та економічної реальності і не здатна згадати навіть, скільки буде двічі по два?   - про це, зокрема, пише Сергій Грабовський у своїй новій статті в Українському тижні
 

PostHeaderIcon Уроки поліглотії, або Харківський феномен

   Культура і духовність
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, для Волі народу
Сказати, що я горджусь – це нічого не сказати. Це просто порожній звук. Не знаю як Вас, а мене проймає. Я навіть сказав би - наскрізь пронизує. Начебто, по мені після кожного слова Віктора Федоровича електрострумом по тілу б’є. До Дня Незалежності я сидів, мов мумія. Чи мумійо, тобто байдужий. Але 23 серпня мене Віктор Федорович збудив і одразу зачарував. Просто влюбив у себе. До останньої кісточки душі, якщо ті кісточки трапляються в людських душах.
Тепер у моїх очах суцільна закоханість. Суцільна закоханість у гаранта і безмежна національна гордість. Такого президента, (з усією відповідальністю кажу) світ цивілізований ще не бачив. Безсонними ночами розмірковую і запевняю сам себе, що це так. Його великий друг Володимир Путін йому і в підметки не годиться. Бо жоден цар, імператор, король, шейх (які там ще є найвищі звання у різних країнах і королівствах, назвіть і допоможіть мені) не має такого президента, як маємо ми, українці.
 

PostHeaderIcon Настав час усім як один стати супроти беззаконня і свавілля, - УККА

   Українці за кордоном
Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 22

ПАРТІЯ ВЛАДИ ОГОЛОСИЛА ВІЙНУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ
З перших днів свого існування  напівлегально обрана зрадницька антидержавна  влада в Україні  почала  потихеньку виконувати свої диявольські пляни. Після здачі Чорноморського флоту  на догоду північного сусіда через відсутність масових протестів, так званий гарант Конституції, продовжував нахабніти.
 

PostHeaderIcon “Банда чотирьох”: хто є хто - версія О. Соскіна

   Політика
Голова “Української Національної Консервативної партії” Олег Соcкін у коментарі для порталу Воля народу спробував дати свою версію, кого мав на увазі Богдан Гаврилишин, коли сказав, що Ющенка оточувала група із чотирьох осіб, які, фактично, направляли його дії.
Олег СОСКІН: “На мою думку, можна було б назвати наступних фігурантів:
Це його брат – Петро Ющенко, така “чорна тінь”, яка завжди знаходилась поряд.
Поза сумнівом – це його дружина Катерина. Я думаю, не обійшлося без неї і без певного впливу відповідних закордонних структур США, які так чи інакше могли бути з нею зв’язані.
 

PostHeaderIcon Державному Гімну України - 150 років

   Гаряча тема
Державному Гімну України минає 150 років.
У рік такого поважного ювілею важливо згадати подробиці створення гімну та цікаві моменти з його "біографії". В Україні в минулому столітті як національні гімни  використовували різні пісні. Та жоден твір української літератури не мав такої величної і трагічної долі, як гімн "Ще не вмерла Україна".
Вважається, що вірш "Ще не вмерла Україна" не восени, а в серпні 1862 року, - поділився інформацією музикознавець Юрко Зелений. Ось як це було.
 

PostHeaderIcon Довкола Ющенка завжди була "банда чотирьох", яка вирішувала майже все, - Богдан Гаврилишин

   Політика
Богдан ГАВРИЛИШИН – економіст зі світовим ім’ям у розмові з кореспондентом Радіо Свобода Дмитром Шурхалом заявив наступне: "То не отруєння його (Ющенка - ред.) так пошкодило. То те, що відразу довкола нього було четверо друзів – як то була колись четвірка в Китаї, яких були засудили".
– "Банда чотирьох"?
– Банда чотирьох. Не хочу їх згадувати по прізвищах, але я їх назву – банда чотирьох. І вони вирішували, яку інформацію він дістав, з ким він міг зустрічатися чи ні, думаю, – майже й всі інші речі. Тому навіть і ті інтриги, а, може, навіть робити альянс з Януковичем, пам’ятаєте? Одним словом, це була причина.
– Якщо я правильно зрозумів, то причина в тому, що Ющенко підібрав неправильні кадри, коли став Президентом?
– Він взагалі-то їх не підбирав, так мені здається. Ті четверо людей були ближчі до нього ще до того, як він став Президентом. Так що вони залишилися. Так його любили, так його обіймали, так з ним і залишилися…    Детальніше
 

PostHeaderIcon Прокинься, моя Україно, якщо не хочеш, щоб тебе кошмарило! - Ліна Костенко

   Виступи
Чому шарикови засіли в парламенті і прикидаються депутатами? Чому силові міністерства в руках людей, які без году неділя громадяни України? Чому державні інституції здійснюють антидержавну політику? Чому така зневажена, окрадена і залежна на 21-му році Незалежності? Де поділися люди, було ж 52 мільйони! Чому тривалість життя менша, ніж у Гондурасі? Чому молодь полишає Україну?
Це за таку Україну ви гинули, поети й герої?! Чи, може, нація спить і їй під ранок сняться кошмари? То розбудіть її з темних небес, щоб не було так, як попереджав Шевченко: "І в огні її, окраденую, збудять". Бо тоді вже буде запізно.  
 

PostHeaderIcon У виборах до ВР за партійними списками та в округах візьмуть участь 5759 кандидатів

   Вибори
Конкурс у Раду - 13 чоловік на місце
Станом на 25.08.2012 кількість зареєстрованих партій-суб'єктів виборчого процесу - 87. Загальна кількість зареєстрованих кандидатів у партійних списках - 2644, - повідомляється на офійіному веб-сервері ЦВК
Загальна кількість кандидатів у виборчих округах, які беруть участь у балотуванні - 3115, у тому числі: висунутих партіями - 1707, шляхом самовисування - 1408. Таким чином, усього за партійними списками та по мажоритарних округах у виборах до Верховної Ради України візьмуть участь 5 759 кандидатів. У середньому на один депутатський мандат претендуватимуть близько 13 осіб.  
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1824
mod_vvisit_counterВчора2639
mod_vvisit_counterЦього тижня21708
mod_vvisit_counterМинулого тижня23419
mod_vvisit_counterЦього місяця72824
mod_vvisit_counterМинулого місяця126318
mod_vvisit_counterЗа весь час13832631