Загальна кількість робочих місць в Україні почала швидко скорочуватися. 27 лютого в Держстаті повідомили, що станом на кінець січня 2013 було 10,2 млн робочих місць, що на 1,6% менше, ніж у грудні минулого року. При цьому січневе зниження кількості штатних співробітників не можна пояснити сезонним фактором, оскільки в січні минулого року кількість робочих місць зросла на 1,9%.

Чисельність штатних одиниць скорочується вже шість місяців поспіль - з серпня. Однак, якщо восени ці темпи були невисокими, то з листопада вони почали прискорюватися. В цілому за 12 місяців кількість робочих місць вже знизилася на 3,8%.

Що цікаво, багато працівників не були звільнені - їх перевели на режим неповного робочого дня. У січні загальна кількість штатних одиниць в еквіваленті повної зайнятості становила 9,7 млн, вперше за кілька років впавши нижче рівня 10 млн.

Варто повідомити, що рік тому загальна кількість робочих місць у країні становила 10,2 млн, а отже річне зниження склало 4,4%.

Нагадаємо, у січні 2012 року президент Віктор Янукович створив службу, яка буде займатися безробіттям. У жовтні 2012 року уряд схвалив програму сприяння зайнятості населення і стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року.

Інф.: www.pohlyad.com, фото: ukr.obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити