ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Україну очікує доля Кіпру

   Економіка і бізнес
Наступними слабкими ланками в фінансовому ланцюгу Європи можуть стати Словенія, Мальта та, можливо, Україна.
До такого висновку дійшов відомий аналітик з Лондона Тімоті Аш.
Він вважає, що Україна має проблеми з кредитами своїх громадян, невпевненістю деяких українських олігархів у своєму майбутньому, що може бути посилено проблемами з готівкою, які виникнуть через Кіпр.
 

PostHeaderIcon Акцію "Вставай, Україно!" підтримали випускники Канадсько-Української парламентарної програми

   Українці за кордоном
Випускники КУПП: Уряди ЄС, США та Канади повинні застосувати санкції проти тих українських посадовців, які відповідальні за порушення прав людини в Україні, а також застосувати візові санкції проти них, заборонити користуватися банківськими послугами в західних установах всім особам, причетним до режиму.
Запрошуємо українців, які живуть в Україні, а також Світовий конгрес українців, організації української канадської діаспори, українську канадську діаспору та українську діаспору цілого світу колективно та активно організовувати  підтримку акції "Вставай, Україно!", яка відбудеться в місті Києві 18 травня 2013 року.
 

PostHeaderIcon 10 секретів довголіття від аксакала

   Охорона здоров'я
Довгожитель родом із сім’ї аксакалів Є.О Баграмян розповів, що на здоров’я не скаржиться, бо для його підтримки використовує весь досвід минулих поколінь.
Про всі секрети він знає з юності, від діда. Він упевнений, що ці заповіді здоров'я будуть корисними і для мешканців мегаполісів, які можуть використати їх на практиці та досягти відмінних результатів. Ось ці заповідні секрети:

 

PostHeaderIcon Попов на сайті КМДА "перекрутив" назви вулиць, яким загрожує підтоплення

   Гаряча тема
На сайті Київської міської влади досі "висять" кимось змінені назви історичних вулиць, включених до місць можливого підтоплення повеневими водами.
Попов, який особисто відповідальний за підписаний ним вказаний перелік вулиць,  "перейменував" їх одним розчерком пера. Просто так ...
Наприклад, у центрі зникла вулиця Еренбурга - її товариш Попов перейменував у вулицю Единбурга (див. нижче скріншот).
 

PostHeaderIcon Олег Соскін назвав ім'я персони, причетної до фінансово-економічного колапсу України

   Економіка і бізнес
Ігор Мітюков - сірий фінансовий кардинал правлячого олігархату, - Олег Соскін
Україна опинилась за крок до повного фінансово-економічної краху. Одна із причин такої катастрофічної ситуації – стрімке зростання державного боргу, який постійно збільшується за рахунок нових запозичень у вигляді облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики.
Як виглядає, до стрімкого зростання державного боргу України має пряме чи опосередковане відношення така фігура, як Ігор Мітюков.  Ми вважаємо, що настав час звернути увагу на цю персону і її роль у фінансово-економічному колапсі України.
 

PostHeaderIcon Стихія оголила проблеми всієї системи управління Януковича

   Політика
Біла криза, яка паралізувала столицю, — це об'єктивний привід проаналізувати ефективність і компетентність не тільки місцевої, а й центральної влади у боротьбі з реальними НП. Це привід поговорити не так про кількість техніки, яку браві комунальники щорічно закуповують нібито в неймовірних кількостях, як про системні проблеми — чому багатомільйонний мегаполіс, напхом напханий десятками тисяч людей у погонах, оточений кільцем із грізних — на папері — частин та з'єднань МО та МВС, раптом не зміг відбити підступну, та аж ніяк не катастрофічну атаку циклона, - йдеться у свіжому номері газети "Дзеркало тижня".
 

PostHeaderIcon 31 березня католики святкують Христове Воскресіння

   Гаряча тема
Католики зустрічають свято Воскресіння Христового, відвідуючи костели, де проводяться обряди благословіння води і вогню, запалюється великодня свічка. У храмах звучить гімн під назвою “Да возрадується!”, а потім читаються 12 пророцтв.
31 березня святкують Воскресіння Христове (Затік) також вірмени.
Символ Пасхи — це також фарбовані яйця. Цей елемент свята об’єднує православних християн і католиків України. І в тих, і в інших за традицією яйця освячують у храмах.
У Католицькій Церкві латинського обряду в ніч перед Христовим воскресінням відправляється богослужіння, зване "Пасхальним чуванням". Церква згадує цю святу ніч, в якій воскрес Христос-Господь, називаючи її "матір’ю усіх святих чувань".
 

PostHeaderIcon Сьогодні - 140-річчя Миколи Міхновського – ідеолога самостійності України

   Гаряча тема
Найвідоміший український самостійник
Доволі часто український народ, приділяючи надмірну увагу одним видатним історичним постатям, просто забуває про інших, не менш важливих. Одних історія підносить на п'єдестал слави, а інших при цьому залишає в тіні. Я спробую висвітлити правду про одну постать, доля якої зацікавила мене і не може залишити байдужим пересічного українця.
Йтиметься про видатного політичного та громадського діяча, правника, публіциста, ідеолога та лідера самостійницької течії українського руху кінця ХІХ – початку ХХст., автора славнозвісної брошури "Самостійна Україна", борця за незалежність – Миколу Івановича Міхновського.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3297
mod_vvisit_counterВчора6449
mod_vvisit_counterЦього тижня16531
mod_vvisit_counterМинулого тижня48531
mod_vvisit_counterЦього місяця16531
mod_vvisit_counterМинулого місяця187813
mod_vvisit_counterЗа весь час15055586