ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)PostHeaderIcon Регіонал затято пропагує власівську стрічку

   Дискусії
altІван МОСЬПАН, для Волі народу

 І збоку бантик… 
В тому, що регіонал Вадим Колесніченко по духу власівець, я давно не сумнівався. А от що й по змісту, то я це вже на виставі у Шустера побачив. Всі люди сиділи, як люди. А Колесніченко виділявся. І не тільки своєю посмішкою, а й бантиком. Мовляв, гляньте на мене: я і збоку бантик. Коли подали посмішку Колесніченка крупним планом, виявилося, що його бантик - звичайна  власівська лєнточка, яку стали вручати після масової зради русскіх офіцерів і генералів (такої масової зради світ не знав).
 

PostHeaderIcon Основа української нації - українське державотворче етнічне ядро

   Стратегія для України
Екс-міністр закордонних справ Володимир ОГРИЗКО переконаний, що етнічна державність є першоосновою громадянської нації. Нам же хочуть довести, що етнічна державність — минуле чи вже позаминуле століття, що сучасний тренд — це таке собі космополітичне суспільство громадян-безбатченків, об’єднаних лише паспортом. Тобто, пропонують створювати суспільство «неетнічних» громадян, без українського начала. Виникає просте запитання: а що ж буде його культурологічною основою?
Свої обгрунтовані думки на цю тему В. Огризко висловив у газеті «День» у контексті дискусії, що розгорнулася після публікації статті Л. Лук’яненка та відповіді на неї політолога В. Крюкова
 

PostHeaderIcon Ця влада ніколи не була і не може бути українською, - УККА

   Українці за кордоном
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників. 
 
Лист 8
 
           УНІКАЛЬНА ЗЛОЧИННІСТЬ НЕУКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ
У світовій історії  навіть не знайти такого прикладу, щоб державна влада, обрана загально більш-менш у демократичний спосіб, так  жорстко, а то навіть жорстоко, переслідувала та карала свій народ.
 

PostHeaderIcon 1-ше травня: споживачі-короїди ленінської спадщини вийшли на Хрещатик

   Гаряча тема
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу, фото УНІАН

    Сьогодні – перше травня. З маленької літери. Червоний день календаря пахне потом і перегноєм.  Українці ударно працюють: орють городи, всіма засобами й силами забезпечують майбутній урожай картоплі, борються з ненаситними шкідниками. Інакше діють захисники трударів: проводять у Києві маніфестації.  Мовби за радянських часів, колонами пройшли Автономна спілка трудящих, незалежна профспілка «Захист праці», ба навіть студентська профспілка «Пряма дія». Пишнотілі функціонери в модних костюмах, пітніючи від спеки, закликали один одного не розслаблятися

 

PostHeaderIcon Вірю у близьке європейське майбутнє України, - Лідія Доннерс-Мунт

   Українці за кордоном
Керівник гуманітарних проектів товариства «Нідерланди – Україна» Лідія Доннерс-Мунт, знову відвідала Київ.
Вона народилася і виросла в Голландії, а на батьківщину свого батька-українця вперше приїхала у 15 років. Відтоді в Україні буває часто, тривалий час допомагаючи українським сиротам, школам, лікарням.
Лідія Доннерс-Мунт відповіла на запитання порталу «Воля народу»:
Що таке у вашому розумінні «воля народу»?
- Все починається з організації. Тільки організоване суспільство може виражати свою волю, що і є основою демократії та свободи. Коли люди не організовані – свободи немає.
 

PostHeaderIcon Ми починаємо бій за Україну, який повинні виграти, - Віталій Кличко

   Політика
Інф. Волі народу

   Сьогодні в Запоріжжі під гаслом «Бій за Україну» проходить 9-й З’їзд політичної партії «УДАР». На ньому присутній 541 делегат (із 577 запрошених).
    Лідер партї Віталій Кличко у своєму виступі представив її стратегію на виборах у Верховну Раду. Основі меседжі його виступу наступні:
     Ми розіб’ємо стіну між владою та людьми.
     Виконання нашої програми та обіцянок є нашим головним пріоритетом.
     Партія протистоїть тиску влади і спробам створити в Україні авторитарний режим.
     Багатства України вимірюються не золотом резиденцій президента, а добробутом простих людей.
 

PostHeaderIcon Столицю атакують фекалії

   Екологія
Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

     Київ протестує, бунтує, кипить. Навіть у вихідні дні КМДА пікетують то захисники столичного Андріївського узвозу, то мешканці різних районів,  обурені незаконним будівництвом, то … А втім, це вже не сенсація, не виняткові новини, а типове явище, закономірність останнього часу, констатація глибинного неприйняття Олександра Попова та його безплідної команди.
     Як вважає Леонід ТУПЧІЄНКО, автор навчального посібника «Політологія», нинішню ситуацію в Києві та й загалом в Україні вичерпно передає точна поетична формула Івана Франка: «Дух, що тіло рве до бою». Дух сьогодні вже готовий до боротьби.

 

PostHeaderIcon Я підтримую ідею висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах мера столиці, - Віталій Кличко

   Політика
Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на останнє, п'яте запитання:
 
5. Багато киян пов’язують із Вами свої надії на краще життя в столиці. Віталій Кличко виправдає їхні сподівання?
- Ви знаєте, Кличко вже багато років виправдовує сподівання тих людей, які голосували за нашу команду, і завдяки яким зараз у Київраді працює депутатська фракція «УДАРу».
 

