ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Перші українські парламентарі закликають владу не розбазарювати національні надбання України

   Звернення
Звернення до депутатів парламентської більшості Верховної Ради України 6-го скликання
     Ми, народні депутати Верховної Ради України 1-го скликання що нижче підписалися, звертаємось до Вас із проханням і вимогою припинити розбазарювання національних надбань України.
     Запланована, організована Партією Регіонів і здійснена кожним з Вас особисто здача газотранспортної системи України Росії буде злочином перед народом України, зрадою її національних інтересів, порушенням даної вами присяги, але не розв’яже і не вирішить надуманих і штучно створених олігархами газових проблем України.
 

PostHeaderIcon Націю об'єднає любов, - Патріарх Філарет

   Культура і духовність
altПатріарх Філарет розповів, коли українці об'єднаються
Українці об'єднаються, коли викинуть «отаманщину» зі свого життя. Про це сказав глава Української православної церкви Київського патріархату Святійший Патріарх Філарет.
Зокрема, на зауваження про те, що українців завжди намагалися ділити: по берегах Дніпра, за політичними симпатіями, релігійним переконанням і т. п, і на питання «Який Ваш рецепт для об'єднання нашого народу?» Глава УПЦ КП сказав: «Рецепт для об'єднання - відмова від самолюбства, від служіння собі, своїм власним інтересам. Об'єднує тільки любов.
 

PostHeaderIcon Народ закономірно наближається до революційної розв’язки конфлікту з владою, - Левко Лук’яненко

   Політика
Левко ЛУК'ЯНЕНКО, Голова "Української Республіканської партії", Герой України, для Волі народу

Майже 2 роки тому до влади прийшла «Партія регіонів», яку «Українська Республіканська партія» розцінює як «п’яту московську колону» в Україні. Вона з першого дня приходу до влади (і, зокрема, Президента) почала діяти в дусі ворогів української нації, в дусі зневаги наших законів, наших традицій, наших інтересів, нашої національної ідеї і т. д.
Ця її антиукраїнська діяльність проявляється в усьому, і ми за цей період переконалися, що вони не носії українського духу, а носії російської політичної культури, яка не знає, що таке демократія, сповідує і в душах має авторитарні методи керівництва суспільством.

 

PostHeaderIcon Новий закон про мови загрожує ускладненням ситуації в Україні, - DEUTSCHE WELLE

   Культура і духовність
Новий закон про мову: "Кінець українізації" або "повзуча русифікація"?
Правляча в Україні "Партія регіонів" впритул підійшла до виконання однієї зі своїх давніх передвиборних обіцянок - підвищення статусу російської мови. Новий закон загрожує  ускладнити ситуацію в країні.


Зайдіть в будь-яке кафе в центрі Києва та спробуйте щось замовити українською мовою. Швидше за все, вам дадуть відповідь російською. Навіть у столиці України 20 років після проголошення незалежності російська залишається основною мовою спілкування, випереджаючи українську.
 

PostHeaderIcon Є шанс об'єднати всіх опонентів системи, - Гриценко

   Політика
Опозиція ще може об'єднатися
На думку лідера партії "Громадянська позиція", народного депутата Анатолія Гриценка, хрест на об'єднанні опозиції ставити ще рано.
Спроба об'єднати зусилля всіх, хто рішуче бажає зупинити рух бульдозера нинішньої влади, буде в тому чи іншому форматі обов'язково.
Партія "Громадянська позиція" вийшла зі складу Комітету опору диктатурі, однак з цього не випливає, що буде припинено співпрацю. Адже мета у всіх одна: не тільки повинні бути усунені від влади ті, хто на ці крісла не має права, а й ті, хто сяде в ті крісла, повинні узгоджено проводити іншу політику, щоб не було розчарувань, що мали місце після виборів 2004 року .
 

PostHeaderIcon Сьогодні день народження Степана Бандери

   Гаряча тема
Олександр ГОРОБЕЦЬ

Великий день Великого Бандери
Не кожен народ на землі має щастя мати такого патріота, борця за незалежність, яким був Степан Бандера. Цього ми не зможумо збагнути аж до тих пір, поки в суверенній Україні верхуватиме "5-та " колона.
Сьогодні день народження Степана Бандери. Знайшовся на світі він 1 січня 1909 року, прожив 50 років, 9 місяців і 14 діб. Був убитий за особистим завданням Кремля 15 жовтня 1959 року в Мюнхені. Ось уже 63 роки, люди немовби подуріли, хто славить Бандеру, а хто проклинає. Постать, до якої, либонь, не можна бути байдужим нікому. І насамперед українцям.
 

PostHeaderIcon Хай 2012-й стане роком здійснення бажань!

   Гаряча тема 

PostHeaderIcon Віталій Розстальний - символ людяності української нації

   Культура і духовність
27 грудня виповнилося 75 років від дня народження Віталія Розстального (1936-2006) - провідного майстра Національного академічного театру імені Iвана Франка, народного артиста України, лауреата театральної премії імені Сергія Данченка. Віталій Григорович народився 27 грудня 1936 року в селі Рейментарівці на Чернігівщині. У 1963 році закінчив Київський державний інститут театрального та кіномистецтва імені Карпенка-Карого. Із 1963 по 1978 роки працював у Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької, а з 1978 року - в Київському Національному драматичному театрі імені Івана Франка.
 

PostHeaderIcon Я зламаю хребет українській політичній системі і викину його на смітник, - О. Кужель

   Політика
ееееееккккнннaltЛист-звернення Олександри Кужель

Маніфест Олександри Кужель

Я вірю в парадокс історії. Я знаю, що зможу зробити те - чого не зробили політики після 2004. Я зламаю хребет українській політичній системі і викину його на смітник. Багато років ми фіктивно декларуємо, що влада в Україні належить народу. Найближчим часом це стане реальністю. Після написаних перших п’яти народних законів у сьогоднішньої влади уже не буде вибору.    
 

