Журналісти ТСН.Тиждень дослідили, що пов’язує будівельну мафію та завод "Кузня на Рибальському"
800 мільйонів гривень хоче вкрасти будівельна мафія на зведенні лише однієї  дорожньої розв'язки в Києві.
Для порівняння, стільки ж цьогоріч виділили на відбудову доріг цілої Полтавщини. Розслідування вивело журналістів на завод "Кузня на Рибальському", який пов'язують із президентом Порошенком, а ще - на відмивання грошей у Росії.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 23 березня 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #4 Varnak 25.03.2019 12:11
Расследование Бигуса – это диверсия
Джон Смит
23.03.2019

ФСБшные родственники Бигуса могут гордиться зятем. Достойный продолжатель дела Киселева и прочих кремлевских утырков.

Расследование по Укроборонпрому базируется на выдуманных переписках. Фрагменты, приписанные “расследователя ми” главе Укроборонпрома Букину полностью отсутствуют в оригиналах снятых с телефонов фигурантов.

Об этом заявил секретарь Комитета по вопросам национальной безопасности и обороны председатель Временной следственной комиссии ВР относительно хищений в Вооруженных силах Украины, нардеп от БПП Иван Винник.

Подробиці див. на https://tverezo.info/post/91620
Цитувати
 
 
+1 #3 Varnak 25.03.2019 12:08
Не маніпулюйте заголовком.

Український завод "Ленінська кузня", який ДОНЕДАВНА НАЛЕЖАВ президенту України Петру Порошенку, під час будівництва Подільського-Воскресенського мосту закупив напряму з Росії металоконструкц ій на кошти київського бюджету на суму 160 мільйонів гривень.
Про це йдеться у розслідуванні ТСН.Тиждень.

Читайте також: "Богдан" і "Ленінська кузня": названо компанії, що найбільше нажилися на таємних контрактах із Міноборони Більше читайте тут: https://tsn.ua/kyiv/u-kiyivskiy-kvartiri-pidirvavsya-rozshukuvaniy-u-rezonansniy-spravi-blablacar-zmi-1317243.html
Цитувати
 
 
+2 #2 Varnak 25.03.2019 11:41
Вибори – поле бою з Московією
Олександр Костюк

"Зовсім просто і доступно.

1. Єдина мета Москви – створити в Україні ситуацію громадянської війни. Вони завжди підкорювали Україну тільки цим способом (див. історію України).

2. Для досягнення цієї мети кремль має перевірений та не раз апробований метод: приведення до влади кремлезалежної маріонетки або нікчеми. В нашому випадку це Тимошенко або Зеленський. Наслідком буде те, що максимум через рік-два буде створена ситуація критичного протистояння народ-влада (повтор історії з Януковичем), яка буде ретельно підігріта кремлем: фінансово, інформаційно, зброєю, провокаціями, терактами. Цей процес спинити буде практично неможливо (див. Сирію). Ця загроза більше ніж реальна (див. історію України), і тоді ( в умовах розвалу держави і громадянської війни) ДУЖЕ погано буде всім, незалежно від національності, мови чи політичних переконань (див. Сирію).

3. Для досягнення своєї мети кремль застосовує широкий арсенал політтехнологій . Одна з головних – розмиття голосів за незалежного від кремля, проукраїнського кандидата Порошенка, який довів свою здатність утримати цілісність держави. Розмиття на інших, технічних кандидатів. Тому, віддаючи голоси за хороших на вашу думку, але непрохідних кандидатів, ви фактично граєте в кремлівську гру, реалізуєте кремлівський план з організації сирійського сценарію в Україні."

Олександр Костюк
23.03.2019
https://tverezo.info/post/91653

А тепер визначайтеся, ким насправді є непрохідні кандидати (і "патріотичні" теж) та їхні агітатори на форумах.
Цитувати
 
 
0 #1 Ігор 24.03.2019 22:22
Не гребує нічим , барига , краде, бреше, і розвалює Україну, довічне з конфіскацією, ощищення влади віл бариг, голосуйте за українця Гриценко.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити