"Ніяк", - кажуть провідні польскі бізнесмени
V Міжнародний форум “ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ДЕНЬ”

Про це та інше на V-му Міжнародному форумі «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ДЕНЬ» повідомив спеціальному кореспонденту громадсько-політичного порталу «Воля Народу» доктору Роману Колядюку пан Іренеуш Дерек, голова ради Асоціації українського бізнесу в Польщі – «Польща запрошує український бізнес та інвесторів до співпраці. Але у Польщі без комплексу рекламної і маркетингової підтримки нема сенсу займатися продажами товарів у принципі. З огляду на рівень конкуренції в Польщі, який нижчий, ніж в інших країнах Євросоюзу, в українського бізнесу наразі є ще декілька років хороших можливостей потрапити в Європу саме через Польщу».

24 листопада 2016 року у Києві в Олімпійському Дворику НСК «Олімпійський» відбувся V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ДЕНЬ». Захід об’єднує бізнес-спільноту Польщі та України і надає консультативну допомогу у відкритті шляху українському бізнесу до Європи.
Організаторами Форуму виступили Ассоціація українського бізнесу в Польщі та міжнародний правовий центр EUCON. Метою Форуму є: розповісти українським підприємцям, наскільки цікаво і безпечно, просто і ефективно відкривати власні підприємства у Європі, зокрема у Польщі та наблизити їх до цього.

«ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ДЕНЬ» відбувся під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Традиційно у роботі форуму візяли участь інвестори та підприємці, представники державних та місцевих органів влади, фінансових інституцій та консалтингових компаній з обох країн.

Спікерами V-го Міжнародного форуму «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ДЕНЬ» були, зокрема:
Максим Нефьодов – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
Маріуш Халадий – заступник Міністра розвитку Республіки Польща
Малгожата Стренцівілк – голова Департаменту публічних закупівель
Ян Пєкло – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні
Ярослав Романчук – президент асоціації українського бізнесу в Польщі та керуючий партнер міжнародного правового центру EUCON
Піотр Ціарковскі – голова Міжнародного товариства польських підприємців в Україні
Міхал Полянські – директор Департаменту економічного сприяння, Польське Агентство Розвитку Підприємництва
Марцін Буліньскі – Уповноважений Правління з питань стратегії Польського Агентства інформації та закордонних інвестицій
Автори:
Спеціальний кореспондент ВН Роман Колядюк (AMGC)
Кореспондент ВН Дарія Захарченко (AMGC)
Фото: Дарія Захарченко

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити