ЮНЕСКО вимагає від Києва не будувати пішохідно-велосипедний міст від Володимирської гірки до арки Дружби народів
У Києві розгорається скандал: ЮНЕСКО виступає проти будівництва пішохідно-велосипедного моста, який повинен з'єднати Володимирську гірку з аркою Дружби народів.
Про це сказано в листі Міністерства культури в КМДА від 11 лютого, повідомляє LIGA.net.
У листі Міністерства культури йдеться, що відповідно до закону "Про охорону культурної спадщини", перед початком будівельних робіт поряд з об'єктами всесвітньої спадщини, в їх буферних зонах та прилеглих територіях необхідно проінформувати Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В середині лютого ЮНЕСКО надіслав Міністерству культури листа, в якому вимагає припинити всі роботи.

Раніше повідомлялося, що будівництво пішохідно-велосипедного моста в центрі Києва йде повним ходом. Відповідні фото з місця будівництва Корреспондент.net надав відомий київський фотограф Павло Пащенко.

Також по темі: Зупинити архітектурно-будівельне варварство в історичному центрі Києва, - перший мер столиці б'є на сполох! - ТУТ

Відзначимо, що будівельні роботи почалися в кінці минулого року, а сам міст планували відкрити до Дня Києва - в кінці травня 2019 року.

Інф.: korrespondent.net

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Ігор 23.03.2019 16:38
Це паркова дорога до Святого Володимира, про неї мріють усі кияни, і гості столиці будуть задоволені, погодити з ЮНЕСКО, це не проблема. Чекаємо перехід до дня Києва.
Цитувати
 
 
0 #1 УКР 23.03.2019 15:01
Ау! Кандидати в президенти! Чому мовчимо?!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити