За допомогою цього закону чинна влада СОБІ ж за безцінь продасть усі "ласі шматки" економіки, які ще залишилися, - Вадим Рабінович
Депутат Верховної Ради України, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що ухваленням закону про приватизацію Рада дала старт остаточного дерибану національного надбання України.
Про це він заявив в ефірі програми "Великий вечір" на телевізійному каналу NewsOne, передають Українські Новини.

"Із задоволеними обличчями, порушуючи закони та Конституцію, розпродаючи в самий невідповідний час залишки національного надбання, парламентарії добивають економіку держави. Я ще ніколи не бачив стільки задоволених депутатських та міністерських облич, як сьогодні після голосування по закону про приватизацію. Вони запустили корумпований маховик проїдання", - підкреслив народний депутат.

Політик додав, що вартість усіх державних підприємств, що підлягають приватизації, буде визначати оцінювач, об'єктивність та незалежність якого вже зараз викликають великі сумніви.

"Цьому "чесному" оцінювачу ми ще змушені будемо заплатити суму, встановлену в індивідуальному порядку. Який він буде "чесний" - ми з вами прекрасно розуміємо. До того ж, тут вони заводять шарманку про "ворогів з Росії", яких вони нізащо не допустять до скуповування наших підприємств. Відмінна технологія: коли вони хочуть обікрасти країну, то завжди говорять, що не пустять сюди когось з Росії ", - зазначив Рабінович.

Лідер партії "За життя" підкреслив, що в умовах кризи запускати приватизацію економічно недоцільно.

"Ніхто не продає свій будинок у момент, коли пожежа, - тоді цей будинок нічого не вартий! Та придбає його хтось свій, за копійки. Вони й роблять це все для того, щоб задешево скупити залишки національного надбання", - заявив парламентарій .

На його думку, за допомогою цього закону чинна влада собі ж за безцінь продасть усі "ласі шматки" економіки, які ще залишилися.

"Вартість підприємств при їх правлінні досягла мінімальних показників, а коштів накрали вони неміряно, та їх потрібно кудись вкласти. Цей закон - легалізований "дерібан" України, лохотрон, на підставі якого дограбують усіх нас", - констатував депутат.

За словами політика, для здійснення справедливої ​​передачі держпідприємств у приватні руки необхідно спочатку подолати кризу.

"Очевидно, що в умовах, коли країна знаходиться в економічній кризі, ні про яку чесну та прозору приватизацію мови бути не може. Кожен, хто має хоча б однокімнатну квартиру, знає, що сьогодні її продавати невигідно, краще почекати зростання цін. Країна - це наша загальна квартира, а коли квартира зовсім у вогні - її ціна мізерна!" - переконаний лідер партії "За життя".

Він також закликав українців задуматися про майбутнє, яке після прийняття закону очікує їх та їхніх дітей.

"Наша економіка, наша промисловість розвалені. Вже закрилися ЛАЗ, ЗАЗ, "Південмаш" дихає на ладан... Фактично призупинили роботу всі машинобудівні гіганти, якими так пишалася колись вся країна. Цим же законом депутати дали старт розпродажу залишків економіки та зробили крок до того, щоб залишити не лише наше покоління, а й наших дітей ні з чим", - резюмував Рабінович.

Інф.: ukranews.com
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити