Політична боротьба з кожним днем стає все гострішою. Наближення виборів відчувається у всіх аспектах життя.
Найбільше тиску відчувають представники та кандидати в народні депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка», - повідомляє прес-служба Кіровоградської КОО партії УДАР. Не зважаючи на те, що опозиція задекларувала принципи взаємодії та взаємонепоборення з партією «УДАР», наші кандидати постійно стикаються з чорним піаром, замовними статтями та брудом, які викидають у пресу навіть наші колеги.
Боротьба з нашою політичною силою подекуди набула абсурдних форм. За останній тиждень з усіх спортивних шкіл, клубів і секцій зникли портрети чемпіонів світу з боксу братів Кличків, найцікавіше, що обох. Тобто, пояснення керівників цих установ, що це зроблено через заборону агітації, виглядають просто смішно, адже Володимир не має жодного відношення до політики.
Така ситуація є не лише у державних і комунальних закладах, а й у приватних секціях, які належать симпатикам ПР та «об’єднаної опозиції» по всій області.
«На нашу думку політична боротьба перейшла усі розумні межі. Ми розуміємо, що наша політична сила і фігура лідера викликає жах у супротивників, але прибирати всі згадки про Кличків – то занадто. Ці люди зробили для уславлення України в світі більше ніж всі ті, хто зараз намагається прибрати усі згадки про Кличків і ті, хто віддає такі розпорядження разом узяті. Ми впевнені, що ніщо не зможе зашкодити нашій переможній ході, «УДАР» - єдина сила рейтинги якої зростають» - наголосив голова виконкому Кіровоградської обласної організації «УДАРу» Дмитро Сінченко.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 

Інф.: kirovograd.klichko.org

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Elladonik 13.08.2012 09:49
Я не прихильник рИгіАналів, але писати таку повну нісенітницю!! Діма Сінченко хоча б знає скільки спортивних шкіл у Кіровограді, в яких із них розвивається бокс, він хоча б знає де розташовуються секції боксу? Десь йому хтось щось сказав і ось - інформаційний привід, але для більшої вагомості приправлений власними вигадками. Хотів би я, щоб так званий спіч-райтер Сінченко показав або написав мені, людині яка безпосередньо пов'язана з кіровоградським спортом, знає всіх тренерів з боксу у місті хоча б декілька прикладів із адресами, у яких секціях боксу у Кіровограді були зняти портрети Кличків. Саме через таких пустозвонів виникає огида до всієї політики.
Такими примітивними заявами Дмитро абсолютно далекий від спорту, який важче партійного прапора у руках в житті нічого не тримав, хоче вислужитися перед своїм центральним керівництвом, а насправді показує свою убогість і примітивність. Таких людей зневажають!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити