85 мільярдів на дороги: скільки і кому хоче переплатити Укравтодор? - "Наші Гроші" №321 (25.05.20)
У 2019-му Володимир Зеленський проанонсував дорожню реформу. Але 85 млрд гривень на тендерах потрапляють фактично у руки кільком найбільшим компаніям.
Які чомусь закуповують асфальт за дуже високими цінами.
На антикорупційному фронті стає все гарячіше. В планах Укравтодору 17 мільярдів "бетонної" переплати - звісно ж, компаніям-улюбленцям.
А МОЗ хоче переплатити понад мільярд грн на коронавірусних закупівлях. Спеки додає новий випуск Геометрії з пожежними, що геть не мають адекватних умов роботи.
На десерт: маніпуляція від президента та перемога наших юристів.

Зеленський вирішив зруйнувати міф про погані дороги в Україні. І на руйнування цього міфу "Укравтодору" виділили колосальну суму - 85 мільярдів гривень. Але є навіть кілька АЛЕ:

- Значна частина підрядів - в руках трьох “обраних" компаній. Одну порадив президент, ще одна пов’язана з Трухановим.
- З цієї суми 17 мільярдів можуть зникнути невідомо куди. Бо асфальтобетон в "улюбленців" "Укравтодору" значно дорожчий, ніж в конкурентів. Чому – нікому не відомо.
- Спеціально для "улюбленців" хлопці з "Укравтодору" розробили "цікаву" систему допуску компаній до тендерів. Який збіг - під нові правила підходять ті самі “обрані” компанії.
- Радник керівника “Укравтодору", що розробляв ці правила тендерів, за гроші консультує компанії, як ці тендера вигравати.
Як "Укравтодор" зливає мільярди гривень, дивіться в сюжеті.

P.S. після виходу сюжету голова "Укравтодору" Кубраков звигуватив Bihus.Info в спрямованій інформаційній атаці проти нього. Чому це маніпуляція, і як радник голови "Укравтодору" приходив до нас "порішати" (спойлер не вийшло) розповідаємо тут.

Інф.: Bihus.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити