Інформаційне середовище, в якому наша свідомість працює з економічними категоріями - паралізоване, - Олександр Сугоняко, Президент Асоціації українських банків
Що з нами відбувається в економіці? Чому українці не знають про реальні процеси в ній? Суспільна свідомість у стані потрясіння... Мусимо очистити її від мертвих справ.
Про це у телепрограмі "Київ LIVE", коментуючи фінінсово-економічні підсумки року, розповів Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.
- На сьогодні Україна - єдина пострадянська держава, ВВП якої складає лише 60% від рівня 1990 року. У минулому році з України виїхало шукати роботу 8 млн людей, у цьому - так само.
Тому виникає питання, що відбувається з Україною останні майже 30 років. Ми не адекватно сприймаємо процеси, які йдуть в економіці. Адекватної оціцнки ситуації в економіці не було протягом усього цього періоду. Якщо у окремих людей вона була, до свідомості українців це не доходило. Чому так відбувається? Адже якщо ми не розуміємо, що відбувається з економікою, то ясно, що всі рішення і програми - мертві, вони не працюють.
Моя відповідь, що відбувається: причина полягає в тому, що інформаційне середовище, в якому наша свідомість працює з економічними категоріями - паралізоване. Я це називаю "інфорадіацією", фейками, облудою. В інформаційному просторі щодо економічних питань відбувається крайня зухвала брехня, євреї називають це "хуцпа". Наприклад, у минулому році урядом планувалося 7% інфляції. НБУ закладав 8+/-2 (тобто: 6-10). А сьогодні зафіксована інфляція - 14%, тобто більша у два рази! Для економіста - це ступор.

Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити