ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Вірю у близьке європейське майбутнє України, - Лідія Доннерс-Мунт

   Українці за кордоном
Керівник гуманітарних проектів товариства «Нідерланди – Україна» Лідія Доннерс-Мунт, знову відвідала Київ.
Вона народилася і виросла в Голландії, а на батьківщину свого батька-українця вперше приїхала у 15 років. Відтоді в Україні буває часто, тривалий час допомагаючи українським сиротам, школам, лікарням.
Лідія Доннерс-Мунт відповіла на запитання порталу «Воля народу»:
Що таке у вашому розумінні «воля народу»?
- Все починається з організації. Тільки організоване суспільство може виражати свою волю, що і є основою демократії та свободи. Коли люди не організовані – свободи немає.
 

PostHeaderIcon Ми починаємо бій за Україну, який повинні виграти, - Віталій Кличко

   Політика
Інф. Волі народу

   Сьогодні в Запоріжжі під гаслом «Бій за Україну» проходить 9-й З’їзд політичної партії «УДАР». На ньому присутній 541 делегат (із 577 запрошених).
    Лідер партї Віталій Кличко у своєму виступі представив її стратегію на виборах у Верховну Раду. Основі меседжі його виступу наступні:
     Ми розіб’ємо стіну між владою та людьми.
     Виконання нашої програми та обіцянок є нашим головним пріоритетом.
     Партія протистоїть тиску влади і спробам створити в Україні авторитарний режим.
     Багатства України вимірюються не золотом резиденцій президента, а добробутом простих людей.
 

PostHeaderIcon Столицю атакують фекалії

   Екологія
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

     Київ протестує, бунтує, кипить. Навіть у вихідні дні КМДА пікетують то захисники столичного Андріївського узвозу, то мешканці різних районів,  обурені незаконним будівництвом, то … А втім, це вже не сенсація, не виняткові новини, а типове явище, закономірність останнього часу, констатація глибинного неприйняття Олександра Попова та його безплідної команди.
     Як вважає Леонід ТУПЧІЄНКО, автор навчального посібника «Політологія», нинішню ситуацію в Києві та й загалом в Україні вичерпно передає точна поетична формула Івана Франка: «Дух, що тіло рве до бою». Дух сьогодні вже готовий до боротьби.

 

PostHeaderIcon Я підтримую ідею висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах мера столиці, - Віталій Кличко

   Політика
Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на останнє, п'яте запитання:
 
5. Багато киян пов’язують із Вами свої надії на краще життя в столиці. Віталій Кличко виправдає їхні сподівання?
- Ви знаєте, Кличко вже багато років виправдовує сподівання тих людей, які голосували за нашу команду, і завдяки яким зараз у Київраді працює депутатська фракція «УДАРу».
 

PostHeaderIcon Теракт у Дніпропетровську - свідчення непрофесіоналізму і безпорадності силових структур та спецслужб

   Гаряча тема
altСьогодні в центрі Дніпропетровська серед білого дня пролунали чотири вибухи.
У результаті постраждало 29 людей. 25 з них госпіталізовано, 18 - поранених, 5 - у важкому стані.
За фактами вибухів у Дніпропетровську прокурор області порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
Нагадаємо, що в минулому році в Україні відбулась низка терактів - у Макіїївці, Запоріжжі, Харкові, Дніпропетровську. Українці стають незахищеними.
Хроніку жахливих подій у Дніпропетровську див. тут
 

PostHeaderIcon Той, хто живе між корінного народу і зневажає його мову - дикун

   Публікації
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, для Волі народу

  „РУССКІЙ МІР”, або НЕОГОЛОШЕНА МОСКВОЮ ВІЙНА?!

                 продовження (початок читайте тут )
       Московська церква – випробуваний важіль Кремля є сьогодні найголовнішим не церковним, а політичним інструментом з  упровадження імперської ідеї в Україні.  Адже московська церква на усіх етапах завоювання чужих земель стояла поруч з  кривавим багнетом свого рідного завойовника. Навіть в атеїстично-більшовицький вік кремлівські вожді згадували енкеведистську церкву і її пастирі благословляли і виправдовували будь - яку війну Московії, навіть найнесправедливішу, в ім’я завоювання нових територій чи утримання тих, які забажали жити самостійно.
 

PostHeaderIcon У Холодному Яру, на Чигиринщині, вшанують пам'ять борців за Україну

   Історія
І повіє огонь новий з Холодного Яру… (Т.Г.Шевченко)

30 квітня 2012 року делегація «Комітету відновлення історичної справедливості» (КВІС) відвідає с.Мельники, Мотрин монастир, дуб Максима Залізняка та інші знакові місця української революції початку минулого століття, де вшанує пам'ять братів Чучупаків та інших холодноярців – борців за волю України.
Довідка:
У 30-х роках XVIII століття в Холодному Яру була організована Холодноярська Січ. Цей ліс на десятки років став головною базою гайдамаків.
 

PostHeaderIcon «УДАР» - правоцентристська партія, яка сповідує національні цінності, - Віталій Кличко

   Політика
Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на четверте запитання: 
4. Політичні партії відображають ту чи іншу ідеологію. Які Ваші ідеологічні пріоритети? Яке Ваше ставлення до космополітизму?
-
Питання ідеології дуже важливе. Як політична сила, ми маємо дати нашим виборцям чіткі відповіді на питання про те, які інтереси, ідеали, принципи ми відстоюємо, які критерії і цінності ми несемо, якою є наша мета. «УДАР» – правоцентристська партія,
 

PostHeaderIcon Достойних представників громадськості треба долучати до виборчих списків, - Роман Круцик

   Вибори
25 квітня у прес-центрі "Української інформаційної служби" в Києві відбулося зібрання представників громадських організацій, на якому обговорювались вимоги до опозиційних сил та питання активної участі у виборчому процесі громадськості.
У заході взяли участь Олесь Доній, президент Центру досліджень політичних цінностей, народний депутат України; Олексій Кляшторний, голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність”, Роман Круцик, голова Київської міської організації товариства «Меморіал» ім. В. Стуса, Сергій Неділько, голова ГО “Самостійна Україна”, Андрій Новак, голова Комітету економістів України; Сергій Пантюк, секретар Національної спілки письменників України
 

PostHeaderIcon СКУ закликає світових лідерів допомогти Юлії Тимошенко

   Українці за кордоном
У листі президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій закликає генсека ООН і керівництво Євросоюзу вимагати надання екс-прем'єру Юлії Тимошенко незалежного медичного лікування і попередити керівництво України про можливі санкції.
Послання адресовано генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну, президенту Європейського парламенту Мартіну Шульцу, президенту Ради ЄС Херману Ван Ромпай, президенту Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу, генсеку Ради Європи Тьорбьорну Йагланду, верховному представнику ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон, єврокомісару з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефану Фюле, голові делегації Європейського парламенту з питань співпраці з Україною Павлу Ковалю і керівництву ОБСЄ. Про це повідомляє liga.net .
 

PostHeaderIcon У виборчому списку партії «Удар» будуть професіонали, які готові взяти на себе відповідальність, - Віталій Кличко

   Політика
altГромадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на третє запитання:
3. Українських виборців цікавить механізм формування політичними силами виборчих партійних списків. Як будуть формуватися виборчі списки політичної партії «Удар»?

- Попри те, що переписане триста разів під потреби влади виборче законодавство дозволяє партіям закривати свої списки, ми для себе визначили – працюватимемо лише прозоро й публічно. Я неодноразово повторював, що наша політична сила формує свій виборчий список за принципом відкритості, і готова надати інформацію про кожну людину, яка в ньому буде.
 

PostHeaderIcon Нині «русскій мір» в Україні - це партизанський загін Медвєдєва, - Олег Чорногуз

   Публікації
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, для Волі народу

„РУССКІЙ МІР”, або НЕОГОЛОШЕНА МОСКВОЮ ВІЙНА?!

