Мільярдери в рясах
Релігія |

У 1990-і роки нинішній глава РПЦ, а тоді голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату (ВЗЦЗ МП) митрополит Смоленський і Калінінградський Кирило «завоював становище і сколотив статки», що дозволили йому «в кінці кінців зайняти патріарший престол». До вступу на цей престол особистий статок Кирила оцінювалося деякими експертами в 4 млрд доларів.
Одним із джерел отримання доходів став «сигаретний бізнес». У 1993 році за участю Московської патріархії виникла фінансово-торгова група «Ніка», віце-президентом якої став протоієрей Володимир Верига - комерційний директор ВЗЦЗ МП, яким керував митрополит Кирило.
Детальніше... Додати коментар
|
Українці за кордоном |

Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 20
Ми мало в це вірили. Однак, десь у глибині таки жевріла надія, що людське візьме гору, що має щось у душі святе цей чоловік. А саме - голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Сподівань з огляду на українські політичні реалії було мало, однак, ми все одно, як то мовиться, без надії сподівалися.
6 серпня вшановують київських князів Бориса і Гліба - перших святих, канонізованих церквою
Релігія |

Вони є визнані як чудотворці й молільники перед Богом «за землю Руську», «за нові люде християнські».
Це є істотним, що невдовзі по їхній загибелі, ще до офіційної канонізації, вшанування Бориса та Гліба поширилось серед усіх верств народу. До їхньої могили в містечку Вишгороді, неподалік Києва, йшли на поклоніння ті, хто бажав зцілення та чуда.
Розпочалося проведення народного рейтингу партій, що беруть участь у виборах
Вибори |

Оскільки в основі демократії лежить воля народу, відкрите дослідження громадської думки має велике значення як для учасників виборчих перегонів, так і для самих виборців.
Запрошуємо всіх відвідувачів порталу взяти активну участь у цьому опитуванні (див. праву колонку), яке триватиме до виборів.
Микола Мельниченко заарештований і ув'язнений
Гаряча тема |

Екс-майор Державної охорони України Микола Мельниченко перебуває в найбільшій в’язниці Неаполя (Італія) - Поджореале, у нього немає адвоката і права на відвідування й телефонні дзвінки.
Колишній майор Держохорони Микола Мельниченко сидить у найбільшій в'язниці Неаполя — Поджореале.
За словами поліцейських аеропорту, в якому Мельниченка затримали після прибуття з Вашингтона, екс-майора не просто затримано, а заарештовано.
У часи вселенської брехні сказати правду - все одно, що зробити революцію
Громадянське суспільство |

Те, що відбувається сьогодні в Україні, виходить за рамки логіки і нормального, здорового глузду. Коли щось подібне коїлося в середині 20 століття у країнах третього світу, тоді тих, хто в цих країнах правив, називали диктаторами. Сьогодні вони вже відповідають за свої дії перед судом. Багато хто з них стоять однією ногою в могилі, а все одно змушені вислуховувати звинувачення за геноцид, що творили з народом.
В Україні ж нині розгул злочинності, мафіозності й бандитизму. Бандити лютують як на вулицях, так і виявляють свою сутність, сидячи в кабінетах, прикрившись або міліційною формою і погонами, або чиновницькою "корочкою", або - депутатським мандатом.
Вони живуть у іншому світі, що суттєво відрізняється від світу реального, в якому 80% населення - жебраки. І владу це влаштовує. Їй потрібні жебраки й залякані, які будуть із собачою відданістю отримувати соціальні картки й ходити в нібито соціальні магазини. Такі індивіди навіть не усвідомлюють, що влада їх принижує і перетворює на бидло.
Опозиція повинна пропонувати альтернативу владі, а не повторювати її ганебні принципи існування, - Огризко
Політика |

У чому слабкість нинішньої опозиції? На це питання в "Газеті по-українськи" відповідає екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.
«У тому, що не є опозицією, як такою. Треба пропонувати альтернативу владі, а не повторювати її ганебні принципи існування. Допоки так відбуватиметься, опозиції не довірятимуть.
Людям набридла неправда, ця політична візантійщина, яка, здається, ніяк не може закінчитися. Що ми маємо у підсумку? Наші громадяни не бачать суттєвої різниці між владою і опозицією. Цивілізований політичний клас не формується. Програє все суспільство. Опозиції треба ставати справжньою, а не показною».
Юлія Тимошенко: 365 днів у неволі
Гаряча тема |

Ахметов за останній рік заробив 20 млн. мінімальних пенсій
Економіка і бізнес |

C умарний прибуток групи СКМ за 2011 рік до оподатковування склав $ 3 млрд. 128 млн.
Про це свідчать дані аудиту, проведеного компанією PriceWaterhouseCoopers, повідомляється на сайті СКМ.
Як наголошується, у 2010 році прибуток СКМ до оподатковування склав $ 1 млрд. 299 млн.
"Фронт змін" - найамбітніша, але найслабша ланка в Об’єднаній опозиції
Політика |

Ще 22 січня цього року оприлюднення на Софійському майдані Києва першої спільної резолюції Об’єднаної опозиції проходило "під знаком "Фронту змін". Короля грає свита. Все оточення Арсенія Петровича на тодішньому мітингу "грало на Яценюка" як новоявленого опозиційного лідера.
На той час, нагадаю, згідно з даними опитування Центру Разумкова (що проводилося з 27 січня по 2 лютого) за "Фронт змін" були готові віддати свої голоси лише 10% виборців, а за ВО "Батьківщина" - 17%.
Настав час виборчих перегонів. У результаті непрозорої процедури узгодження виборчих списків Об’єднаної опозиції "За Батьківщину" в них - половина людей Яценюка.
Голова "Собору" Павло Жебрівський віддав партійний виборчий список інтелігенції, а сам пішов на округ
Вибори |

На сьогоднішньому з'їзді Українська платформа "Собор" затвердила кандидатів у депутати за партійним списком і для балотування в одномандатних округах. У першу тридцятку списку увійшли:
1. Віталій Капранов
2. Дмитро Капранов
3. Володимир Огризко
4. Олександр Палій
5. Тарас Компаніченко
6. Михайло Слабошпицький
7. Рауль Чілачава
У разі підписання фіктивного мовного законопроекту Янукович поділятиме кримінальну відповідальність з Литвином і Мартинюком
Право |

Рейтинг політичних сил, - Інтернет-опитування
Вибори |

ВО "Батьківщина" - 2061 голосів - 45.8%, ВО "Свобода" - 1037- 23.1%, Громадянська позиція - 470 - 10.4%, УДАР - 446 - 9.9%, Фронт змін - 185 - 4.1%, ще не визначилися - 299 - 6.6%.
Загальна кількість голосів - 4498. В опитуванні, крім громадян України (80%) взяли участь відвідувачі порталу з інших країн.
Ми йдемо в політику, щоб "вибити двері з іншої сторони", - Брати Капранови
Вибори |

Громадські авторитети проти «авторитетів».
У ній взяли участь: Голова партії Українська платформа «Собор» Павло Жебрівський, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, професор, дипломат Рауль Чілачава, Брати Капранови, кобзар Тарас Компаніченко, історик та політолог Олександр Палій.
У презентації ідеї Павло Жебрівський сказав: «Близько 50% виборців не визначилися за кого голосувати або взагалі не підуть на вибори. Тому ми вирішили сформувати виборчий список партії не з політиків, а з громадських діячів.
Списки опозиції - шок і прозріння для Тимошенко
Політика |

Екс-прем'єр-міністр залишилася вкрай незадоволеною оприлюдненими і затвердженим списком Об'єднаної опозиції на парламентських виборах. Про це 1 серпня пишуть українські ЗМІ з посиланням на свої джерела в «Батьківщині», передає Багнет.
Як повідомляється, опозиційна команда формувалася в обхід лідера «Батьківщини».
Зокрема, Юлія Тимошенко незадоволена низькими місцями Андрія Шкіля (87 місце), Антоніни Болюри (88), Євгена Шаго (93), Олени Бондаренко (105), Олени Шустик (127), Еліни Шишкіної (152), а також деяких інших партійців. Проте особливо Юлія Тимошенко була шокована місцями Болюри і Шаго.
98 років тому у Львові постала Головна Українська Рада
Історія |
