Корупція на топ-рівні процвітає, - Володимир Пилипчук, академік Академії економічних наук України, професор
"Сьогодні в Україні абсолютно немає корупції на топ-рівні" (проголосив Прем'єр Гончарук)... І зразу виникають запитання:
- З якої причини ЗЕ-команда розпочала і нарощує обсяги закупівлі електроенергії в Орди, що призвело до зупинки українських потужностей у продуцентів електроенергії?
- Чому поглиблюється несплата податків українськими олігархами, а дефіцит бюджету і платіжного балансу - постійно розширюється? І це - при зростанні ВВП...

- Чому процвітає контрабанда і корупція рівнем нижче?

- Чому щотижнево не "знімають мантій" із заплямувавших себе суддів (ЗЕ ж обіцяв таку "процедуру") задля очищення судової системи?

- Чому не анульовані мільйонні зарплати в чиновників, які "сидять на потоках", а в парламенті зарплати в долярах у "слуг народу" ... і звідки джерело виплат...?

- Чому на керівництво структурами (Держкіно, наприклад) КабМін відмовляється призначати переможців конкурсу? А за які "шиші" (як не за хабарі ) призначають інших?

- Чому й надалі процвітає трансфертне ціноутворення для бариг-експортерів і валюта тікає в офшори, а КабМін розширює можливості для такої втечі, запропонувавши "вдосконалення" в уникненні подвійного оподаткування з офшорами - замість закривати "лавочку"?

Чим це все пояснити, як не корупцією на топ-рівні? Якщо це не корупція, тоді - або повний непрофесіоналізм, або навмисне шкідництво Україні! Але ні один з цих варіантів відповідей - не дає права Уряду Гончарука залишатися на посадах і продовжувати керувати виконавчою гілкою влади! Бо корупція в суспільстві процвітає, якщо НЕ при сприянні, ТО в результаті бездіяльності виконавчої гілки влади і її функціональних підрозділів - Податкової, Митниці, МВС, ПОЛІЦІЇ..., а інші міністерства і відомства - вже не корумповані? То чому ж бардак?

А СБУ і Прокуратура, які залежать від ЗЕ - це не топ-рівень?
А "найсправедливіший" Верховний Суд, Конституційний Суд, Антикорупційний суд, ДБР, АнтиМонопольний Комітет... - це не топ-рівень?! І в перелічених структурах немає корупції?

Володимир Пилипчук, академік Академії економічних наук України, професор
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити