ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon У виборах до ВР за партійними списками та в округах візьмуть участь 5759 кандидатів

   Вибори
Конкурс у Раду - 13 чоловік на місце
Станом на 25.08.2012 кількість зареєстрованих партій-суб'єктів виборчого процесу - 87. Загальна кількість зареєстрованих кандидатів у партійних списках - 2644, - повідомляється на офійіному веб-сервері ЦВК
Загальна кількість кандидатів у виборчих округах, які беруть участь у балотуванні - 3115, у тому числі: висунутих партіями - 1707, шляхом самовисування - 1408. Таким чином, усього за партійними списками та по мажоритарних округах у виборах до Верховної Ради України візьмуть участь 5 759 кандидатів. У середньому на один депутатський мандат претендуватимуть близько 13 осіб.  
 

PostHeaderIcon У День Незалежності - день народження справжнього Героя України Левка Лук'яненка

   Гаряча тема
З днем народження, Левку Григоровичу!
Слава Україні! Слава її Герою!
Сьогодні святкує День незалежності України і день свого народження справді Герой України Левко Лук'яненко. У будь-якій цивілізованій країні він був би національним героєм - сьогоднішній день розпочинався б на телеекранах і площах з його слів і роздумів. 
Уродженець Хрипівки, що під Городнею, він згадував, як його батько не пішов воювати з повстанцями отамана Рябченка, бо хворів, а тільки віддав їм свою зброю.
 

PostHeaderIcon 24 серпня запалило серця мільйонів українців

   Гаряча тема
Свято розпочалося, як завжди, з масового перекриття вулиць у центрі столиці і порушення конституційних прав громадян. Влада принизила цим народ і вкотре показала, що він для неї біомаса. Заховавшись від народу, таємно поклавши вінки до пам’ятників М. Грушевському та Т. Шевченку, влада хутко зникла. Для влади такого свята як Незалежність не існує.
А український народ показав, що для нього це справжнє свято. У вишиванках, з піснями, з посмішками, з транспарантами тисячі людей зібралися в центрі столиці України. З кожних уст українців лунало “Слава Україні!”
 

PostHeaderIcon Україна була, Україна є і Україна вічно буде, - УККА

   Українці за кордоном
ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
З НАГОДИ 21-ПЕРШОЇ РІЧНИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ВОЛІ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ, РАДА ОБОРОНИ І ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ УКРАЇНСЬКОГО КОНҐРЕСОВОГО КОМІТЕТУ АМЕРИКИ (РОДУ УККА) ВІТАЄ УСЕ СВІТОВЕ УКРАЇНСТВО І БАЖАЄ НАСНАГИ СИЛ ТА ВИТРИВАЛОСТІ В ЗМАГАННЮ З АНТИУКРАЇНСЬКИМИ АҐРЕСИВНИМИ ВОРОЖИМИ СИЛАМИ, ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ПОНОВНО ПОНЕВОЛИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД.
ПАМ'ЯТАЙМО, ЩО ДЕРЖАВУ Є ЛЕГШЕ ЗДОБУТИ, ЯК УДЕРЖАТИ ЇЇ. МІЛЬЙОНАМИ ЖЕРТВ НАШОГО НАРОДУ ЗДОБУТО ВОЛЮ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, А БОЖЕ ПРОВИДІННЯ ПОКЛАЛО НА НАС ОБОВ'ЯЗОК ЗБЕРЕГТИ ЇЇ.
 

PostHeaderIcon Зростає інтерес до легендарного українського "Рембо"

   Історія
Українським "Рембо" називають Івана Ремболовича – отамана півсотні Вільного козацтва на Чернігівщині в 1918 р., начальника зв’язку Дієвої армії УНР, учасника Другого зимового походу Української повстанської армії Юрка Тютюнника в листопаді 1921 р., командира саперного куреня дивізії “Галичина”, учасника підпілля ОУН на Прикарпатті в 1944 – 1949 роках, зокрема на Коломийщині та Гуцульщині. Арештували Івана Ремболовича 7 листопада 1949 р. в Космачі на Гуцульщині, розстріляли 8 вересня 1950 р. у Станіславові (тепер м. Івано-Франківськ).
Подробиці трагічної долі героя - у новому дослідженні Романа Коваля “Іван Ремболович”.
 