PostHeaderIcon Українська інтелігенція не визнає вердикт Апеляційного суду

   Громадянське суспільство
Дзюба, Попович, Брюховецький, Шкляр, Жадан і Со вважають, що апеляційний суд над Тимошенко "виконав брудне замовлення" Банкової

Заява української інтелігенції
щодо невизнання рішення Апеляційного суду Києва
у справі Юлії Тимошенко

Ухвала колегії суддів Апеляційного суду м. Києва, якою залишено без зміни вирок Печерського суду щодо лідера української опозиції Юлії Тимошенко, є несправедливою, протизаконною і абсурдною. Це рішення стало логічним продовженням сумнозвісної «кіреєвщини» та «печерного правосуддя», які дискредитують Україну на міжнародній арені та яким уже дано однозначну негативну оцінку українським суспільством, духовними лідерами, національною інтелігенцією, главами зарубіжних країн, міжнародними правозахисними організаціями, Нобелівськими лауреатами.
 

PostHeaderIcon Влада і далі має намір «розколювати» опозицію - політолог

   Політика
Нинішня влада має намір продовжувати тиск на опозицію з метою її розколу.
Таку думку висловив науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.
На його думку, основна причина проблем нинішньої опозиції полягає в тому, що були поламані формальні і неформальні правила політичної гри. Як пояснив А. Гарань, довгий час влада дотримувалася цих правил гри, і тоді представники опозиції мали можливість, наприклад, очолити важливі парламентські комітети. Проте з часом представники влади почали порушувати правила і все більше тиснути на опонентів.
 

PostHeaderIcon Безапеляційне рішення Апеляційного суду по справі Тимошенко

   Гаряча тема
altАпеляційний суд Києва залишив чинним вирок Печерського районного суду, за яким екс-прем'єр України Юлія Тимошенко засуджена на 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні "газових контрактів" з Росією у 2009 році. Таке рішення суд виніс у п'ятницю, розглянувши скаргу Тимошенко та її адвокатів.
Залишено без змін окремі постанови та ухвали Печерського суду, на які захист Ю. Тимошенко також подавав апеляції. Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі.
Суд оголосив рішення по апеляції Тимошенко менше ніж через годину після того, як пішов у дорадчу кімнату. Повний текст судової постанови буде оприлюднений 29 грудня в 16:00. Також суд зобов'язав Тимошенко виплатити "Нафтогазу Україна" 1,516 млрд. грн.   

За інф. news.meta.ua
 

PostHeaderIcon Юлія Тимошенко засвідчила необхідність нової філософії консолідації демократичних сил, - Юрій Пальчуковський

   Політика
altГолова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ прокоментував для порталу Воля народу Звернення Юлії Тимошенко з-за грат:

«Послання Юлії Тимошенко засвідчило необхідність нової  філософії об’єднання громадсько-політичного активу України.
З нього випливає, що лідери політичних партій, які позиціонують себе як демократичні, повинні зробити висновки і діяти в єдиному форматі для зміни системи влади.
У разі ж боротьби між собою за владу вони продемонструють свою убогість, політичну незрілість, низький рівень політичної культури. Цим одразу ж скористається влада.
Жодних виправдань цьому не буде і в жодному разі цього допустити не можна!»

 

 

PostHeaderIcon Звернення Юлії Тимошенко з-за грат

   Політика
altЗнаходячись в тюремній камері та будучи прикутою до ліжка, маю можливість спостерігати за всіма спецопераціями, які проводить оточення Януковича проти нашої політичної команди руками вільних або невільних виконавців.
Зупинитися хочу на останній цинічній провокації про те, що партія "Батьківщина" зрадила лідера, почала працювати на кон’юнктурні інтереси окремих керівників партії та що мої заяви, листи та повідомлення приховуються або ігноруються. Зараз масово почала поширюватися дезінформація про нібито розкол між мною та партією, яку я очолюю.
 

PostHeaderIcon В українців повинні бути свої методи впливу на владу, - Любомир Гузар

   Громадянське суспільство
altКолишній Глава УГКЦ архиєпископ Любомир (Гузар) переконаний, що радикальні акції протесту в Україні – з вилами та косами не матимуть жодного позитивного ефекту. Добитися від влади якихось поступок можна лише мирним, ненасильницьким шляхом. Про це Блаженніший Любомир сказав на зустрічі з медійниками-католиками, яка відбулася у Києві, у приміщенні храму святого Василія Великого ЧСВВ.
«Люди питають, як нам сьогодні вплинути на владу. В Америці є один дуже ефективний спосіб. Там є випрацювана система виборів. І люди, коли хочуть добитися своїх прав, то пишуть владоможцям листи», — каже кардинал.
 

PostHeaderIcon Влада додасть до емісії гривні "емісію" виборчих бюлетенів?

   Вибори
На виборах застосують технологію "печиво"
Новий закон про вибори до Верховної Ради таїть в собі норми для всіляких махінацій на виборах, одна з яких виборчі бюлетені - рай для технології «печиво» в 2004 році. Про це в інтерв'ю «Главкому» сказав народний депутат від НУНС, співавтор кількох законів про вибори, Юрій Ключковський.
Зокрема, на переконання нардепа, одномандатні округи, до яких повернулися в новому законі - це найгірший варіант. За його словами, округи по природі найменш захищені від зловживань.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні634
mod_vvisit_counterВчора3863
mod_vvisit_counterЦього тижня11044
mod_vvisit_counterМинулого тижня25924
mod_vvisit_counterЦього місяця56984
mod_vvisit_counterМинулого місяця128932
mod_vvisit_counterЗа весь час12121949