PostHeaderIcon Теракт у Дніпропетровську - свідчення непрофесіоналізму і безпорадності силових структур та спецслужб

   Гаряча тема
altСьогодні в центрі Дніпропетровська серед білого дня пролунали чотири вибухи.
У результаті постраждало 29 людей. 25 з них госпіталізовано, 18 - поранених, 5 - у важкому стані.
За фактами вибухів у Дніпропетровську прокурор області порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
Нагадаємо, що в минулому році в Україні відбулась низка терактів - у Макіїївці, Запоріжжі, Харкові, Дніпропетровську. Українці стають незахищеними.
Хроніку жахливих подій у Дніпропетровську див. тут
 

PostHeaderIcon Той, хто живе між корінного народу і зневажає його мову - дикун

   Публікації
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, для Волі народу

  „РУССКІЙ МІР”, або НЕОГОЛОШЕНА МОСКВОЮ ВІЙНА?!

                 продовження (початок читайте тут )
       Московська церква – випробуваний важіль Кремля є сьогодні найголовнішим не церковним, а політичним інструментом з  упровадження імперської ідеї в Україні.  Адже московська церква на усіх етапах завоювання чужих земель стояла поруч з  кривавим багнетом свого рідного завойовника. Навіть в атеїстично-більшовицький вік кремлівські вожді згадували енкеведистську церкву і її пастирі благословляли і виправдовували будь - яку війну Московії, навіть найнесправедливішу, в ім’я завоювання нових територій чи утримання тих, які забажали жити самостійно.
 

PostHeaderIcon У Холодному Яру, на Чигиринщині, вшанують пам'ять борців за Україну

   Історія
І повіє огонь новий з Холодного Яру… (Т.Г.Шевченко)

30 квітня 2012 року делегація «Комітету відновлення історичної справедливості» (КВІС) відвідає с.Мельники, Мотрин монастир, дуб Максима Залізняка та інші знакові місця української революції початку минулого століття, де вшанує пам'ять братів Чучупаків та інших холодноярців – борців за волю України.
Довідка:
У 30-х роках XVIII століття в Холодному Яру була організована Холодноярська Січ. Цей ліс на десятки років став головною базою гайдамаків.
 

PostHeaderIcon «УДАР» - правоцентристська партія, яка сповідує національні цінності, - Віталій Кличко

   Політика
Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на четверте запитання: 
4. Політичні партії відображають ту чи іншу ідеологію. Які Ваші ідеологічні пріоритети? Яке Ваше ставлення до космополітизму?
-
Питання ідеології дуже важливе. Як політична сила, ми маємо дати нашим виборцям чіткі відповіді на питання про те, які інтереси, ідеали, принципи ми відстоюємо, які критерії і цінності ми несемо, якою є наша мета. «УДАР» – правоцентристська партія,
 

PostHeaderIcon Достойних представників громадськості треба долучати до виборчих списків, - Роман Круцик

   Вибори
25 квітня у прес-центрі "Української інформаційної служби" в Києві відбулося зібрання представників громадських організацій, на якому обговорювались вимоги до опозиційних сил та питання активної участі у виборчому процесі громадськості.
У заході взяли участь Олесь Доній, президент Центру досліджень політичних цінностей, народний депутат України; Олексій Кляшторний, голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність”, Роман Круцик, голова Київської міської організації товариства «Меморіал» ім. В. Стуса, Сергій Неділько, голова ГО “Самостійна Україна”, Андрій Новак, голова Комітету економістів України; Сергій Пантюк, секретар Національної спілки письменників України
 

PostHeaderIcon СКУ закликає світових лідерів допомогти Юлії Тимошенко

   Українці за кордоном
У листі президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій закликає генсека ООН і керівництво Євросоюзу вимагати надання екс-прем'єру Юлії Тимошенко незалежного медичного лікування і попередити керівництво України про можливі санкції.
Послання адресовано генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну, президенту Європейського парламенту Мартіну Шульцу, президенту Ради ЄС Херману Ван Ромпай, президенту Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу, генсеку Ради Європи Тьорбьорну Йагланду, верховному представнику ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон, єврокомісару з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефану Фюле, голові делегації Європейського парламенту з питань співпраці з Україною Павлу Ковалю і керівництву ОБСЄ. Про це повідомляє liga.net .
 

PostHeaderIcon У виборчому списку партії «Удар» будуть професіонали, які готові взяти на себе відповідальність, - Віталій Кличко

   Політика
altГромадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на третє запитання:
3. Українських виборців цікавить механізм формування політичними силами виборчих партійних списків. Як будуть формуватися виборчі списки політичної партії «Удар»?

- Попри те, що переписане триста разів під потреби влади виборче законодавство дозволяє партіям закривати свої списки, ми для себе визначили – працюватимемо лише прозоро й публічно. Я неодноразово повторював, що наша політична сила формує свій виборчий список за принципом відкритості, і готова надати інформацію про кожну людину, яка в ньому буде.
 

PostHeaderIcon Нині «русскій мір» в Україні - це партизанський загін Медвєдєва, - Олег Чорногуз

   Публікації
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, для Волі народу

„РУССКІЙ МІР”, або НЕОГОЛОШЕНА МОСКВОЮ ВІЙНА?!

   Сьогодні московські попи хочуть забрати наші українські Святині:  пам’ятник ЮНЕСКО - Київську Печерську Лавру й Десятину церкву(  на території останньої московський патріархат  збирається збудувати ресторанно-розважальний комплекс для Московського патріархату), завтра заберуть усю нашу землю, яка поки що зветься Україною.
                                                                                  Автор
Народ, який не має самоповаги до себе, соромиться своєї мови, не виносить уроків із своєї історії приречений на рабство і поступову смерть.
                                                                                                                       Автор
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні168
mod_vvisit_counterВчора6309
mod_vvisit_counterЦього тижня168
mod_vvisit_counterМинулого тижня36378
mod_vvisit_counterЦього місяця107298
mod_vvisit_counterМинулого місяця107065
mod_vvisit_counterЗа весь час11543619