PostHeaderIcon „РУССКІЙ МІР” плюс РУСИФІКАЦІЯ - загроза державності України

   Політика
Для чого ж потрібний „Русскій мір” Росії? По вченому кажучи - для реінкарнації... Простіше і ясніше - для відродження Московської імперії.
Чому не потрібний „Русскій мір” Україні? Він загрожує державності України. „Русскій мір” в Україні - це не тільки найактивніший вилов довірливих, наївних та покірних, як біблейські овечки, українських душ у лоно московської церкви, його патріархату, а й одурманення українського люду через ідеологію, яку проводить в Україні (а тепер уже й Молдові, Польщі) головний ідеолог екс-імперії, громадянин Російської Федерації пан Гундяєв, що накинув на себе рясу священника і повісив хреста на груди з патріаршим саном Кіріл.
 

PostHeaderIcon Україна святкує День Державного Прапора

   Гаряча тема
23 серпня 2004 року Указом Президента України було встановлено щорічне державне свято для вшанування  Державного Прапора – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
До цього День прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.
 

PostHeaderIcon Один рік у катівнях системи. Анонс акції 23 серпня у Києві

   Громадянське суспільство
Рік тому, 23 серпня 2011 року, напередодні Дня Незалежності України,  влада здійснила арешт  невинних  членів ГО "Патріот України", котрі мешкали у Василькові,  звинувативши їх у "тероризмі". Невинна українська молодь і до сьогодні знаходиться у СІЗО. Комітет захисту політичних в’язнів  ухвалив рішення 23 серпня 2012 року провести мітинг на підтримку новітніх політичних в’язнів з вимогою їх звільнення. Акція проходить під назвою "1 рік у катівнях системи".

Мітинг відбудеться 23 серпня у Києві біля фронтону приміщення  СБУ України на вул. Володимирській, 35. Початок о 13.00. 
 

PostHeaderIcon 23 серпня одягнемо вишиванки і покажемо, що ми українці

   Гаряча тема
Громадян України закликають провести 23 серпня вишиванковий флешмоб
Громадян України закликають 23 серпня – в останній робочий день перед 21-ю річницею Незалежності України – підтримати вишиванкову ініціативу і одягти вишиванки. За словами ініціатора акції Артема Стельмашова, вишиванковий флешмоб сприятиме зростанню патріотизму серед українців.
"Впевнений, що одягнути вишиванку на це свято має кожен українець. Значення народних традицій особливо зростає у кризові часи. Відхід від традицій і втрата історичної національної пам’яті відкриває дорогу до маніпуляцій свідомістю громадян нашої країни. Звернення до традицій народу є природним механізмом самозахисту і самозбереження кожного українця", - вважає він.
 

PostHeaderIcon 20 років тому Україна офіційно стала правонаступницею УНР

   Історія
22 серпня 1992 р. Державний центр Української Народної Республіки в екзилі урочисто склав свої повноваження, передавши їх владі відновленої держави Україна.
На Сесії Верховної Ради України з нагоди складання повноважень Державного Центру Української Народньої Республіки в екзилі його уповноважена делегація на чолі з останнім Президентом УНР Миколою Плав’юком (який, на жаль, недавно відійшов у вічність) передала українській владі Грамоту   про припинення діяльності ДЦ УНР в екзилі та Заяву про правонаступництво України від УНР, клейноди УНР, відзнаку Гетьмана Мазепи та інші державні атрибути УНР.
 

PostHeaderIcon Як бабуся і кіт об'єднали Україну

   Гаряча тема
Українські соцмережі розриваються новими креативними мемами про бабусю й кота. Гасла проти партії влади стають дедалі гострішими.
Після того, як політичні бігборди "Взнала, що внук голосував за "регіони"..." з бабусею та котом в Дніпродзержинську серйозно занепокоїли місцеву владу, самі герої плакату стали сенсацією в інтернеті. Понад половина повідомлень в українських соціальних мережах – про бабусю й кота, вустами яких народ намагається висловити усе наболіле про владу й ситуацію в країні, - повідомляє Дойче Веллє
"Інтернет - це простір, здатний породжувати ідеї іншого рівня, які не можуть народити політики. І ось коли ці ідеї виплескуються в реальне життя, це стає для політиків страшним, незрозумілим, загрозливим – тоді вони починають неадекватно діяти», – так пояснив у коментарі DW відомий блогер Роман Шрайк шалений успіх білборду.
 

PostHeaderIcon Боротьба за фактичну, а не формальну незалежність України ще попереду

   Політика
Україна залежна
У ці дні, коли ми відзначаємо 21-шу річницю Незалежності нашої держави, чи не кожен свідомий громадянин ставить перед собою низку непростих питань. Зокрема, чи маємо ми саме таку Україну, за яку боролися наші діди і прадіди? Чому, маючи власну державу, українці бідують на рідній землі? У чому, нарешті, головна проблема сучасної України?
З цими запитаннями кореспондент сайту "Дух волі" звернувся до кандидата в народні депутати, заступника голови Української республіканської партії Ростислава Новоженця (на фото).
- Колись Юліан Бачинський, один з ідеологів націонал-демократії, створюючи у 1895-му році разом з Іваном Франком першу на теренах сучасної України політичну партію, написав програмний документ "Україна невільна". Як не прикро, багато тез, виголошених понад століття тому, залишаються для нас актуальними і тепер, - відповідає Ростислав Новоженець.
 

PostHeaderIcon В Україні - колоніальний режим, - Олег Чорногуз

   Політика
Ми маємо сьогодні сумно усвідомити: у нас вибір один: або ми знову раби, або ми знову вільні люди. За 21 один рік такого морального падіння, до якого нас довели табачники, колісніченки, ківалови, єфремови, азарови під патронатом гаранта, Україна ще не зазнавала. Безсоромні, наглі азарови, чечетови, корнілови і їхні доморощені холуї – типу Литвина і Колісниченка – гірше окупантів. Бо підступніші, бо брехливіші.
У нас навіть у 1989 році, за тоталітарного режиму, українська мова була державною!
То  в  якому ж режимі ми тепер живемо? Відповідь однозначна - колоніальному.
 

PostHeaderIcon Донбас лідирує за рівнем зростання патріотизму українців

   Рейтинги
У серпні 2012 року в Україні зафіксовано рекордне зростання рівня патріотизму. 82% українців вважають себе патріотами України.
За останніх півроку кількість українців, які вважають себе патріотами своєї країни, зросла з 73 до 82%. Про це свідчать результати останнього дослідження Соціологічної групи «Рейтинг». Слід зазначити, що найбільш відчутне зростання почуття патріотизму фіксується на сході країни, Донбасі, а також на Заході і Півночі. На Півдні - навпаки фіксуються зворотні тенденції.
 

PostHeaderIcon 63% українців вважають, що Україна йде не туди

   Соціологія
Підтримка партій і курсу країни: спільне опитування чотирьох соціологічних служб
На офіційному сайті Центру Разумкова розміщені результати соціологічного опитування, проведеного з 29 липня по 9 серпня чотирма соціологічними службами.
Загалом ситуація напередодні виборів характеризується низьким рівнем оптимізму населення. Майже дві третини (63%) респондентів дотримуються думки, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі. Так вважають більшість жителів усіх регіонів — від 54% жителів Півдня до 74% жителів Заходу країни.
Якби вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів виборців отримали би Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", за яке готові проголосувати 26,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах, і Партія регіонів (24,6%). За Політичну партію "УДАР” Віталія Кличка» готові проголосувати 11,8% учасників виборів, за Комуністичну партію України — 9,4%. Близькими до подолання 5%-го виборчого бар’єру є також Партія Наталії Королевської "Україна — Вперед" (4,3%) та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (4,2%). 15,4% тих, хто має намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

 

PostHeaderIcon "Вернём страну народу", – переконують комуністи, які спільно з олігархами-регіоналами керують державою

   Політика
"Служу совєтскому народу". Хто фінансує Симоненка і Ко
Розмах виборчої кампанії комуністів може свідчити, що її фінансують не з членських внесків пенсіонерів-партійців, а коштом великого бізнесу і, ймовірно, Кремля
Нинішні комуністи – відверті циніки. Для вирішення соціальних проблем перші особи КПУ фактично пропонують повернутися до СРСР, тоді як самі розкошують за рахунок "загниваючого капіталізму". Перед податківцями головний партієць Петро Симоненко задекларував, що йому та його дружині належить п’ять київських квартир, але забув згадати про розкішний будинок із ділянкою 1,37 га під Києвом, де віднедавна мешкає. Не бідує й інше впізнаване обличчя тієї політсили – Спірідон Кілінкаров. За інформацією джерел
Тижня, його маєток у Стукаловій Балці під Луганськом (його оселя) коштує стільки, скільки він не отримав би в якості навіть чималої депутатської зарплати за всі роки незалежності України.   Детальніше  
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1722
mod_vvisit_counterВчора3818
mod_vvisit_counterЦього тижня13872
mod_vvisit_counterМинулого тижня32237
mod_vvisit_counterЦього місяця104405
mod_vvisit_counterМинулого місяця135438
mod_vvisit_counterЗа весь час11676015