ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Зрадників зневажали в усі часи і в усіх народах, - УККА

   Українці за кордоном
Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників. 
 
Лист 9
 Покладемо край щурам-депутатам 
 Зрадників зневажали в усі часи і в усіх народах. А тому вислів «тушка» щодо депутатів, котрі переходять із фракції у фракцію у Верховній Раді України, зраджуючи своїх виборців та їх ідеали, звучить доволі лагідно. Їх слід називати не інакше як щурами.
 

PostHeaderIcon Інавгурація Путіна – початок зворотного відліку часу перебування Януковича при владі, - Андрій Окара

   Політика
Скоро Янукович перестане бути проблемою для Росії
Новий президент РФ Володимир Путін 07.05.2012 запустив годинник зворотного відліку перебування Віктора Януковича при владі, вважає політолог
Президент України Віктор Янукович за всіма параметрами є проблемою для російських інтересів в Україні, але новий президент РФ швидко вирішить цю проблему. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив російський політолог, директор Центру східноєвропейських досліджень Андрій ОКАРА, коментуючи вступ Володимира Путіна на посаду президента Росії.
 

PostHeaderIcon Місцеве самоврядування розвивається як мокре горить

   Публікації
Віталій КОРЖ,
народний депутат України, для
Волі народу

Народ ще є, але народовладдя немає 
Катастрофічна демографія чітко відбиває стан справ на селі й наслідки господарювання нинішньої влади. І озброєним оком не видно поліпшення (чи покращення) життя вже сьогодні. Пульс життя селян давно має мало спільного з пульсом інтересів тих, хто «рєшаєт вопроси» у високих і середніх кабінетах на столичному Печерську. 
Мої поїздки на зустрічі з мешканцями чотирьох районів Чернігівщини (в одному з них – і моє рідне село) відбуваються постійно, майже щотижня. Коли веду депутатський прийом громадян у якомусь населеному пункті, як правило, довідуюся, що наймолодшому мешканцеві вже понад 60 років.
 

PostHeaderIcon Відмежувавшись від Януковича, Путін думає про президентські вибори в Україні, - Юрій Пальчуковський

   Політика
Путін не бачить Януковича в якості лідера української нації
Інтернет-портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія ПАЛЬЧУКОВСЬКОГО щодо відсутності Віктора Януковича на інавгурації Володимира Путіна 7 травня 2012 року.
- За логікою Віктор Янукович мав би бути одним із перших, кого Володимир Путін запросив на свою інавгурацію. Але в даний час Володимир Путін не хоче підтримувати зв’язки з бандюками і політичними лузерами. І тому В. Путін хоче відмежуватися від персон, які порушують Конституцію та закони у власній державі. Путін хоче продемонструвати, що він є політиком, який дотримується верховенства закону. Це по-перше.
 

PostHeaderIcon Сьогодні вшановують Святого Юрія, який переміг дракона і визволив людей

   Культура і духовність
Олеся ЩИРБА

У неділю, 6 травня, - день Святого великомученика Юрія – Георгія Переможця, покровителя Львова.
Українці вважають його опікуном хліборобства і скотарства. За давньою легендою, сміливий лицар Юрій убив триголового вогняного змія-дракона і визволив доньку лівійського царя. За іншими переказами, він загинув за християнську віру. На іконах святого Юрія зображають на білому коні зі списом у руках, яким він убиває нечистого.
Існує легенда, що недалеко від міста Бейрута, де народився святий Юрій, в озері жив змій, який часто нападав на людей. 
 

PostHeaderIcon Вся охорона здоров’я в Україні управляє хворобою, а не здоров’ям, - професор Г. Апанасенко

   Охорона здоров'я
alt Максим ХОЛЯВІН

Все починається з голови або як урятувати Україну від загибелі

Що для людини є капіталом відносно самого її життя? Сила, здатність робити щось: задовольняти потреби, здобувати насолоди.
Фактично – можливість виконувати свої біологічні та соціальні функції. Міра цієї можливості й буде кількісною характеристикою вашого капіталу – здоров’я. До цієї думки нас підводить професор Геннадій Леонідович Апанасенко, лікар-санолог, голова кафедри спортивної медицини і санології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Українцям він також відомий як ведучий науково-популярної передачі «Планета здоров’я» на каналі «Інтер».
 

PostHeaderIcon Янукович і Клюєв приватизують Сонце

   Політика
Для сонячних електростанцій Клюєва і Януковича виділили ще 540 гектарів землі в Криму
Сонячні електростанції отримали від держави більше інвестицій, ніж всі обленерго разом узяті.
Примітно, що більшість компаній ТОВ мають у назві слово "Солар".
Це дає підстави припускати, що землі, передані в оренду, будуть надані для розширення потужностей фірми "Актив Солар", яка активно розвиває сонячну енергетику в Сакському районі Криму і яку пов'язують з бізнесом братів Андрія і Сергія Клюєвих.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим дозволила 17 компаніям розробку проектів землеустрою щодо відведення 538,8 га для будівництва сонячних електростанцій.
Рада  
 

PostHeaderIcon Президентське "вовче лігво" в державному лісництві

   Політика
Сергій ЛЕЩЕНКО, Українська правда

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині

  Якщо за резиденцією "Межигір'я" закріпився статус корупційної штаб-квартири України, то володіння Віктора Януковича у мисливському господарстві Сухолуччя можна назвати їхньою філією.
Мисливство є одним з улюблених способів дозвілля Януковича. Під фактичним контролем президента знаходиться Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливське господарство. Воно, як і "Межигір'я", розташоване на березі Київського водосховища у Вишгородському районі.
Тільки, на відміну від 140 гектарів Межигір'я, у
Сухолуччі в Януковича - мисливське господарство площею... 30 тисяч гектарів.    Детальніше     Ltnfkmysit
 

PostHeaderIcon Героєм, який знищить чудовисько, стане український народ

   Політика
altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу         

    Нас не з’їдять ні крокодили, ні гієни. Подавляться
   
Мінотавр уже в глухому куті. Потворі з тілом людини й головою бика ще приносять жертви, чудовиську ще курять фіміам, але всі відчувають: лабіринт закінчився, далі – глуха стіна, за якою – безодня. Прірва падіння, розплати за кров, жорстокість, підлість, зневагу…Конвульсії режиму очевидні. Вони, за медичною термінологією, – наслідок глибокого ураження кори головного мозку. Від мимовільних нестримних корчів велетенського тіла здригається вся країна. Це чітко бачить світ, це відчуває український люд, до якого опозиція дедалі частіше звертається словами Шевченка: «Борітеся – поборете!»
 

PostHeaderIcon Переможе та політична сила, яку підтримає інтелігенція, - Ярослав Федорчук

   Політика
altІнф. Волі народу

Відповідь на питання про роль інтелігенції в українському суспільстві шукають у розмові відомий письменник Микола СЛАВИНСЬКИЙ та один із керівників  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», кандидат економічних наук, дослідник вітчизняної історії, прозаїк Ярослав ФЕДОРЧУК (на фото)
   
– Ярославе Петровичу! Знаю й шаную Вас і як політичного діяча, і як науковця, котрий з року в рік досліджує складну історію рідного краю. Без перебільшення, це воістину подвижницька праця: багатотомний цикл видань «Трагедія українсько-польського протистояння на Волині 1938 – 1944 років», а також уже популярне художньо-документальне двокнижжя «Волинянин». Скажіть, будь ласка, коли Ви насправді відчули себе інтелігентом?
    – Мій батько пройшов довгу, важку, воістину мученицько-подвижницьку дорогу українського селянина. Знав порядки царської Росії, відчув зневагу до українця пихатих польських окупантів, був свідком кривавого розгулу перших «совєтів»…
 

PostHeaderIcon Влада створює в Україні систему "псевдогромадянського суспільства"

   Громадянське суспільство
Володимир ЛАРЦЕВ, голова Товариства мешканців багатоквартиринх будинків, доктор філософських наук, для Радіо Свобода

Янукович намагається створити ручне «громадянське суспільство»

Масові акції протесту приватних підприємців, чорнобильців, афганців, «дітей війни», учителів, медичних працівників, водіїв автобусів і низки інших соціальних прошарків і категорій громадян, що прокотилися по Україні в 2011 році, змусили владу усвідомити, що головну загрозу для неї представляють не опозиційні політичні партії, які правлячому режиму наразі успішно вдалося загнати в «резервацію», а нові громадські організації, що набирають силу на хвилі протестних настроїв, що піднімаються.
 

PostHeaderIcon Януковича у Дніпропетровську супроводжував набагато більший кортеж, ніж тіло Леніна до Сибіру

   Політика
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

     На вулицях міста пролилася кров.  Президентський кортеж летів, мов зграя соколів. Чи беркутів, коршаків, грифів, а може, й невтомних стерв’ятників! Як не захоплюватися: велич, швидкість, довжина! Відразу й не виміряєш, не охопиш зором, не осягнеш! П’ять, десять, п'ятнадцять… двадцять із гаком автомобілів… Гак той – аж за поворотом. Сила, міць, могутність! Неперевершено! Куди там Путіну, Обамі, не кажучи вже про європейських лідерів. Таки  всім кортежам кортеж! Найдорожчий, найзахищеніший, найбільший.  Занести до книги рекордів. Негайно! Бо й справді, навально, нестримно мчить вулицями, вимерлими, ніби після чорнобильської катастрофи.

 

PostHeaderIcon Регіонал затято пропагує власівську стрічку

   Дискусії
altІван МОСЬПАН, для Волі народу

 І збоку бантик… 
В тому, що регіонал Вадим Колесніченко по духу власівець, я давно не сумнівався. А от що й по змісту, то я це вже на виставі у Шустера побачив. Всі люди сиділи, як люди. А Колесніченко виділявся. І не тільки своєю посмішкою, а й бантиком. Мовляв, гляньте на мене: я і збоку бантик. Коли подали посмішку Колесніченка крупним планом, виявилося, що його бантик - звичайна  власівська лєнточка, яку стали вручати після масової зради русскіх офіцерів і генералів (такої масової зради світ не знав).
 

PostHeaderIcon Основа української нації - українське державотворче етнічне ядро

   Стратегія для України
Екс-міністр закордонних справ Володимир ОГРИЗКО переконаний, що етнічна державність є першоосновою громадянської нації. Нам же хочуть довести, що етнічна державність — минуле чи вже позаминуле століття, що сучасний тренд — це таке собі космополітичне суспільство громадян-безбатченків, об’єднаних лише паспортом. Тобто, пропонують створювати суспільство «неетнічних» громадян, без українського начала. Виникає просте запитання: а що ж буде його культурологічною основою?
Свої обгрунтовані думки на цю тему В. Огризко висловив у газеті «День» у контексті дискусії, що розгорнулася після публікації статті Л. Лук’яненка та відповіді на неї політолога В. Крюкова
 

PostHeaderIcon Ця влада ніколи не була і не може бути українською, - УККА

   Українці за кордоном
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників. 
 
Лист 8
 
           УНІКАЛЬНА ЗЛОЧИННІСТЬ НЕУКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ
У світовій історії  навіть не знайти такого прикладу, щоб державна влада, обрана загально більш-менш у демократичний спосіб, так  жорстко, а то навіть жорстоко, переслідувала та карала свій народ.
 

PostHeaderIcon 1-ше травня: споживачі-короїди ленінської спадщини вийшли на Хрещатик

   Гаряча тема
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу, фото УНІАН

    Сьогодні – перше травня. З маленької літери. Червоний день календаря пахне потом і перегноєм.  Українці ударно працюють: орють городи, всіма засобами й силами забезпечують майбутній урожай картоплі, борються з ненаситними шкідниками. Інакше діють захисники трударів: проводять у Києві маніфестації.  Мовби за радянських часів, колонами пройшли Автономна спілка трудящих, незалежна профспілка «Захист праці», ба навіть студентська профспілка «Пряма дія». Пишнотілі функціонери в модних костюмах, пітніючи від спеки, закликали один одного не розслаблятися

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні652
mod_vvisit_counterВчора3431
mod_vvisit_counterЦього тижня11217
mod_vvisit_counterМинулого тижня23457
mod_vvisit_counterЦього місяця70250
mod_vvisit_counterМинулого місяця126695
mod_vvisit_counterЗа весь час11896850