ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2019-му відзначаємо такі знаменні дати:
1 січня - 110 років з Дня народження Степана Бандери, ідеолога і активного учасника українського національно-визвольного руху, лідера ОУН
27 січня - 180 років від дня народження автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського
1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого

PostHeaderIcon У центрі Києва відбувся мітинг на підтримку вимог луганських шахтарів

   Гаряча тема
"Геть олігархічний режим!"
11 січня в центрі Києва біля самого входу в Бізнес-центр "Парус" пройшов мітинг на підтримку луганських шахтарів, які надіслали відкритий лист Ахметову. Мітинг організували представники ВО "Свобода" та інші громадські активісти.
Основні гасла мітингу: "Геть гнобительську і експлуататорську систему!", "Збільшуєте побори – очікуйте революції!". Також присутні (близько 50 чол.) скандували: "Геть олігархічну владу!".
 

PostHeaderIcon Міліцію збираються реорганізувати в поліцію до 2015 року

   Гаряча тема
Міліцію реорганізують у поліцію, бо так вона буде краще працювати
Міністерство внутрішніх справ України збирається реорганізувати міліцію в поліцію до 2015 року.
Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних, повідомляє "УП".
"Реформування міністерства на першому етапі доцільно почати зі створення національної поліції України як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовуватиметься і координуватиметься Кабінетом Міністрів через міністра внутрішніх справ", - сказав заступник міністра.
 

PostHeaderIcon Сьогодні уже увесь український народ в опозиції до нинішньої влади, - Юрій Пальчуковський

   Політика
Юрій Пальчуковський : Владі пора усвідомити незворотність демократичних змін
Голова ДО “УНР” Юрій Пальчуковський дав свій коментар для Волі народу щодо поточної кризової ситуації в парламенті:
Опозиція пішла в наступ, хоча Партія регіонів у Верховній Раді намагається приспати опозиційно налаштованих депутатів. Вона сподівається аморфним веденням сесії і невиразною постаттю Голови Верховної Ради погасити запал опозиції, налаштованої на зміни.
Але опозиція після формування провладної більшості та призначення керівництва комітетів Верховної Ради зрозуміла, що влада перекине ключові рішення і відповідальність парламенту в комітети Верховної Ради, де більшість належить Партії регіонів та її сателітам (комуністам та мажоритарникам).
 

PostHeaderIcon Народе України, прокидайся! - відкритий лист луганських шахтарів

   Гаряча тема
Не даючи можливості жити людям по закону, держава штовхає громадян на крайні заходи, що призводить до вибухонебезпечної соціальної обстановки, яка може перерости в некерований бунт, - йдеться у відкритому листі луганських шахтарів Ахметову (інформує argumentua.com).
Сьогодні, у зв'язку з майбутнім закриттям шахт і зменшенням видобутку вугілля, ТОВ ДПЕК "Свердловантрацит" розробив незаконну схему, яка дозволить позбутися тисяч працівників вугільних підприємств, при цьому не несучи ніякої соціальної відповідальності перед викинутими на вулицю працівниками. Шахтарі Свердловська звертаються до всіх громадян України, до всіх політиків, хто вважає себе справжніми опозиціонерами, до представників ЗМІ, до лідерів громадських та профспілкових організацій, просто до чесних громадян нашої країни зробити публічні заяви в нашу підтримку у себе, в своїх містах. Нехай кримінальна влада знає, що ми не одні, що народ України єдиний і солідарний. Ніщо не розділяє львів'янина та луганчанина, ми любимо Україну і ненавидимо злочинну владу. Народе України, прокидайся!
Настала пора загальнонаціональної акції громадянської непокори проти влади, котра вкрала у нас країну! 
Детальніше
 

PostHeaderIcon 10 січня, 416 років тому, народився засновник Києво-Могилянської Академії Петро Могила

   Гаряча тема
Київська Академія була першим вищим навчальним закладом в Україні. Її засновник - Петро Могила в 1631 році об'єднав братерську школу зі школою Києво-Печерської Лаври в єдиний Киево-Могилянский Колегіум, що з 1694 року набув статус Академії. Петро Могила забезпечував академічну бібліотеку кращими виданнями, літературою різних релігійних і філософських плинів, запрошував з Європи кращих професорів.
Академія стала центром духовного життя України, котрий не поступався за рівнем викладання вищим навчальним закладам Європи того часу. Її студентів можна було зустріти в найбільших університетських центрах - Сорбонні та Болоньї, Кракові та Празі, Гейдельберзі та Галлі.
 

PostHeaderIcon В Україні 10 олігархічних кланів контролюють 80% економіки

   Політика
Із одного боку, найбагатші в Європі кримінальні олігархи, а з іншого – найбідніше населення за найкращих природних, географічних умов та наявності талановитого і працьовитого народу.
Сьогодні в Україні, 10 олігархічних кланів контролюють 80% економіки, водночас майже 80% населення країни за даними ООН, перебуває на межі бідності (за правління Віктора Януковича кількість бідних зросла на 10%).
У такому суспільстві не цінують, ані мораль, ані совість, ані талант, у такому суспільстві не кажуть про справедливість, нема чого казати про права людини, про свободу слова, про незалежність судів. Замість соціально орієнтованих ринкових відносин – олігархічний монополізм. Замість розвитку нації – знищення всього українського. Про це пише у своєму блозі на LB.ua народний депутат України ("Батьківщина") Андрій Павловський.  Детальніше
 

PostHeaderIcon У діях і домовленостях керівників опозиційних фракцій спостерігається непрозорість, - Володимир Бондаренко

   Політика
В. Бондаренко: у "Батьківщині" говорять про дивні кулуарні рішення керівників опозиції
Лідери опозиційних фракцій часом приймають дивні рішення. І це багато хто помічає. Про це у коментарі УНН сказав народний депутат з фракції "Батьківщина" Володимир Бондаренко. Він зазначив, що не тільки він, а й інші помічають "дивні або напівдивні" кулуарні рішення.
"Зокрема стосовно комітетів, які комітети ми вважаємо пріоритетними, а які ні. Чому без бою погодилися, що деякі комітети потрапили до провладних фракцій, а не залишилися в опозиції. І не тільки це. Багато ситуацій", - наголосив він...На думку парламентарія сьогодні у парламенті формально 180 опозиційних народних депутатів, однак спостерігається непрозорість у діях і домовленостях керівників фракцій.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Маленька Ганнуся Ткач підтвердила, що джерела співучої України - на Одещині

   Культура і духовність
Саме на святвечір, у переддень християнського Різдва Христового найкращим голосом України було визнано спів семирічної Ганнусі Ткач
Поспішаючи повідомити ім’я переможниці всеукраїнського конкурсу "Голос країни. Діти", чимало мас-медіа називали її то полтавчанкою то киянкою, хоч насправді ж це миловидне талановите дитя зростає у місті Котовську на Одещині. Мені неодноразово доводилося переконувати тих, хто вважає Причорномор’я вотчиною так званого "русского міра", що це предковічний український край з багатющими народними традиціями, зокрема, і співочими.
 

PostHeaderIcon 8 січня - 125 років з дня народження видатного українського режисера і актора Гната Юри

   Культура і духовність
Гнат Петрович Юра народився 8 січня 1888 року в селі Федвар (тепер — село Підлісне Олександрівського району Кіровоградської області). Із 1907 р. на професійній сцені в трупі С. Максимовича, де Юра зустрів свого творчого побратима й товариша в житті Семена Семдора. Далі Юра грав у театрі товариства «Руської Бесіди» у Львові (1913 — 1914), у Молодому театрі (1917) і в Театрі ім. Т. Шевченка в Києві (1919). Від 1920-го — у Театрі ім. Івана Франка, створеному під опікою УГА у Вінниці, перенесеному 1923-го до Харкова, а з 1926-го — до Києва. У цьому театрі Гнат Юра працював до 1961 року як художній керівник і режисер, підготувавши близько 100 вистав!
Детальніше - у статті на сайті видання "День".
 

PostHeaderIcon Янукович служить Москві, тому що там лежить його портфоліо, вся його біографія про кримінальне минуле, - Олег Соскін

   Політика
Олег Соскін: Янукович становить загрозу національній безпеці України
Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін вважає, що Янукович у нещодавньому інтерв’ю "Комсомольській правді" ще раз підтвердив, що не збирається захищати національні інтереси України та національний суверенітет. Про це інформує прес-служба УНКП.
"Українські засоби масової інформації облетіли цитати із інтерв’ю Януковича, опублікованого "Комсомольською правдою" 4 січня 2013 року.
 