   Сьогодні московські попи хочуть забрати наші українські Святині:  пам’ятник ЮНЕСКО - Київську Печерську Лавру й Десятину церкву(  на території останньої московський патріархат  збирається збудувати ресторанно-розважальний комплекс для Московського патріархату), завтра заберуть усю нашу землю, яка поки що зветься Україною.
                                                                                  Автор
Народ, який не має самоповаги до себе, соромиться своєї мови, не виносить уроків із своєї історії приречений на рабство і поступову смерть.
                                                                                                                       Автор
 

PostHeaderIcon 26 квітня - 26-та річниця Чорнобильської трагедії

   Гаряча тема
26 років аварії на ЧАЕС: у Чорнобилі побудують саркофаг за мільярд євро
 У річницю аварії на ЧАЕС повним ходом розпочнеться будівництво саркофага, який повинен буде вберегти від радіації у найближчі 100 років.
 
26 квітня виповнюється 26 років з тих пір, коли вибух розніс четвертий реактор на Чорнобильській атомній станції і перевернув життя сотень тисяч людей в різних країнах. Газета «Сегодня» дізналася, як змінилося життя «зони». У пам'ятну дату в зоні відчуження почнуть монтувати арку нового герметичного саркофага з металу, який змінить тимчасове і вже аварійне бетонне укриття над залишками 4-го реактора, що вибухнув, (його зводили авральними темпами відразу після аварії в 1986 році, він у два рази менший нового і періодично вимагав ремонту).   Детальніше
 

PostHeaderIcon Найдостойніших має визначати український народ, - Віталій Кличко

   Політика
Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на друге запитання: 
2. Чи можливо, на Вашу думку, вже до цих парламентських виборів запровадити систему праймеріз? Яким чином і в якому форматі це можна здійснити?
-
Про необхідність проводити праймеріз ми заявили відразу після прийняття нового закону про вибори, який повернув в Україну мажоритарку. Ми, до речі, критикували відразу цей закон і вважаємо помилкою голосування за нього частини опозиції. Ми стоїмо на позиції, що склад майбутнього парламенту повинні визначати не партійні вожді від влади і опозиції у кабінетах
 

PostHeaderIcon У Спілці журналістів – епідемія!

   Гаряча тема
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, член Національної спілки письменників України, для Волі народу

Нещодавно в загнидених українських журналістів вилупилися воші. Де взялася перша з них, так і не встигли з’ясувати, бо воші стрибали з однієї голови на іншу, й ця епідемія  розгорталася шалено, нестримно, з великим азартом і любов’ю до своїх носіїв. Вона ще раз підтвердила: вошивість – нова риса нашої споконвічної ментальності й типове явище навколишньої дійсності. Неждано-негадано виявили педикульоз і  в багаторічного керівника Національної спілки журналістів України  Ігоря Лубченка:

 

PostHeaderIcon Табачник ненавидить "Маленького принца" за чесність, а "Фауста" - за мудрість, - Віктор Терен

   Культура і духовність
Віктор ТЕРЕН, письменник, народний депутат України, для Волі народу

     З проекту нової шкільної програми світової літератури за одним  помахом всевладної руки міністра нашої бідолашної освіти  Дмитра Табачника  викинули не лише  шедеври Антуана де Сент-Екзюпері та Гете, а й «Божественну комедію» Данте , «Айвенго» Вальтера Скотта і  «Мауглі» Кіплінга. Дженджуристому денді також не потрібний «Герой нашого часу» Лермонтова, де є таке  безсмертне судження  і про нашого Димитрія: «Это портрет, составленный из пороков всего нашего поколения, в полном их развитии».

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні664
mod_vvisit_counterВчора3431
mod_vvisit_counterЦього тижня11229
mod_vvisit_counterМинулого тижня23457
mod_vvisit_counterЦього місяця70262
mod_vvisit_counterМинулого місяця126695
mod_vvisit_counterЗа весь час11896862