PostHeaderIcon Україні бракує внутрішнього піару, - Ірена Карпа

   Імідж України
А як вона робиться взагалі – ця добра справа піару країни, і чи робиться вона якось стихійно, історично, чи все-таки може бути розпланована і здійснена за певні терміни? Я тут не писатиму про такі глибокі речі, як криза національної ідентифікації, калічення історичної пам’яті українців чи планомірний чорний піар України відомими замовниками, а спробую розглянути все більш приземлено. І практично. Проблема, окрім вищезгаданого, в нас ще й у тому, що в Україні бракує піару внутрішнього. Критично не вистачає так званих love marks – чогось, чим би ми самі пишалися і тицяли в очі туристам, як швейцарці подають корів, годинники, банки, сир і шоколад (а кіко там тої Швейцарії?..), французи круасани, сири, вино і Ейфелеву вежу, іспанці хамон, італійці пасту й песто, американці стейки й саму американську мрію як таку...Список країн і того, з чим вони в пересічній свідомості інородця асоціюються, можна суттєво продовжити. Про це - у статті Ірени Карпи на Радіо Свобода.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Депардьє, який вітає "нову Росію" - це реінкарнація Паунда, який вітав фашистську Італію

   Політика
На перший погляд екзотичний крок відомого французького кіноактора Жерара Депардьє, який вирішив відмовитися від французького громадянства і отримати громадянство Російської Федерації, насправді має розглядатися у кількох аспектах – культурному, соціально-політичному та геополітичному. Адже ми маємо справу з феноменом, який не можна недооцінювати, оскільки "казус Депардьє" у найближчі роки може визначати основні тенденції у сучасних світових процесах. Саме тому необхідно поглянути на ситуацію довкола Депардьє та його кроку у різних площинах. Як-не-як, саме з вчинку Депардьє почався новий 2013 рік. І цей вчинок може мати свої наслідки і для України. Про це пише політолог, історик Кость Бондаренко в "Українській правді" (фото: ntv.ru)  Детальніше
 

PostHeaderIcon За прогнозами експертів штучне утворення під назвою Російська Федерація розпадеться до 2018 року

   Політика
Розпад Російської Федерації – неминучий, тому вступ України до Митного союзу – це абсурд
Виглядає так, що креатура Медведчука звиває своє зміїне кубло уже й на Галичині. Зокрема, після серії публікацій Медведчука у львівських виданнях, на електронних ресурсах під публікаціями знаних політиків та громадських діячів, які різко виступають проти вступу України до Митного союзу і проти окупації України кремлівсько-кадебістськими представниками п’ятої колони, з’являються коментарі начебто звичайних читачів.
 

PostHeaderIcon Христос Рождається! Славімо його!

   Гаряча тема
7 січня в Україні християни східної традиції святкують Різдво Христове
Усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн,  а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в Україні.
Згідно з Євангелієм, Ісус Христос народився в часи правління імператора Августа в юдейському місті Вифлеємі у сім'ї теслі Йосипа Обручника з Назарету та Марії(Богородиці й Пріснодіви), які прибули до Вифлеєму для участі в перепису населення (Лк. 2:1,2).
 

PostHeaderIcon 6 січня - 115 років з дня народження Володимира Сосюри і виповнилоcя б 75 Василю Стусу

   Гаряча тема
У цей день народилися справжні патріоти України
Володимир Сосюра (1898, ст. Дебельцево Донецької області – 1986) - український поет. Автор поем "Махно", "Розстріляне безсмертя", автобіографічного роману "Третя рота" та вірша "Любіть Україну".

"Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину… Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину. Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну…" (Володимир Сосюра).


Ім’я Василя Стуса стало відоме лише в роки незалежності, коли почали друкуватися його поетичні твори. А при совєтах його знали лише ті, хто намагався протистояти рабській системі.
 

PostHeaderIcon Сьогодні ворожий режим старається зробити з українців “незрячих гречкосіїв”, - Аскольд Лозинський

   Політика
Аскольд ЛОЗИНСЬКИЙ, Президент Світового Конгресу Українців (1998-2008), для Волі народу
На захист української освіти, людини і нації
Одне просте припущення політичних наслідків ізьоляції української освіти і науки - це знищення генофонду української нації, що поносить поважні наслідки, задавлення наукового і духовного рівня населення та тим самим задержання при владі неуків-коритників як Табачника і його хресного батько Проффесора Віктора Януковича... Без сумніву, освіта - це основна характеристика людини, яка робить одну людину більш працездатну та корисну для суспільства. Ця аксіома переноситься у мільйони разів на націю. Не випадково колонізатори завжди намагалися вдержати колоністів у примітивних відносинах. Сьогодні ворожий режим старається зробити з українців “незрячих гречкосіїв”, як писав Шевченко. Представником цього режиму в Україні є сам неук Дмитро Табачник.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні440
mod_vvisit_counterВчора2525
mod_vvisit_counterЦього тижня15518
mod_vvisit_counterМинулого тижня27151
mod_vvisit_counterЦього місяця65992
mod_vvisit_counterМинулого місяця107101
mod_vvisit_counterЗа весь час13587962